Коя бебешка манджа ви е харесала най-много?

  • 1 134
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 281
Бебешката супа от кухнята мама си я хапва с удоволствие (още не сме захранени с яйце- 9м и 2сед)
Пуделино/Йогурт на Нестле, но определено само Ванилия (по това сме единодушнои с бебока... а той може само това да яде)

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
Не купувам вече пюрета на малкия, аз му ги правя. Общо взето така ги приготвям, че гледам на мен да ми харесват, само са ми безсолни, защото му слагам съвсем малко сол. Така, че всичките ми харесват...
Преди му купувах на Ганчев. Той ги харесваше, но аз не Naughty
Винаги опитвам това, което ще давам на детето. Не мога да си представя, че няма да знам какво му давам.

# 17
  • Мнения: 1 032
Кашата на ХИП- ябълка с ванилия ми е фаворит  newsm10 харесвам и на Физокрем безгтлутеновата с четири плода, плодовите пюрета и особено на Хаме праскова с извара. В интерес на истината попарата я правя в по- големи колечиства, за да остане и за мен  feeding

# 18
  • Мнения: 3 537
Повечето манджи от кухнята са много вкусни.Много ми харесва заешко кебап,телешко с ориз,пилешко яхния,бисквитена торта......бе много са HugОт кашите тази на Фризокрем царевица  беше много вкусна,банановата също Wink

# 19
  • Мнения: 5 299
АЗ се бях записала на кухня, но в по-горна група и редовно изяждах пудинга, но останалите неща бяха пълен отврат - бебата не беше особено очарована и се отказах от кухнята, но още не съм купувала много разнообразни пюрета, а всичките досега, които се престраших да опитам бяха ужасни, не се учудвам, че малката не е от най-ящните. Единственото последното , което купих на Гербер - зел. супа с пуйка - имаше мнооого добър вид и малката я хапна с особен интерес.

Общи условия

Активация на акаунт