Хайде да си помогнем

  • 1 858
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 473
quote author=Амели Пулен link=topic=48032.msg894048#msg894048 date=1129212931]
И аз заставам, но съм от провинцията. Материално мога да помогна с дрешки. По друг начин ако мога да бъда полезна в процеса на работа съм на разположение  Hug Само да уточня, че ми се случва 3-4 пъти месечно да пътувам до София.
Цитат
Ок да видим дали има още желаещи мами да помогнат.

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Пускам темата тук, защото много майки ще я видят, но ако не й етук мястото - моля да бъде изместена, а модераторите да ме извинят.
В "Младост 2" до бл.231 в близост до последната спирка на автобус 306 има ЦЕЛОДНЕВНА детска градина - там има много деца на самотни майки, сираци, или на многодетни семейства. Децата са на възраст от 1г до 7г, но между малките има доста дребнички, така, че и дрешки от 5м до 1г ще са добре дошли. Също така може да се помага и с дрехи и за възрастните родители, защото това са затруднени материално семейства или самотни родители, които често лишават себе си заради децата си. Може да се отиде на място и да се помогне - ако можете. В същата сграда има социални грижи - да не се объркате!
 Това е обявата ми от "Нашите деца"

# 17
  • Мнения: 934
Бройте и мен, имам за дрешки от такива за бебе та до 11 годишни само не разбрах каде, как и т.н. ще се прави.и време имам ако се искат доброволци

# 18
  • Мнения: 424
Здравейте момичета, не съм самотна майка, дори може да се каже че живея с "двама мъже", тъй като синът ми е на 10,5 години и много ми помага. Имам приятелка , която отгледа детето си савсем сама и знам колко е трудно.  Въпреки , че в момента чакам бебче по стечение на обстоятелствата роднини и познати ми донесоха доста бебешки дрешки, а съм запазила и от баткото (носени разбира се) и мисля, че бих могла да подаря от тях на някоя нуждаеща се майка още преди раждането на моето бебче. За съжаление съм от Варна и предпочитам да ги дам на някоя майка от Варна или такава, която може да ги вземе от тук. През следващите 2 седмици смятам да сортирам дрешките, но засега мога да кажа, че са за възраст 0-4/5 месеца.
Ако има майка/бъдеща майка от Варна, която е се интересува, нека да ми пише на лични. Надявам се модераторите да не ме преместят в продавам, защото идеята ми е да помогна на някой,  който действително има нужда.
Надявам се така да бъда полезна за вашата кауза.

# 19
  • Мнения: 473
Здравейте,нямаше ме извесно време.Бях в болница.Но явно не съм загубила много,няма кой знае какъв интерес от вас да си помогнем.Само си съчустваме.Е добре тогава за тези които искат да помагат.Хайде да помислим за организация.Дайте предложения.

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мили мами!
Днес се видях лично с директорката - тя е един мил, усмихнат и фин човек. С удоволствие няколко "лелички" на различна възраст от 20 до 35-40 ми помогнаха да внеса нещата, които занесох за дома. С удоволствие ме упътиха къде да диря директорката, за да подам молба за малчо за догодина.... Въобще бяха мили за разлика от други лелки дето само не ме набиха, че искам да подам молба в тяхната детска градина!!!!
Това е 19 ОДЗ и до преди година е било само за социално слаби семейства. Сега е за всички! Има места за деца.
Има нуждаещи се семействма и деца - както казах детски дрехи се приемат за всякакви възрасти до 7г. Приемат се детски играчки и ЗАПЕЧАТАНА храна /абе с хранат е по-сложно/.
Дрехи за ВЪЗРАСТНИ също се взимат - защото и мамите и татковците имат нужда! ЗА майките се препоръчват ПАНТАЛОНИ - защото жените често нямат чорапогащници.
Това е - моля ако имате дрехи, а нямате транспорт - пишете ми на ЛС. А и ако имате въпроси. 

Общи условия

Активация на акаунт