КИВИ = Клуб на Искрените Виртуални (И)диномислещи!!! :)))))))))))))

  • 24 334
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЛУСИЯ от де го измисли това КИВИ  hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy
Мале приятелчета ама тука ще ни затрупа направо . newsm78 Sick
Вали та вали сняг  ooooh!

# 16
  • Мнения: 4
АЛООООО къде без мен.
Добро утро на всички от сърце.
Хубавите работи се споделят с приятели.
Днес черпя моето слънце Дани става на 4год.


# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МОНИ ПРИЯТЕЛКО НАША:hug: Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОРАСНАЛОТО ДАНИ.
ДА БЪДЕ ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ.



ЗА МАМА СИСИ 


ЗА БАБА МОНИ 

 

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Момичета не знам при вас как е но при нас е истинска зима ooooh!
Тази нощ е натрупало още повече сняг и е ад по пътищата и тротоарите.
Децата как ще блодят за да отидат на училище не знам. Thinking

Вчера правих едни гевречета от готварския взех рецептата да ви ги покажа Crazy  Станаха страхотни  Hug Hug

 

# 19
  • Мнения: 972
Зичонооооооооооооо, и ти ли Бруте! smile3515
ША мА сОсипете вие бРей,момииииииииииии... Аз се мъча да съм на диета,а те-гевреци,пици,торти,закуски.... Неееееееееееее... Не издържам вечеееееееееееее...
 smile3511 smile3511 smile3511Ще си изпържа филийки,мамка му,пък каквото ще да става...
Да ми прощава диетата... newsm47

# 20
  • Мнения: 5 001
Зичонооооооооооооо, и ти ли Бруте! smile3515
ША мА сОсипете вие бРей,момииииииииииии... Аз се мъча да съм на диета,а те-гевреци,пици,торти,закуски.... Неееееееееееее... Не издържам вечеееееееееееее...
 smile3511 smile3511 smile3511
Мда-даааам.......и мойта отиде на кино......Те все такива ще ги свършат  smile3534 smile3534


Мониии да е здрав и весел Дани! Весело детство!

# 21
  • Видин
  • Мнения: 961
Цоп! Mr. Green

Ха, добър ден, виртуарни, мои, приятелчета! Hug

Зиче, снощи нямах нет цяла вечер заради скапаното време, за това се явявам чак сега Peace
Взимам си едно геврече Wink

Мони, честито ви рожденниче!
Да расте жив, здрав и късметлия!




На всички виртуална прегръдка Hug

# 22
  • Мнения: 2 433
оп-пппаааааа Mr. Green цоп-пааааааа ей ме на!!!
Честито ви "Киви" Joy

мони - честит рожден ден на малкото Дани! да ви е живо и здраво! Hug

Зиче - кифлите.... видех ги.....

# 23
  • Мнения: 1 558
Привет, привет, девойкиии!
Нови членки....таковата....приемати ли  newsm78
Може пък тук да е моето място.....

Мони, да ти е живо и здраво пораснолото Дани, щастливо детство му пожелавам!

# 24
  • Видин
  • Мнения: 961
Привет, привет, девойкиии!
Нови членки....таковата....приемати ли  newsm78
Може пък тук да е моето място.....

Тук е, тук е  Hug

# 25
  • Мнения: 2 099
Здравейте и честит 9 март!   bouquet
Адашче - специално здрасти за теб Hands Clap.
На мен живота ми го спаси един виртуален приятел. Без изобщо да подозира нищо. Ама това си е цял роман.  smile3529
Иначе не съм усърден обитател на виртуалното пространство - много странни са взаимоотношенията ми с него  comp03 Two Hearts

# 26
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Добро утроден мили дами.Зиче аз викам кравайчетата да ги даваш насам,другите щом не ги искат и пазят диети то аз нали съм си ящно ще им намеря местенце.За мен табута като диета не важат.Тука виждам има почти моя съгражданка само,че на 20 минути път от Габрово.Това едобре да се увеличава групичката.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 614
СИС съжалявам че ти развалих диетката  Sick Sick Mr. Green Mr. Green Ама то от виртуалното не се пълнее  Peace Мене трябва да ме съжаляваш питаш ли ме като ми меришат под носа Crazy Crazy Crazy Crazy

МАСТЕРЧЕ ти пък каво още сваляш брееееее Thinking Shocked Rolling Eyes Ще останеш само кокали  newsm78 newsm78

ЖАКИ , ЮЛЕ, ДОБИ   ДОБРЕ СТЕ ДОШЛИ   Hug Hug  Истински приятелчета сте  вие  Peace Peace Човек винаги може да разчита на вас. Peace Hug Hug Hug Hug Hug Сигурна съм че тука е мястото ви. Дано и други се присъединят които са като вас. Peace
ЖАКИ айде разправяй за дени как е изкарал в чужбинско.
ЮЛЕ ТИ ДНЕС КАКВО МАЙСТОРИШ newsm78 newsm78
ДОБИ мъжо пак ли е на плаване  Thinking Я разкажи ти как си миличка .Липсвахте ми приятелчета Hug Hug

АДАШЧЕ - МАРА БА  Mr. Green и аз мога да разказвам много за моите виртуални приятели и то се вижда от всички хора пишещи тука ,че са такива.Разказвай това ще ни е интересно как и какво се е случило.Аз също ще разкажа но по натам ,че сега домучадието барабар с дедко са в къщи Sick Sick

ДУНЧЕ ами за твоите вкусотийки в блога ти какво кажем аз винаги облизвам монитора като ги видя Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 09 мар 2010, 11:49 от ЗИЧЕ

# 28
  • Мнения: 2 433
А, Зичка...кво.... Whistling прося си изгонване от работа тие дни май......нищо не съм бутвала да работя, ни вчера ни днес...само с моите си неща се занимавам...ще фалира фирмата  Embarassed Embarassed

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЮЛЕ  много съжелявам ..... и при нас не е розово положението  мъж ми принудително излезнаха в неплатен отпуск и незнам как ще се кара нататък ...Дано се пооправи положението чее  ooooh! готовите пари се топят  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт