Отговори
# 15
  • В друго измерение
  • Мнения: 140
Здравейте!

Шайн - съжалявам за реакцията към глутена Sad  Hug. И според мен 8 месеца не е рано да се въведе...Не се отчайвай, изчакай малко и пак го предложи, аз даже не бих добавила нищо друго, ей така, само например овесена каша, да видиш какво ще стане, стискам палци! И аз мисля скоро да предложа овесена каша.

Лидия - много ме израдва с това изказване за конспирацията с/у човешкото здраве...не знаех, че и вие се интересувате от тези неща, още едно сходно нещо м/у нас. Мъжът ми е побъркан на тази тема, а и още други подобни, лошото е, че аз не бях и не исках да слушам, но просто нямаше как, сега и аз съм така.  Hug

Много сняг разбрах е имало, като говорих вчера с нашите. Не помня такъв РД да съм имала в Бг, за тук е типично, но пък тази година беше поносимо топло.

# 16
  • Мнения: 12
и аз да се запиша в новата темичка, много и е сладурско заглавието   bouquet
аз пак да се похваля  излових Кубрат и се изакахме  в гърнето за 1-ъв път  newsm44 newsm44 newsm4бравооооооо много хубаво сте си изкарали, а на 5-та снимка мамата с очилата случайно да е раждала в Тина Киркова?

Последна редакция: вт, 09 мар 2010, 19:44 от skypetia

# 17
  • Мнения: 781
Хайде и аз в новата тема Grinning много е хубаво заглавието.Браво на Яна  bouquet Hug
Само да ви кажа какво премеждие имахме преди малко и се връщам да чета назад.Както си седи Алекс до мен и си играе с  играчките и ключовете на бащаму гледам има кръв на пръста.Нито реве,нито го боли ама то кръвта не спира да тече.Изкарах си ангелите.Той милия си беше обелил кожичката дори нямаше рана.От къде толко кръв и неспира #Crazy
Утидохме на лекар та даже ми викат "как мама и тати летят бързо до болницата като видят кръв"Аз се изплаших много.Още ми тупти сърцето.Превързаха го и сложиха нещо дето щипе много и той се разплака.Слава богу е добре.сега си гледа пръста и пипа лепенката JoyИ  в болницата се шегуват,че ще стане доктор щото си играеше с апарата за кръвно Joy

# 18
  • Мнения: 1 397

Добре дошла на новата мама Anelia20

Благодаря  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 804
Цоп и аз в новата тем! Laughing

Много готина изглежда сбирката - браво момичета!

Яна - Александра от край време обича да ака, докато яде - това си е класика! Незнам как точно й се задвижват червата, но дори сме спирали кърменето да може да се понапъне като хората и пак продължавахме! Mr. Green

Стела77 - не мога да разбера логиката за опитването! Свекърва ми е давала на децата си да опитват всичко, но мъжа ми е толкова злояд и на дърти години, че едва ли съществува друг човек като него! Почти го кара на фотосинтеза!
Иначе аз съм крайно против опитването - няма как да е и иначе - все пак имаме алергия и дори на мен ми е забранено почти всичко за да я кърмя - не мога да си позволя на нея да й давам неща без да се замислям!

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Готово, снимките са надписани.  Peace

# 21
  • Мнения: 371
Готово, снимките са надписани.  Peace

Мерси, Хари. Интересно ми беше да видя коя коя е Simple Smile

Сега да ви разкажа за един куриоз. Сложила съм аз Ема да спи и сме отишли да вечеряме в кухнята с мъжа ми. Реве, реве , реве и по едно време млъкна. Викам си чакай ще ида да я завия, че е заспала. Отварям врата и облещвам ей такива  #Shocked Нашата се изправила в кревата и гледа.  И стой съвсем стъбилно. В първия момент се изплаших като я видях, но после ми стана толкова милоооо.

# 22
  • Мнения: 337
Момичета искам да видя и аз снимките от срещичката да видя, но не знам къде. Моля някой да ми пусне линк на лични!
Мерси предварително.

# 23
  • Мнения: 738
Момичета искам да видя и аз снимките от срещичката да видя, но не знам къде. Моля някой да ми пусне линк на лични!
Мерси предварително.
newsm44 видяхте ли че не съм само аз ааааааааааа  Mr. Green
Ей, Яна от Видин много кофти бе мила, малко ми напомня на моята "безопастна " игла, добре, че сте се разминали с малко   bouquet
Анелия, дай малко инфо за теб, посъветваха ли те в 0+ за лекарствата?
Хари ей сега ще ви разконсперирам азззззззззз
Всъщност познах всичкииииииии, тези които не успях се оказа, че не са от нашата тема!!! Бравооооооо ей Хари пу-пу на очите ти. А как в Биа? Все питам за нея, хич я няма с тая квартираааааа

Последна редакция: вт, 09 мар 2010, 22:14 от alegoria

# 24
  • София
  • Мнения: 22
Хайде и аз да се запиша в новата тема Simple Smile Янче много готино заглавие си измислила  Peace.
Сега разгледах снимките от снощната сбирка- много сте хубави всички. Добре сте си изкарали.

Нас май започват сериозно да ни мъчат зъбките. От вчера Алекс е доста кисел, маха бибата и пъха и двете ръце в устата. Яденето ни е голямо приключение, аз давам лъжичка, той в момента, в който я дръпна пъха пак ръчичката и ставаааааааа мазало Simple Smile. Гледах го дали са му се подули венците, но няма нищо. Но пък няма какво друго да е. Мажа го с Дентинокс и се успокоява, а като му чешам венците и стои като хипнотизиран.

# 25
  • София
  • Мнения: 90
Аз покрай нашите хреми да ви питам дали ползвате вакуумна помпичка за нос, дето се слага на прахосмукачката, какъв модел и дали сте доволни евнтуално. На нас с ръчната ни е голяма мъка. И дали тези двете са еднакви? http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6113
http://shop.danet.bg/product.php?ProductID=1960

# 26
  • Мнения: 1 240
Яна, мерси за темата.   bouquet

Много сте хубави всички и личи, че сте прекарали прекрасно вчерашния празник.  Hug

Анелия, добре дошла.

# 27
# 28
  • Мнения: 251
Добър вечер и от мен Simple Smile)

Разгледах снимките, много сте хубави и явно сте се забавлявали Simple Smile

Янче
, много хубава темичка си имаме Simple Smile За пореден път те признавам за ентусиаст номер 1 Simple Smile В тея преспи с количката по София. То без преспи е мисия невъзможна.. пък иначе .. А тя с голямата кола трябваше да го нахокаш  #2gunfire
Хариелка, някой беше писал, че като ти чете постовете и му действа успокояващо, лъха спокойствие от тях Simple Smile Като гледам и от снимките пак е така Simple Smile)

Яна ВД много лошо за притесненията, май понякога ние се шашкаме повече от децата Simple Smile Днес сложих Марти на пода и той пси удари главата в гардероба ама не реагира по никакъв начин Simple Smile

Алегория, къде се губиш като те няма .. цял ден за теб мисля Simple Smile

Относно опитването аз сама давам от всичко, към коети Марти има интерес. Все пак е по съвсем малко, а и мисля че няма да му навреди Simple Smile

Хайде до скоро ние утре отлитаме дано всичко е наред и да се върнем чааакк в неделя Simple Smile)

# 29
  • Мнения: 333
ЛЕКА НОЩ СЛАДУРКИ

Общи условия

Активация на акаунт