Застраховка живот???

  • 1 110
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте!Искам д аси направя застраховка живот,която да включва и застраховка здраве т.е. ако се разболея и имам нужда от лечение то тази застраховка да ми помогне с лекарства и лечение избобщо.Мисля,че ме разбрахте.Моля за съвет,към коя компания да се обърна и как да постъпя?

# 1
  • Мнения: 34
ДЗИ или Алианц

# 2
  • София
  • Мнения: 619
благодаря   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 883
Алианц

# 4
  • Мнения: 3 181
И моята е в Алианц

# 5
  • Мнения: 1 844
Най-добре е да поискаш оферти от различни компании. Peace Все пак застраховката Живот си е една сериозна инвестиция и е хубаво да проучиш как стоят нещата на пазара-не само от препоръки на познати,а като поискаш да ти се изготвят индивидуални офери специално за теб-според възрастта ти,евентуални настоящи заболявания и т.н.
Лично аз ти препоръчвам Булстрад,работила съм като мениджър там преди време,така че съм безпристрастна вече,не е като да правя реклама,но наистина имат доста добри условия.
Освен това,доколкото ми е известно,единствено Бултрад има осигурен риск "Критично болести"-това са около 12 сериозни болестни състояния,които ако засегнат застрахования му се изплаща сумата по основната застраховка "Живот",а месечната вноска по този риск е направо смешна-около 2лв.
Има и осигурен риск за болничен престой-златен и сребърен вариант-съответно по 30 лв или 60 лв за всеки ден болничен престой.
Лихвата,която се трупа също е добра.
Все пак съветвам те да си отделиш малко време,да поискаш оферти и да прецениш кое е най-добро за теб.Желая ти успех!

# 6
  • София
  • Мнения: 619
Много ви благодаря!Все още не съм си направила-проучвам!А при болест ако застраховката е на месечни вноски при инцидент искат ли да се покрие цялата годишна сума?

Общи условия

Активация на акаунт