Екзистенциални въпроси - към мамите в UK

  • 4 336
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 909
Малко ОФФ, ама пуста носталгия... като бях малка, живях с нашите в Лондон.
По моя памет кварталът се казваше Quadrangle Square (може и Quadrangle's Square да е било - нещо от сорта).
В Гугъл не го намирам като квартал, пуснах сърч и в сайта, даден от Хонда - ниенте!
Искам да го видя къде е било Sad Може ли някой да ми помогне с инфо?
Да не би да е имало преименуване на кварталите? Все пак това е било 1977 - 1980г, а тогава съм била на 6-9 г.  newsm78
Училището, в което съм учила е Hampden Hampden Gurney CE Primary School, London, Harrowby Str., London W1Н 5AL, да е било на максимум 15-30 мин. пеша от нас - ходeх пеша до там
А, още нещо - какво означават тези букви и цифри W1Н 5AL, нещо като квадранти ли са?
Тенкю ин адванс  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 13 окт 2005, 23:37 от geminarius

# 16
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
ох да беше месечно  Whistling

# 17
  • Мнения: 948
Ето сайта на българския сити-клуб

Ей сега ще се окаже, че се познаваме; през 2000-2001 им ходех на сбирките в едно кръчме  Simple Smile  Доста време мина...

# 18
  • Мнения: 508
А, още нещо - какво означават тези букви и цифри W1Н 5AL, нещо като квадранти ли са?
Това е пощенски код ипо негоможеш да търсиш съответното място .Пускам ти програма с която можеш да откриеш мястото по пощенския код.
www.maps.msn.co.uk

# 19
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
А, още нещо - какво означават тези букви и цифри W1Н 5AL, нещо като квадранти ли са?
Това е пощенският код. Набери го в сайта, който е дала Хонда и ще видиш резултатите за района Wink
Между другото училището в което си ходила е със супер високи резултати, късметлийка  Flutter

# 20
  • Мнения: 1 909
@ arliin & м_е_р_и, благодаря ви за линковете.
Намерих адресите на карта, но дом. адрес не го помня, та кел файда, като открих куодрангъла  Sad
Ще питам майка ми дали помни улицата, на която сме живяли  Praynig
От училището нищо не помня - видях някакъв сайт, нищо не можах да разпозная, освен залата, в която се молехме и имахме физическо ... но дали е точно тя - не знам.
Помня огромния двор на училището, но го няма на снимките.  Sad Явно ще трябва да отида на място.
На снимките има един стъклен купол, предполагам, че него са го построили там, където беше дворът. Бегло си спомням керемидения цвят на основната сграда, която се вижда зад купола, но определено помня черната метална ограда.  Simple Smile

# 21
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Униформата предполагам са я запазили Wink

# 22
  • Мнения: 1 909
Униформата предполагам са я запазили Wink
Не, нашите не бяха червени, а сини. Т.е. бяла риза, синя вратовръзка с червени и май бели райета и сини или сиви (по избор) поли и панталони. Жилетките пак по избор сили или т. сини. Имам снимки в София, ще ги донеса и ще сканирам.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 513
А, още нещо - какво означават тези букви и цифри W1Н 5AL, нещо като квадранти ли са?
Пощенските кодове в англия от всяка буква до всяка цифра значат нещо.  Mr. Green
Например нашия е МК4 2JL
МК е абревиатурата на града - Милтън Кийнс
4 е квадранта в който се намира квартала на картата и 2JL е улицата и номера. По принцип има кодове на които се водят по 2-3 и повече къщи, но ако напишеш кода в www.multimap.com Ще ти покаже улицата и мястото където живеем.
Ето тук.

А ако дадеш ериал, ще ти покаже и сателитна снимка на къщата. Mr. Green Това важи за кодовете в цялото кралство.

Е обясних се.  Crazy

# 24
  • Мнения: 1 909
А, още нещо - какво означават тези букви и цифри W1Н 5AL, нещо като квадранти ли са?
Пощенските кодове в англия от всяка буква до всяка цифра значат нещо.  Mr. Green
Например нашия е МК4 2JL
МК е абревиатурата на града - Милтън Кийнс
4 е квадранта в който се намира квартала на картата и 2JL е улицата и номера. По принцип има кодове на които се водят по 2-3 и повече къщи, но ако напишеш кода в www.multimap.com Ще ти покаже улицата и мястото където живеем.
Ето тук.

А ако дадеш ериал, ще ти покаже и сателитна снимка на къщата. Mr. Green Това важи за кодовете в цялото кралство.

Е обясних се.  Crazy
Бабината му трънкина : Post code not recognised  #2gunfire

# 25
  • Мнения: 513
Бабината му трънкина : Post code not recognised  #2gunfire

Еми на мен до сега за неща които ги има никога не ми е правило проблем, може просто вече на този код да няма нищо, или да е сменен.  newsm78
Б**х ли маа му!

# 26
  • Мнения: 1 909
Бабината му трънкина : Post code not recognised  #2gunfire

Еми на мен до сега за неща които ги има никога не ми е правило проблем, може просто вече на този код да няма нищо, или да е сменен.  newsm78
Б**х ли маа му!
Eй го кода! И на референс летъра ми е същият, тяхната кожа  Close
Ше ида да го намеря на място Joy, тия сърч машини не ми помагат много.  Close


Айде стига съм спамила темата на момичето.
Айм сори!  Blush И успех, каквото и да решите!  Hug
На останалите - благодаря ви!  Heart Eyes

# 27
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
И аз за последно да я оспамя  Embarassed
geminarius, на турско синьото му викат royal blue Flutter Отначало много ме затрудниха с тази терминология. И синчето е с такъв цвят  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 909
И аз за последно да я оспамя  Embarassed
geminarius, на турско синьото му викат royal blue Flutter Отначало много ме затрудниха с тази терминология. И синчето е с такъв цвят  Laughing
Имах предвид тъмно синьоMr. Green

# 29

Общи условия

Активация на акаунт