СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 20

  • 19 125
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 54
Аз от вас чувам за първи път за тези "мерки". Подкрепям мнението на Соник, не мога да го понасям този Борисов, всички са му виновни за нещо, всички искат да го прецакат, не му дават да прави това и онова. А Дянков е олигофрен.
Относно осигуровките на държавните служители, еми има служители и служители. Някой вършат настина опасна и много полезна за обществото работа и може би не е редно да плащат, но те са малко, според мен най-голямата част са чиновници, който, вярно взимат малка заплата, ама и толкоз работят. Всеки път като ми се налага да се блъскам с тях се ужасявам, еми защо мадамите от общината, който само пушат и пият кафе по цял ден и нагрубяват гражданите, защо да им плащам аз осигуровките?  Crossing Arms

# 691
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
dundito що да сте дребнички,много сте си добре.Ние на 6м бяхме 6.660кг и 67см. Peace
За майчинството-тук е 4м.За това и яслите им са от 3м.Не знам какви пари взимат,защото аз нямам право на майчинство,но няма  да а много,щом всички бързат да  се върнат на работа. Peace
Андреа тази сутрин три пъти повърна на фонтан.Педи каза,че било нормално при тази кашлица да повръща така. TiredИ нищо не ни изписа.Щяла сама да се оправи. ooooh!

# 692
  • Мнения: 1 701
Здравейте,гледахте ли Гала?Говориха за сурогатното майчинство,вие За или Против сте?
Честити на днешните месечинки  bouquet

Против!
Да се обяснявам ли?

По другата тема - то всичко или почти всичко в нашата държава е такъв абсур, че ако тръгна да коментирам антикризистните мерки, ще изпадна в такива подробности, че едва ли някой ще ме прочете ...

# 693
  • Мнения: 277
Вижте, държавен служител не означав служител на държавна работа!!! Т.е. тетките, които "любезно" ни посрещат в общината не съм сигурна, че са държавни служители. Една бивша колежка ми го беше разяснила преди години, ама не мие било и на мен на дневен ред.
Другото - не само на Бат' ви Бойко му е виновно предишното правителство - просто той е поредният, на който му са виновни предшествениците му. Нищо ново под слънцето...
Сурогатното майчинство - имам позната, не много близка, на която й износиха така бебето Simple Smile Не знам дали съм за или против, защото за щастие мога да имам деца и имам мои... Не ис е иска да мисля, ако това ми е единствения избор...

# 694
  • София
  • Мнения: 1 504
Относно осигуровките на държавните служители, еми има служители и служители. Някой вършат настина опасна и много полезна за обществото работа и може би не е редно да плащат
Еми пак съм против...като вършат важна работа и опасна...да си получават добрата заплата...а не да са с преференции. Защо да не сме равни пред законите...А да има отделен член в Кодекса и то доста подробно описание  за държавните служители??...Всеки сам ще си направи с/ка дали ще върши опасната работа заради заплата или заради титлата "държавен служител" с всички производни от това... Peace

# 695
  • Мнения: 91
Дунди не сте най- малки...Андреа точно на 6м. беше 6.800кг, 65см.  Peace
И да ме прощават държавните служители, но много малко са тези които наистина са съвестни.
Не виждам защо аз трябва да си внасям усигуровки, а някакъв чиновник да спи на бюро по цял ден и да не го прави.... #Cussing out А за голям процент от полицията(пътна, магистрална, гранична и тн...) да не говорим. Тях няма какво да ги жаля въобще.... те си намират начини да се "осигуряват" допълнително  #2gunfire Единствено за пожарникарите мога да кажа че извършват някаква дейност.

# 696
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208

Иначе за Алекс - бяхме вчера на консулт...7400 сме и 68 см. Плюс 450 гр и 1 см.

Mr. Green Габи е 7300/62 см , а Миша по негово време беше 6300/64см. Кое ви е дребното Grinning
Храних пак с каша - резултат - носът и очите поемат добре, устата се чуди какво да прави

# 697
  • Мнения: 215
Честито на месечинките днес.
Антикризисните мерки не искам да коментирам... Ама мога да коментирам това, че в провинцията майките далеч не са осигурявани масово на високи заплати и разликата няма да е фрапираща, дали 6 месеца, дали 1 година или две... за себе си говоря. А това, че никой от управниците не го интересува как се гледа едно дете, от такива като нас - е, те няма да ни разберат, защото са си изплели кошницата  и са осигурили финансово не само децата си, а и техните.

Да споделя малко и за нас - изследванията на детето са добре. Оборихме личната, че изцяло кърмените бебета по презумпция са с нисък хемоглобин. На Йоана е 122. Иначе е 8100 и 72,5 см.
Подготвям се и аз за захранването вече, решила съм от понеделник да започна с картофено пюре.

И най- важното имаме си зъбче! Ама много мъки докато се покаже... Tired

# 698
  • Мнения: 91
Храних пак с каша - резултат - носът и очите поемат добре, устата се чуди какво да прави
[/quote]

 Joy Joy Joy

# 699
  • Мнения: 11
Здравейте мами  Hug.
Два дни ме нямаше и сте изписали света.
само да се отчета от консултацията вчера вече сме 7,900 кг. /+800 гр./ и 64 см. /+2 см./
Времето е ужасно ще се стои в къщи поне ще ви изчета.
Лек ден на всички.

# 700
  • Мнения: 655
айден после ще се включа,ама я малко успокойте топката,аз съм на държавна работа и там повечето си плащахме осигуровки Peaceкойто не е компетентен,да не коментира Peaceдържавен служител не се отъждествява с на държавна работа Peaceно пък съм на мнение всички да си плащаме осигуровки без изключения Peace


отивам да чета,за да се изкажа по темите...........

# 701
  • София
  • Мнения: 1 504
Говорим за държавните служители, моля моля...никой не отъждествява държавна работа с държавни служители Peace
Държавният служител е лице, което се занимава основно с аналитична и техническа дейност от управленски или експертен характер. Държавните служители получават заплата от бюджета на страната. Длъжностите, заемани от държавните служители, са особено важни за функционирането на държавния апарат. Дали наистина е така, визирайки служителките в министерствата, които ходят на фризьор, козметик в работно време  newsm78 Коментирам, защото имам познати държавни служители и съм наясно с ежедневието им...
За сурогатна майка....незнам...ако има жени, които мога да забравят 9те месеца ...и да направят други жени/семейства щастливи нямам нищо против....ноооо може би само си пиша, защото не съм се сблъсквала с проблема...незнам...

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 11:47 от EmiR

# 702
  • Мнения: 116
Здравейтееее, гледам за важни неща си говорите....Държавни, тц, тц Laughing
Нямам време да ви изчета, горе долу попрехвърлих страниците.
Да кажа и аз по наболелите теми, че се кърмим през ноща 1-2 пъти.Сега като чета за зачервените бузи, на Ивайла и станаха така точно след моркова и тиквата, ама чак сега реализирам.От купешките и бяха червени 2 дни, после от домашните-не!
Ладида, нямам думи за роклята!Точно в мой стил.С едни обувки с платформа и аз не бих имаяла търпение!Септември и аз съм на сватба и може да те изплагиатствам Mr. Green
Отивам пак да чета.

# 703
  • Варна
  • Мнения: 153
Даам, напълно подкрепям ЕмиР за държ. служители, защо аз да си плащам всички данъци и осигуровки, като поп, а за тях преференции?! Не сме ли граждани на една държава,върпоса е принципен: също като циганите - едни да внасят - а други само да изнасят...
А другото, за майчинството - ами щом е тъй - емигрираме, щом тази дъжава не уважава децата си и решението на родителите им да ги родят в България и да си гледат тук, хайде - свят голям...И държави с добра политика спрямо детеотглеждането - бол...Бу ги е изброила Peace Но тук, като не им останат млади хора да плащат данъци - да ги видим откъде ще събират за депутатските си заплати....Амахаа.. #Cussing out

# 704
  • Мнения: 1 701
Само да вметна и да дам обяснение защо не се намесвам в дебата...
Заредена съм с довлно количество руски бонбони (за това отговоността може да поеме Бу), децата спят, а аз съм в някакво странно блажено състояние! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт