Весели ритничета от ЮНСКИте мъничета! - 18

  • 20 583
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7
Здравейте, сладурки!

Добре дошла на новата мама! Леко и спокойно бременее докрая!   bouquet

Танче нали знаеш приказката "дават ли ти - взимай", ако не ти хареса или не ти е удобна - ще я смениш.    Hug

Ритничета и движения усещах най-често досега като съм легнала или седнала, но последните два-три дни понякога и когато съм права или  ходя. Не всеки път са с еднакъв интензитет и честно казано и аз съм по-притеснена, когато не усещам никакви движения. А явно бебка пак се е завъртяла с дупето надолу, защото ритничета ми раздава точно в пикочния мехур и съм доста често до WC-то.

# 721
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,

Rening, добре дошла.
Milly vanilly, много хубави покупки си направила и на много добра цена.
Ulla, Mayayo добре сте си дошли.
Момичета малко встрани от темата, но има ли някоя от софийските мами, която вече е посетила новия мол. Аз чух доста добри неща за него, има много нови марки за БГ и най-накрая са отворили магазин с нова колекция на Зара. От там съм си харесала много неща за бебчо и вече нямам търпение да отида, но разбрах, че е голяма лудница, та сигурно чак следващата седмица ще го посетя.

# 722
  • София
  • Мнения: 21
Здравейте, мами!
Нали може и аз да се включа във вашата темичка  Embarassed!
Терминът ми е на 24.06. и очакваме красавица. Втора бременност ми е  - първото ми е момче почти на 5 год.

# 723
  • Мнения: 525
valq_ ще пуснеш ли новата тема?

Добре дошли на новите момичета!   bouquet

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 15:23 от Lorkaa

# 724
  • Мнения: 7
kali_diankova добре си дошла и ти в отбора ни! Леко бременеене и на теб!   bouquet

# 725
  • Мнения: 293
Момичета от Варна утре ще ходи ли някой на лекцията в МОЛА?

# 726
  • Мнения: 1 183
Натали, аз съм там!

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Добре дошли на двете нови мами!
Благодаря за съветите за количката- ами взимам я разбира се.
 Аз днес си взех резултатите от стерилната урина- всичко ми е Ок, направо камък ми падна от сърцето, бях се притеснила, че нещо не е наред. Утре пътувам за Бургас с влака, дано пътуването ми мине леко, защото предния път ми беше много зле. А пък иначе редовно пътувам- поне 6 пъти от както съм бременна и до сега нямах проблеми.
Хубав ден на всички!   bouquet

# 728
  • Мнения: 1
valq_ ще пуснеш ли новата тема?
Да Simple Smile Само изчаквам да стигнем до 50 стр., иначе темата е готова.
Добре дошла и на kali_diankova  bouquet
Момичета от Варна утре ще ходи ли някой на лекцията в МОЛА?
Аз ще се опитам Peace но пак съм с безсъние и не знам дали ще мога да стана сутринта.

# 729
  • Мнения: 525
valq_ ще пуснеш ли новата тема?
Да Simple Smile Само изчаквам да стигнем до 50 стр., иначе темата е готова.
Добре дошла и на kali_diankova  bouquet

Супер си, аз се притених да не останем без тема!  Laughing

# 730
  • Мнения: 8
Малко е на кантар работата при мен за лекцията, но преди малко се появи малко светлинка, та може и да имам възможност.
Всичко зависи как ще се разберем с колежките в офиса, че все пак се налага да отсъствам Crazy

# 731
  • Мнения: 5
Момичета от Варна утре ще ходи ли някой на лекцията в МОЛА?
Peace и аз. Даже ще гледам да съм там пак рано, че голяма навалица се заформя.  Flutter

# 732
  • Мнения: 293
Ок ще се видим значи:)

# 733
  • София
  • Мнения: 1 276
Здравейте , момичета!

Днес с тези новинки от правителството много ми е смотано настроението. Винаги съм казвала че не очаквам държавата да ми гледа децата , но е някак тъжно...

ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ МАМИ! Hug

Нашето момче от снощи е голям палавник. Точно като реших да спя започна да рита да скача сякаш на въже скачаше   Joy И днес ми е недоспало....... Все по трудно ми става с корема. Вече нямам търпение да родя.

# 734
  • Мнения: 1
Натали сменила си името Grinning и ти като мен Mr. Green махнах си преди известно време десятката, че ме дразнеше....

Общи условия

Активация на акаунт