Весели ритничета от ЮНСКИте мъничета! - 18

  • 20 556
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10
Хоп, и аз да се запиша в новата ни темичка Grinning
Сега си мислех за нещата, които съм си поръчала от Next и Asda и за нещата, които съм си купила от магазините и ........ какво установявам  ooooh!, ами женска му работа (както казват мъжете), 50-60% са в розово без да знаем пола на бебчето  newsm78. Но, нищо - нека им се порадвам, пък каквото му дойде  Grinning  Grinning  Grinning

# 31
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 850

[/quote]
Не съм получавала съобщение от теб. Да те изтрия ли от поръчката?
Вижте си пак нещата. Ако от някой липсват номера ще пиша на ЛС, но ако липсват артикули просто няма да ги пусна.
[/quote]

Пепси още сутринта ти писах на лични,много странно че не си получила нищо.Но няма значение.И  да отказвам се от поръчката,засега ще се въздържа независимо ,че много ме сърбят ръцете  Laughing

# 32
  • Мнения: 3 595
Привет на всички, ето лекциите и срещите за кърмене на Ла Лече Лига, които можете да посетите по градове:

ЛЛЛ срещи
Тема: Хранене и отбиване. Продължително кърмене.
Кога: 20 март 2010, събота, 10:30 часа
Къде: гр.Пловдив, мястото ще се уточни в последствие

Неформални кърмачески срещи с подкрепата на ЛЛЛ

Тема: Здравословно хранене на бременната и кърмачката
Кога: 12 март 2010, петък, 11 часа
Къде: гр.Сливен, сладкарница "Мустан"

Тема: Очаквания и реалност след появата на бебето или Преодоляване и избягване на кърмачески проблеми
Кога: 12 март 2010, петък, 14 часа
Къде: гр.София, детски клуб "Малко морско", кв.Дианабад, ул.Крум Кюлявков № 15

Тема: Отбиване на детето
Кога: 27 март 2010, събота, 10 часа
Къде: гр.Варна, Майчин дом, ул. Мир 1, лекционна зала
записване на 0878 601 604 - Ивелина

Лекции

Тема: Хранене на бременната и кърмачката. Захранване на бебето.
Кога: 13 март 2010, събота, 10 часа
Къде: гр.Варна, Майчин дом, ул. Мир 1, лекционна зала
записване на 0878 601 604 - Ивелина

Тема: Кърмене и захранване на бебето
Кога: 20 март 2010, събота, 10:30 часа
Къде: гр.Пазарджик, Рег.библиотека "Н.Фурнаджиев", ул.Любен Боянов 3, детски отдел

Тема: Хранене на бременната и кърмачката. Захранване на бебето.
Кога: 20 март 2010, събота, 11 часа
Къде: гр.София, Национална библиотека "Св.Св. Кирил и Методий", бул.Васил Левски 88

Тема: Отбиване на детето
Кога: Март 2010, точната дата и час ще бъдат допълнително уточнени
Къде: гр.София, САГБ "Д-р Щерев", жк Разсадника, ул.Хр.Благоев N25-31, ет.4, лекционна зала

Надявам се да са ви интересни и ще се радваме да ви видим Simple Smile

# 33
  • Europe
  • Мнения: 548
Лелеее и аз да се запиша сред първите страници. То си е като едно надбягване четенето на темите. Не тичат а направо летят напред.

По същество - имам предложение. Да направим едно гласуване - Колко юнски мами са ЗА естествено раждане и колко са ЗА секцио! Ще бъде интересно, а може и да повлияем на мамите от другите месеци, които прехвърчат през нашите темички. Ако одобрявате такава анкета. Аз първа си давам мнението - "ЗА" ЕР (ест. раждане)

# 34
  • Мнения: 2 891
aleina, не е здравословна такава анкета. Ще има скандали  Laughing Достатъчно теми по въпроса има във форума.

# 35
  • Europe
  • Мнения: 548
aleina, не е здравословна такава анкета. Ще има скандали  Laughing Достатъчно теми по въпроса има във форума.

Да, права си, теми много по този въпрос. Не е нужно от тази гл. точка. Аз мислех да го направим без дебати, просто гласуваме и го виждаме като резултат черно на бяло. Все пак 150 жени са си почти представителна извадка. Интересно щеше да ми бъде, защото имам радостни подозрения, че най-после има забележимо връщане към ЕР. Дано да съм права.

# 36
  • Мнения: 147
хайде да се запиша и аз

А за шубето от раждането няма какво да говорим. Дано да има ефект от курса, на който ходя да ми намали поне малко страховете. Последния път ни показвваха как да напъваме по времем на раждане. Повярвайте ми е нищо не съм правила правилно  първия път, нищо чудно че така се разцепих цялата

# 37
  • Europe
  • Мнения: 548
Някой има ли представа тези ЛЛЛ срещи колко време продължават? Иска ми се да отида в петък в 14:00 ч., но от 15:30 съм на лекар и не знам дали ще смогна.

# 38
  • Мнения: 1 147
Привет и от мен в новата тема.
Напоследък едва ви изчитам, но през деня имам доста работа и не смогвам да ви следя, вечер докато ви изчета и забравя за какво съм щяла да пиша ....
Много ми харесват нещата от асда, но понатам ще поръчам и аз нещо, да видя само какво ще ми дадат и от какво ще имам нужда. Има страхотни неща.

# 39
  • Мнения: 50
 Peace ето дойде и моя ред да се запиша  в новата темичка  Crazy

# 40
  • Мнения: 3 595
Някой има ли представа тези ЛЛЛ срещи колко време продължават? Иска ми се да отида в петък в 14:00 ч., но от 15:30 съм на лекар и не знам дали ще смогна.
Привет aleina,
Обичайно продължават час - час и малко, а ако има въпроси може 2 часа. Срещите и лекциите са в непринудена обстановка и предвид, че повечето жени са бременни или с малки бебета, всеки според нуждите си, може да влиза и излиза или когато се налага да си тръгне по-рано.   bouquet

ПП: Ако имате питанки към нас, моля ви адресирайте ги с форматиране например Любопитка, Ivy и Бръмбазела, интересувам се за... едикакво си   Simple Smile
Така ще се откроява и ще сме спокойни, че няма да пропуснем нещо, което може да се окаже важно и интересно за всички, а на въпросът ще може да се отговори своевременно
Simple Smile

# 41
  • Мнения: 40
Човек да не се изкъпе значи. Иначе постоянно съм пред компютъра, пристрастила съм се явно. hahaha Пак в челната тройка се вредих, де.
мартеа, надуших аз, че сме от една порода. newsm41
patence_s, ми аз живея на час - час и нещо път от болницата, в която ще раждам и нямам никакви притеснения, ама никакви. Няма сила, която да ме накара насред лято да стоя в апартамент в София.  Naughty Спокойно, ще стигнеш навреме, няма начин.
Какво друго беше... newsm78 Айде, утре ще се сетя.

# 42
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
СМИЛЯНОВА - да ти се оплача - Пег Перего Скейт пак е изчерпан в сайта на май тойс .. Sad
Аз се надявах по Великден да направят намаления и да си закупя тогава...
Коя друга количка се доближава максимално към параметрите на Перего Скейт според теб?   Да си поръчам някоя поне да е подобна на нея.....
Или ако знаеш случайно в кой друг сайт за пазаруване бих могла да я намеря  Thinking

# 43
  • Мнения: 50
smilianova може да споделиш и какво стана с онзи радиатор, който купихте, как е от към топла гледна точка и от електроенергийна  Wink ? bowuu

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 00:32 от ivv83

# 44
  • Мнения: 4 126
Добро утро!

И аз живея на поне час и половина в час пик и на около 50 мин. в ненатоварен час от болницата, където ще раждам. Миналият път нещата се развиха много добре, тъй като тръгнахме към болницата в 1 през нощта и беше много спокойно, вторият път знам, че е по-бързо, но като се има предвид, че първият продължи 20 часа, едва ли ще го сведем до 1 час този път Mr. Green
Но, патенце, не смяташ да караш ти, нали?

Марету, и аз подуших Laughing

По въпроса за такава анкета, както и за късно/ранно захранване, кърмене/АМ, ранно/късно гърне и пр. определено ще ни конфронтира. Между другото, търсачката няма как да не изкара поне десет такива теми.

Общи условия

Активация на акаунт