Scrapbooking & Cardmaking - 11

  • 49 137
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
здравейте ,ето моята картичка за предизвикателството на двете елши
http://addii-addii.blogspot.com/2010/03/blog-post_11.html

# 31
  • Мнения: 917
Да ви почерпя, че днес татко става на половин век  Heart Eyes



Благодаря на всички, които ми писаха  Hug Heart Eyes Hug
Аз все още съм на легло, но се надявам да се оправя до няколко дни  Confused

# 32
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Честито,Шуши,да ти е жив и здрав:)

ето я и моята първа за Двете Елши Peace
http://aanubhis.blogspot.com/2010/03/blog-post_11.html

# 33
  • Мнения: 44
Чудя се аз защо не пишете, а то имало нова тема!
Разгледах и изкоментирах по блоговете, че отдавна не съм имала възможност да правя каквото и да било. Много ви се радвам, че имате време да творите  Grinning

Шуши, да е жив и здрав твоя татко и винаги да ти бъде опора! Надявам се, да си по-добре наистина - от сърце ти го пожелавам! Ако знаеш само с какво нетърпение чакам да разгледам Хобисимо!

Деси, благодарности за положения труд при оформянето на темичката! Първият пост е супер полезен!


Нана, а ти къде изчезна? Започна да правиш хубави снимки, пък не искаш да ни ги показваш  Wink

# 34
  • Русе
  • Мнения: 764
Г-жа Шуши , да е жив и здрав баща ти! А ти се оправяй бързо.

# 35
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
и за Картичкофуриите,почти в последния момент Peace

http://aanubhis.blogspot.com/2010/03/blog-post_3906.html

# 36
  • Мнения: 7
Здравейте, дами.От много време следя темата Ви, всъщност изчетох всичките Ви теми.Всички сте невероятни.Вдъхновена от толкова красоти, реших и аз да опитам.Направих картичка за рождения ден на приятелка
Ще опитам да я сложа тук

# 37
  • Мнения: 7
Майче не е точно така
http://picasaweb.google.bg/lh/photo/nqDfrEhyo9hTf1_ZuJKh2g?feat=directlink
Това е моя първи опит

# 38
  • Мнения: 9
Е ся вече е време да се засрамя.. 3-та страница, а от мен ни зов ни стон..  Blush

Деска, добре, че си ти, че иначе темата нямаше да е същата! Знам колко труд и усилия костват тези първи постове и се възхищавам на желанието и търпението ти да бъде всичко в такъв прегледен и красив вид!

Де що сварих изкоментирах:) Ама понеже на мен се падна удоволствието да пиша след най-новия член на нашата дружинка - Nelkai , затова няма да пропусна да я поздравя за чудната картичка, която е направила! За първи опит е много добра! Изключително прецизна, елегантна и много премерена откъм елементи! С нетърпение ще чакам да показваш още свои творения Simple Smile
Добре дошла Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 860
Ели, тук съм, болна пак. Аман вече.  Confused Но, днес се поразхвърлях и спретнах нещо:
снимкоцък:



Нели, жив и здрав още поне толкова години на татко ти!   bouquet И ти оздравявай скоро!  Hug

nelkai, добре дошла в отбора!  Hug Приятно ме изненада с качеството на картичката си. Само така!  Peace

Днес едно мрачно време беше и към два измежду облаците се появи слънчице, голямо дебнене направих с апарата да си снимам картичката. Simple Smile Как се разглезва човек на хубавото, не знам какво ще правя, като се скапа за цял ден.  Joy

# 40
  • Мнения: 35
Привет и от мене момичета кокичета

Аз покрай моя бебо се позагубих но ви следя и мога да кажа само колко позитивно ме изпълват идеите ви за картички  Hug

Г-жа Шуши Да ти е жив и здрав рожденника и да ви радва  Heart Eyes

Новата тема е страшно подредена поздравления за цялата тази работа. Аз понаправих разни картички но са доста аматйорски за момента...трябва си време да се ориентирам с материала  newsm78 newsm78 newsm78 Simple Smile

http://katiaid.blogspot.com/

лека вечер от мен

# 41
  • Мнения: 725
  bouquetЗдравейте
3те публикации
новите неща  bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 201
Здравейте и от мен с моето участие при Двете Елши!

снимколинк:



Оказа се, че имам подходящи материали за десетки картички в такова зелено, бяло, оранжево и златно!Какво ти десетки, явно зеленото в моите кашони преобладава....вероятно рядко го ползвам затова.


Последна редакция: пт, 12 мар 2010, 15:15 от MaLe

# 43
  • Мнения: 1 065
Момичета, благодаря ви първо за добрите думи Simple Smile.
И поздравления за всички, които не съм успяла да похваля другаде Simple Smile. Narina, Marcipankata, nelkai, Боева, чудесни сте!
Кате, ти гледай малкия Мук да расте, пък за картичките има време  Grinning.
Шу, скорошно възстановяване ти желая  Hug.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Заповядайте на новото Картичкофурийско предизвикателство №8 Миниатюрна картичка, пуснато от chiges.

Narina, добре дошла при нас. Наистина много свежа и цветна картичка.
Marcipankata, много пролетни са картичките ти.
addii, аз нещо не смогвам да коментирам твоите неща. Embarassed Много ми харесва ентусиазмът, с който работиш.
Г-жа Шуши, честито на татко ти. Да ти е жив и здрав, а на теб скорощно оздравяване.
anubhis, много симпатична ирландска картичка.
nelkai, добре дошла и на теб. Много добре си се справила с първия си опит. Надявам се скоро да покажеш още.
nana_cool, мадамската ти картичка е разкошна. Много елегантна и шик.
Кате, радвай се на сладура, защото така бързо растат, че даже и спомен не остава кога са били толкова малки. Ще успееш да наваксаш и с картичките, не се притеснявай.
ra4eto, ти май взе да я надминаваш Агнешка ли каква беше, дето толкова и харесваш нещата.
MaLe, леприконът под дъгата е просто чудесен.

Общи условия

Активация на акаунт