Баба марта бързала, мартенички на Януарчетата вързала- 3

  • 31 358
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5
Чесит осми март !!!
нека всеки ден да ни е като празник  Grinning
Може ли да ни включите към първата страница - Кристина на  31.01.2010, благодаря предварително

да споделя за пъпките по тялото и бузите - мойто мъниче е цялото обринато, като по бузите и вратлето е повече зачервяването и подозирам, че доста я сърби, по крачета и гърдичките има пъпки те са пръснати, а не са локализирани по места. Докторът ни изписа по 1 ампула за два дни калциев глюконат, но от два дни все още няма подобрения.

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Лелеее не помня такъв снежен 8-ми март  Shocked

Не помниш ли?! Кой набор си  Mr. Green

Абе...годинките си ги имам, но бързо забравям  smile3534

От днес моя мъж е на работа и си мислех, че трудно ще се организирам да свърша всичката домакинска работа, ама се справих/де ще ида Mr. Green/
Даже по идеи от Готварския  спретнах набързо един сладкиш, подготвих вечерята докато Ники спи и сега вече ще почивам пред компютъра  Laughing

Хм...той пък се събуди  Crossing Arms

# 47
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Марлин, дай мерки на госпожицата!

# 48
  • Мнения: 175
Здравейте и Честит Празник..
искам да попитам дали е нормално моята беба от вчера почти след всяко хранене повръща по малко...не е на фонтан...някои пъти е воднисто я някои е такова пресечено..днес таз работа с връщането продължава-даже преди малко през носа го върна такова като пресечено...а сме само на кърма и немога да преценя нормално ли е-за това моля кажете при вас случва ли се

Редовно.
Според мен, когато не е на фонтан, не е обезпокоително. Голямата ми дъщеря беше с рефлукс, и е нещо съвсем различно. Просто се получава така, когато не е добре уригнат, или  е ял прекалено много.
и у нас така

# 49
  • София
  • Мнения: 1 345
Милички давайте идае МОЛЯЯЯ. Това моето животно не ще да яде. От сутринта е изяла само 130 мл. Ни в сънено, ни в спящо,ни в будно състояние мога да я накарам да суче. Пак пробвах с шишето и това не иска.Почвам да се притеснявам сериозно. Дадох и вода колкото и да не искам уж за да не се обезводни ама и това отказа. В повечето случаи засучква и пуска и реев, а сета тотален отказ да засуче все едно е преяла преди малко. Доста връща по всяко време не само след ядене. Дори по време на сукане ми връща. Опасявам се да не ми се повтори тоя картинка с неяденето,че ще откача тотално. Оставила съм я уж да си поиска ама не си поисква пробуди се похили се и заспи пак.  Confused

# 50
  • Мнения: 445
И Стефани се обръща отдавна - от едната страна на другата и по гръб.  По коремче хич не обича да стои и реве като я слагам. В тази връзка да питам оставяте ли бебетата да спят по гръб? Аз вечер като легне я слагам на една страна и я подпирам с едно сгънато одеалце от другата, че ме е страх да не се задави, като се обърне по гръб. Но ми е и съвестно че не оставям детето да спи както му е удобно.

# 51
  • Мнения: 0
Честит осми март,мили момичета!
Наминавам само да ви пожелая весел празник и много усмивки! smile3525 smile3525

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
sisi, аз го оставям да спи по гръб с глава на една страна. Винаги го наглеждам и наслушвам, че и аз имам страх от задавяне Tired

И мойто неще да стои по корем, преди малко го сложих, той пъшка, охка и накрая толкова жално се разплака, че ми стана жал и сега се гушкаме  Heart Eyes

# 53
  • БГ
  • Мнения: 1 161
ЧЕСТИТ 8-ми МАРТ, момичета!!!    bouquet 
Живи, здрави и много обичани да сте!!!
   
    bouquet





Специални благодарности за новата темичка на Тарталета и Barbie^girl!!!   Hug

Тани, имам превод не само за януари (3 дни), ами и за февруари, термина ми беше 27-ми, а родих на 15-ти! Обади се най-добре в НОИ или в местоработата ти, възможно е болничния ти да е върнат и някой да си трае?!   Thinking

# 54
  • Мнения: 112
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ!!!
Бъди разпятие и чувство,
а ако може даже Сатана!
Знам, най-красивото изкуство
отдавна е наречено ЖЕНА!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, момичета! Heart Eyes


П.П. не съм ви чела, минавам да поздравя, пък после ще чета и ще пиша  Peace

# 55
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ МИЛИ ПРИЯТЕЛЧЕТА!
Желая ви щастливи мигове и много любов!

Ние днес бяхме на ортопед - всичко е наред. Макар че, направлението ни беше и за ехограф, разбира се, лимита изчерпан.  ooooh! А е само 8-ми март. Как изобщо може такова нещо?! Лекарят каза, че ще ни даде картон за ехограф за Април, но ние си платихме. Какво да чакам сега чак до Април.  Rolling Eyes?

И аз днес получих смях с глас - беше страхотен подарък за мама  Grinning

# 56
  • Мнения: 803
Здравейте майчета и честит празник!   bouquet Пожелавам ви много здраве, обич и само щастливи мигове с дечицата!

обичанка,  и ние вчера бяхме на кино и гледахме Алиса... честно казано съм разочарована. Хич не ми хареса, очаквах много повече.

сиси, и аз процедирах като теб, слагах едно одеалце зад гръбчето, но Дара винаги намираше начин да се обърне по гръб и накй-накрая я оставих да спи така. Първите нощи подскачах при всяко изпъшкване или измърморване, но малката си спи. Случвало се е да върне по малко мляко, но тя самата си държи главата настрани и сме нямали проблеми.
По корем хич не обича да стои, но аз я слагам, за да се упражнява да вдига глава... Макар че забелязах, че като лежи по корем върху мен си вдига главичката, но като съм я сложила върху одеало не иска и не иска..

Тарталета, благодаря за темата!  Hug, както и на Барби за хубавото заглавие Simple Smile

При нас нищо ново, още не са ни излезли резултатите от изследванията. В петък сме при Драганов за ортопедичния преглед, а като излязат резултатите (след 1-2 дни) сме на гастроентеролог да ни изпише (евентуално) протокол за Фризопеп. Въобще тази седмица ще ни е малко натоварена.
Да попитам някоя от вас да е давала Фризопеп или да е имала детенце с алергия към кравия белтък? Обръщам се най-вече към майките с две и повече дечица, защото виждам че сега повечето от вас кърмят и надали могат да ми отговорят.
Изчела съм повечето неща в нет-а и в подфорума за Хранене с АМ, но все пак да попитам и тук Simple Smile

Гушкам ви много и приятно прекарване днес   bouquet

# 57
  • Мнения: 34
копнеж, ние също сме при драганов в петък - 18ч;) ще ми е приятно да запознем мъниците, ако се засечем:)
моя малък мъж ви поздравява и двете с адашката/официално в обществото навън съм Дарина/ Simple Smile

# 58
  • Мнения: 445
Копнежче и ние сме като вас с вдигането на главичката - като лежи на моя или на баща си на корема си повдига главичката, а от одеалцето не ще. И съответно върху нас обича да лежи. Стискам палци изследванията да са ви добри.

# 59
  • Мнения: 614
Честит празник и от мен!

Имам едно питане - утре ще ходим да бият Пентаксима на Вики. Тя си киха всеки ден от както се е родила и през вечер й се запушва нослето, т.е. хърка (на климатик сме и предполагам е от това) дали не трябва да изчакам да отминат тези симптоми и след това да се сложи ваксина???? От 2 дни пък има зелени акита (май от претопляне, но не съм сигурна, но като я поразсъблякох и се оправи оцветяването)?

Дали да й бият утре ваксината????

Общи условия

Активация на акаунт