В 6-ти месец търколи се вече ЮЛСКОТО човече!

  • 28 918
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Марита на 21,10 ми беше първия ден,а съм забременяла на 31.10,опа значи на 10ден сори,ама пак си е рано,та гафа беше скъсан кондом,няма значение така ще си имам още едно слънчице,щом е станало значи така е трябвало.
Смятам да направя операция на тръбите,това е крайното,все още се колебая,но е немислима още една бременност.
scarly ,с моята имунна система надали оцеляват повече от 1-2 дена
 А  това с кърменето и че предпазва,хич не го обмисляй,пази си се както трябва.

# 61
  • Мнения: 2 369
моята менструация беше на 19.10. а мисля,че съм забременяла на 04.11. просто тогава беше "гафа"  Mr. Green ами да ви е живо и здраво бе! то и аз съм склоннана поне още едно (много искам момиче аз),но не скоро. аз без бой си признавам,че за мен бременността не е хубав период и нямам търпение да свърши и да се впусна в къде,куде по/приятното изживяване,а именно суетнята с бебето.

иначе операция на тръбите е решение,ако си сигурна,че ти самата неискаш повече деца и си сигурна,че оставаш с партньора си и няма да го сменяш с ерген,който ще иска деца  Mr. Green това е малко в кръга на шегата де Peace

# 62
  • Мнения: 22
И ние винаги сме се пазили с прекъснат акт,още преди да знаем,че мъжа ми има много здрави човечета(неговите живеели 100% от 7 до 10 дни,а това е рядкост,при повечето мъже живеели между 3-5 дни),а аз пък съм имала много добра среда,влажана и задържаща човечетата и въпреки това,не забременях веднага,че имах и един мисед и най-интересното е,че нали все казват лекарите "пазете се от преждевременната еакулация и то нея се забременява",да обаче се оказа,че тогава има само 1 сперматозоид и то толкова хилав,че никаква не я върши  newsm78

Та май,май както обичаме да казваме всички,наистина си е Божа работа,при едни става от спукан кондом и от преждевременна еякулация,при други пък не става лесно...

Аз съм първескиня де,сега пак няма да се пазим засилено,защото и второ е добре дошло,след него вече ще помисля дали има повод за притеснения  Grinning

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
acid,и моя мъж е такъв,даже му казаха ,че става за донор Grinning,ама аз не давам,че много еднакви деца прави,все на него приличат. Joy

# 64
  • Мнения: 925
Запис чак на 5та страница на темата!  Crazy Не съм виждала друга тема да се изписва така бързо!
Моята количка е Inglesina Zippy, не съм сигурна, че съм ви казвала. Много съм доволна от нея. Ето, и днес излизахме в гадните софийски преспи, ами тази количка е танк! Не си представям количката ми да беше Bugster, примерно, с тези миниатюрни колелца, и да издържи на това напрежение и бутане, на каквото съм подлагала Инглесината.

Аз утре за пръв път отивам на женска консултация, хахаха Simple Smile Хората вече си направиха по 100 изследвания, ултразвуци и какво ли не, аз в 6ти месец, по живо-по здраво, на ЖК  hahaha Дано не ме изпъди докторът  Laughing Истината е, че тази ЖК ми е нужна почти само заради безплатните изследвания на кръв и урина.

# 65
  • Мнения: 2 185
аз се осланях на това,че кърмещите немогат да забременяват,но май е бабина деветина и хич няма да разчитам повече Crazy нали момичета? бабина деветина ли е?

Тук можеш да намериш отговор на въпроса си http://xedra.wordpress.com/2009/01/16/menstruation/

# 66
  • Мнения: 2 011
Голямо газене в снега му ударихме с малката.  Crazy
За пазенето - аз пиех години наред противозачатъчни и се чувствах чудесно. Спрях ги, решихме да имаме бебе. В мен все дремеше едно притеснение, че ще имам проблем със забременяването. Но стана от първия месец.
След първото раждане пазенето ни беше "прекъснат полов акт". Издънки не е имало. Решихме да имаме второ дете. Пак си мислех, че този път сигурно ще отнеме повечко време да "прихвана". Е не, пак стана от първия път.  Crazy
След раждането ще се консултирам с доки, ще си направя изследвания и ще пия хапчета пак. Знам, че има съвместими с кърменето. Та това ще е.

# 67
  • Мнения: 2 369
Clairette мерси...отивам да чета.

# 68
  • Мнения: 361
По Гала коментираха точно това-"Сигурен метод за предпазване ли е кърменето".Специалистите потвърдиха,че съвсем не е така.Евентуално може би,ако се кърми на 2 часа денонощно,може да се избегне овулация,но пак не е сигурно.

Тази машинка за урината.........може ли малко повече инфо.За сефте я чувам newsm78

Моята овулация е на 5-6 ден от кървенето при цикъл. ShockedКогато забреенявахме с Ивон,правихме опити 4 м,защото си мислех,че ми е на 7 ден след цикъла,и като не стана взех да си въобразявам разни неща.Отидох на доки,още преди да ми е свършило кървенето и тя ми вика,ти си в Ово #CrazyСексим си ние 2-3 дни след кървенето,а то каква била работата Laughing
За този път си знаехме,но пак 4 м траеше работата,ама защото си исках лятно бебче Hug

Последна редакция: вт, 09 мар 2010, 20:43 от ***Ади***

# 69
  • Мнения: 2 369
ади то и аз не съм кой знае колко светната какво точно представлява,но я видях на реклама в едно списание.мисля,че е същата като лентичките за показване на овулация.на този принцип действа,но за разлика от лентите тя е за многократна употреба.трябва да се разровя по чекмеджетата,че я пъхнах някъде.знаех,че не ми трябва скоро време (таман бях планирала операция кобра (забременяване)) и последното дето исках е предпазване,но я скътах,че знавх после ще ми трябва.

# 70
  • Мнения: 337
е може ли над 10стр. на ден да изписвате  Shocked
аз се възтановявам след 8-мо мартенски, опитах се да ви чета но.....  ooooh!

ако някой е приритал за мен да свирка на лични  Peace

# 71
  • Мнения: 1
При мен и двете бременности си бяха абсолютно планирани.С мъжа ми сме повече от 12год. и винаги сме се пазили с прекъснат полов акт и засечки не сме имали.Децата ми ще са с разлика 10год. и сина ни е роден юли.Това обаче изисква от мъжа много добър самоконтрол хахаха Twisted Evil.
А това че кърменето предпазва не е верно имам позната на която децата са с 10мес. разлика.

# 72
  • IT
  • Мнения: 3 704
Леле колко много сте изписали...
Моето забременяване се получи именно в следствие на "прекъснат полов акт" Simple Smile така или иначе бяхме решили да имаме дете Simple Smile така че...
А една колежка и тя беше чула, че докато кърми не може да забременее и забременя и нейните деца са с малка разлика.

# 73
  • IT
  • Мнения: 3 704
Bambiniq как си мила, разбрах че в Плевен е много студено(както винаги зимата). Пази се.

# 74
  • Мнения: 366
С малко закъснение честита тема  Hug ще ви чета набързичко и ще лягам.....................

Общи условия

Активация на акаунт