Как избрахте марката АМ, която ползва(х)те в началото?

  • 1 581
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Педиатърът ми препоръча НАН и Фризолак, аз си избрах НАН.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 688
педиатърката ми препоръча Нутрилон,Омнео или Нан и от познати бях чувала че са на Нан и така и аз взех от него после спря да го яде и минахме на Фризолак,сега Милумил....

# 17
  • Мнения: 5 299
еДНА  вечер пратих баща ми до денонощната аптека да ми вземе 1 кутия да си имам под ръка, и в аптеката тогава му пробутаха съответно разпечатана кутия "Милумил" вътре само 1 пакет(трябва да са 2) за 19.90 Shocked Тогава не знаех нищо, и после се разрових във форума и разбрах, че млякото е хубаво, а като казах и на педито - тя ми каза, че мялкото е добро и да продължавам с него. Все още сме си на същото АМ.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
бях се запознала само като имена с някои марки и то тук във форума.А когато една вечер останових че бебо е гладен и не му стига кърмата пратих таткото до аптеката да купи- казах му Фризолак,защото за това име се сетих/в този момент нямахме интернет/. На другия ден се обадих на докторката и тя каза да вземем НАН АР, заради повръщането- но понеже Вальо се запече се посъветвах във форума и купих Фризовом.Така продължихме на Фризолак и Фризолом докато не свършиха кутиите.После една приятелка ми пусна мухата че нейната дъщеря не се наяждала с Фризорак и сега сме на Аптамил от 2 седмици.
Честно казано още не сме се спряли на определена марка- не сме имали проблем с никоя- но специалните храни не помогнаха за повръщането имисля да оостанем на Аптамил за сега newsm78

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
После една приятелка ми пусна мухата че нейната дъщеря не се наяждала с Фризорак
Е как така не се наяжда?!?!  Shocked Винаги може да направи по-голяма доза и да се наяде детето  Wink

# 20
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Братовчедка ми има дете с почти 5 месеца по-голямо от Габи и тя ми препоръча Нутрилон, като най-евтино да ми е под ръка. После го сменихме, защото се изприщи от него и не го харесваше на вкус.

# 21
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
В болницата, в която родих, след като се появи бебето казват на бащата какво да донесе. За памперсите нямаха предпочитанията, но за млякото казаха NAN HA, при изписването обясниха, че то е най-близко до майчината кърма, но в последствие установих, че всеки педиатър и всяка болница го казват за някое мляко. Все си мисля, че това е договорено от фирмите производителки, всяка си избира болница и се рекламират  Thinking

Това коя болница е, ако не е тайна? Просто ми се струва много разумно да дават на новородени хипоалергенно, а не обикновено АМ, а не съм чувала никъде да го практикуват...

# 22
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Дъщера ми беше на НАН, защото такова бяха започнали да и дават в болницата и аз реших да не го сменям. Когато трябваше да избирам мляко за синът ми питах няколко майки и продавачката в магазина преди да реша какво да купя. Когато се върнахме в България и трябваше да го сменям, заложих на вече изпитаното НАН2

# 23
  • Мнения: 3 663
позната майка ни го препоръча
после питахме педито за него и тя каза, че е ок
никога нищо за марки мляко или пюрета или каши не е споменавала
в чакалнята и в кабинета има безчет рекламни материали на какви ли не фирми, но самата тя никога не е препоръчвала марки

# 24
  • София
  • Мнения: 3 679
После една приятелка ми пусна мухата че нейната дъщеря не се наяждала с Фризорак
Е как така не се наяжда?!?!  Shocked Винаги може да направи по-голяма доза и да се наяде детето  Wink
Ние лично не сме имали проблем с храните- просто Валентин си е лакум и това е - но не му давам много храна над нормата.С храните за повръщане/Фризовом и НАН АР не се получи желания ефект а и ми казаха че повръщането не е много така че ни мисля да му ги давам повече/
Единственият проблем който имам с Аптамил за сега е зеленото аки- дали е нормално не знам-някой казват че е от самата храна било странична реакция но мен малко ме притеснява Cry

# 25
  • Мнения: 3 537
На нас педиатъра ни го препоръча,отначало бяхме на НАН ХА ,а след това НАН Wink

# 26
  • Мнения: 7 640
........... зеленото аки- дали е нормално не знам-някой казват че е от самата храна било странична реакция но мен малко ме притеснява Cry
ние сме на Фризовом, акото при нас става зелено след като престои повече на въздуха или по-дълго в памперса. Даже имахме спорове със свеки да не е просудено детето Mr. Green, но определено забелязах, че се изхожда нормално, а цвета се променя после.

# 27
  • Мнения: 35 967
По системата "Една приятелка ми каза..".

че нейната педиатърка казала ...
/става дума за голямото ми дете/

# 28
  • Мнения: 1 613
То тук не, че има много голям избор на АМ - има 3-4 вида. Приятелка ми препоруча Аптамил-а.

# 29
  • Мнения: 1 038
Точно два дена яде Фризолак,но тя доста повръщаше и педито ни препоръча Фризовом,та с него до края. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт