Хотел с вътрешен минерален басейн

  • 13 537
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 603
migcho, благодаря - май това е нашето място. След малко ще звънна за резервация и започвам да си стискам палци за слънчево време.

# 16
  • Мнения: 64
migcho, благодаря - май това е нашето място. След малко ще звънна за резервация и започвам да си стискам палци за слънчево време.

Дано ви хареса!  Чакам отзиви!  Задължително опитайте шоколадовата торта Laughing

# 17
  • Мнения: 1 701
Здравейте!
Да дам отчет за тези, които се интересуват.  bowuu
В крайна сметка отидохме в Св. Никола в Сандански и смело мага да го препоръчам на всички!!!  Grinning
Първо - имаше промоция - 97 лв. на човек за 3 дни с включена закуска, безплатен салатен бар всяка вечер, а на място се оказа, че има и отстъпка от цената на храната в менюто с 20%. Манджата беше невероятно вкусна, нямаме никакви забележки!!!   chef
В тази цена влиза ползването на басейна, който наистина е топъл, много чист и подходящ за малки деца /киснехме се всеки следобед по час-два/, фитнес и турска баня /или римска... но ние така и не разбрахме каква точно, защото не се възползвахме  Embarassed/...
Стаите са малки, но спокойно се побира сгъваема кошара, която бяха осигурили от хотела.
Всичко е много чисто и мирише на хубаво, всеки ден изхвърляха боклука и сменяха кърпите.
Хотелът си има собствен охраняем паркинг, от който на няколко крачки ти е асансьорът, който те качва до етажа.
Намира се на площада, което за нас също е огромен плюс /не се налагаше за всяка разходка да палим колата/.
Естествено, имаме и някои забележки, които са незначителни на фона на всичко останало - Wi-Fi-то на хотела се хващаше само в тоалетната  Wink и възглавниците бяха пълни с някакви дунапренчета, на които трудно се спи...  Confused

От рецепцията ни казаха, че всеки месец правят някаква промоция, а миналия месец стаите са били по 30 лв., а храната - с 40% отстъпка!  Shocked
Смятам да следя отблизо и най-късно през октомври пак да сме там!  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 1 603
Малко отзиви от "Острова" да драсна.
Хотелът е чист и приятен, пространството отвън също - с достатъчно зеленина и място за игра.
Ресторанта ме изненада приятно - всичко, което опитахме беше вкусно и достатъчно, а цените съвсем прилични. Казвам изненада, защото моите впечатления от претендиращи за добри хотели, особено в малките населени места, са за ресторанти с лоша и неоснователно скъпа кухня.
Това, което най-много ме зарадва беше басейна - достатъчно топъл, че да оставя дъщеря ми да си "пувааа" колкото си иска.

Единствената ми забележка е към липсата на минибар в стаята - шкафа си беше там, но като отворих - вместо хладилник имаше дупка  Mr. Green

migcho,  забравих да опитам шоколадовата торта, та се налага пак да ходим, но ще изчакам лятото и външния басейн.

# 19
  • Мнения: 479
Запалихте ме по "Острова"  Grinning Почти съм стегнала багажа, само пари и време да намерим  Joy

Не разбрах има ли детски басейн, в сайта не пише  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 1 603
Гнидке, детски басейн има само външен, но той в момента не работи.
Вътрешния басейн на най-дълбокото си място ми покрива раменете, а от плитката страна има джакузи /не е самостоятелно/, май не  обясних добре. Дъщеря ми е на 2 години и 9 месеца и съвсем спокойно си плуваше с надувки за ръце, разбира се, един от нас винаги е до нея. Друга идея е да ползвате малка лодка.  Водата е топла и чиста.

Да споделя още едно впечатление, ако решите да се разхождате - съветвам ви да пропуснете Природонаучния музей в с. Черни Осъм - студено, мрачно и неприятно място, с атмосфера от преди 20-30 години. Някак подтискащо да се разхождаш сред мъртви животни,  Зори се опита да осъществи контакт с една катеричка и доста се чуди, защо не реагира..... Гадно беше, съжалявам че влезнах.

# 21
  • Мнения: 479
Благодаря за отговора, supi4ka   bouquet

Ако се сетя да питам още нещо, ще те тормозя на лични  Hug

Общи условия

Активация на акаунт