Незабравима(unutulmaz)-тема- 17

  • 26 342
  • 732
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 0
освен тва, дори и да е сватба, Еда си събира багажа и си тръгва (последният кадър). Кой ще я остави да не присъства на сватбата на любимата си сестра? Естествено, че ще я накарат да присъства.

По-скоро: Еда за втори път е потресена, че Харун е способен да жертва живота си заради нея, затова решава да спре тоя цирк с Толга. Което не означава обаче, че ще е с Харун.

# 616
  • Мнения: 2
Ей сега вече ще полудея  Crazy

Ако има сватба ще ида да се гръмна някъде - това е лудост

Искрено се надявам , че на сватбата преди да кажат да Еда най-после ще започне да ражда и Харунчо няма да издържи и няма да има сватба Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Дано тогава Мелдището да разбере , че няма бъдеще с него или не знам какво трябва да стане та да се откаже Thinking Thinking
или пък Гюляй да признае за мнимата бременност - ох, незнам, незнам - тези сценаристи смятат да ни побъркат Shocked

И много се надявам Еда дза си тръгне от този лицемер Толга - по-добре сама отколкото с такъв мъж
Това май ще е една доста интересна серия Crossing Arms Crossing Arms
Как ще издържим до сряда .............
Вече май съм за психодиспансера

# 617
  • Мнения: 0
Ей сега вече ще полудея  Crazy

Ако има сватба ще ида да се гръмна някъде - това е лудост

Искрено се надявам , че на сватбата преди да кажат да Еда най-после ще започне да ражда и Харунчо няма да издържи и няма да има сватба Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Дано тогава Мелдището да разбере , че няма бъдеще с него или не знам какво трябва да стане та да се откаже Thinking Thinking
или пък Гюляй да признае за мнимата бременност - ох, незнам, незнам - тези сценаристи смятат да ни побъркат Shocked

И много се надявам Еда дза си тръгне от този лицемер Толга - по-добре сама отколкото с такъв мъж
Това май ще е една доста интересна серия Crossing Arms Crossing Arms
Как ще издържим до сряда .............
Вече май съм за психодиспансера


Хахахах hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy ти чакай първо резюмето ,после какво си казават и тогава в психото .

# 618
  • Мнения: 0
.............................


Хахахах hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy ти чакай първо резюмето ,после какво си казават и тогава в психото .
newsm10 newsm10

# 619
  • Мнения: 2
Смей се ти  forbes , ама то си е така тези сценаристи не стига , че те са от психото ами и нас искат да вкарат там , та да им даваме идеи за сценарии Joy Joy Joy Joy но всъщност , като си помисля май няма да е лошо , тъкмо ще измислим щастливият финал на Незабравима  Joy Joy Joy

# 620
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Смей се ти  forbes , ама то си е така тези сценаристи не стига , че те са от психото ами и нас искат да вкарат там , та да им даваме идеи за сценарии Joy Joy Joy Joy
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo #Silly #Silly #Silly

# 621
  • Мнения: 0
Здравейте, гледах фрагмента и ми стана лошо. Видях да се сбъдват най-големите ни кошмари. Така ли ще свърши нашия сериал? И къде е този новия? Той ли ще застане до Еда? Тази Мелда себеуважение няма ли? Все въпроси без отговор... Thinking

# 622
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 506
 Разпознахте ли кое момиче удря Бату?

# 623
  • Мнения: 2
Разпознахте ли кое момиче удря Бату?



Според мен това не е Бату , а кое е момичето и аз не мога да позная, или Ниса или Едже

# 624
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Разпознахте ли кое момиче удря Бату?



Според мен това не е Бату , а кое е момичето и аз не мога да позная, или Ниса или Едже
Мисля,че момичето е Ниса  newsm78 Може би епизода ще свърши със сватбата.И ще се чудим до следващия дали са се оженили или не.

# 625
  • Мнения: 0
Разпознахте ли кое момиче удря Бату?



Според мен това не е Бату , а кое е момичето и аз не мога да позная, или Ниса или Едже
Мисля,че момичето е Ниса  newsm78

Определено мъжът не е Бату, а момичето и аз оприличавам на Ниса. С права коса е , а не къдравелка като Едже..

# 626
  • Мнения: 0
Май тази вечер ще си пускам стари серии, с романтични моменти  loveuuu  love001  love001 newsm10, където има поне нямакво подобие на целувки между Еда и Харун, за да си успокоя нервите smile3515. След толкова кошмарната картина, която се очертава за следващата серия. А накрая на фрагмента, Еда горката е отново толкова сама и отчаяна - като бездомно кученце newsm45 newsm45 smile3518

# 627
  • Мнения: 0
Вижте пак паспортите са 2. Май ще замине с Харун. Толга го изоставя след пожара. Серията няма да бъде в тази последователност. Мисля, че подредбата е тази:  Харун ги спасява, прегръщат се в стаята и се разбират да идат заедно Америка, и тя събира багажа за заминаване, като междувременно Еда разкарва Толга и поема сама напред. Отива при Хаят не може да се прибере при мама Тюркян - може би разбират или тя им казва, че не са женени. ГОЛЕМИЯ ВЪПРОС Е ЧЕ НЕЩО СЕ СЛУЧВА МЕЖДУВРЕМЕННО???? КАКВО??? Нещата се объркват щом, се стига до сватба.
Дано не звучи много объркано ooooh!

# 628
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Май тази вечер ще си пускам стари серии, с романтични моменти  loveuuu  love001  love001 newsm10, където има поне нямакво подобие на целувки между Еда и Харун, за да си успокоя нервите smile3515. След толкова кошмарната картина, която се очертава за следващата серия. А накрая на фрагмента, Еда горката е отново толкова сама и отчаяна - като бездомно кученце newsm45 newsm45 smile3518
Аз вече започнах да гледам хубавите моменти от старите серии.  newsm62

# 629
  • Мнения: 0
Вижте дори да се оженят аз не мисля, че на тази гад - Мелда ще и се размине. Виждам Еда преуспяла дизайнерка, гледаща сама малкото си момиченце с Хаят. А Меда ще я разкарат като я хванат да прави мизерий с Бурак. А той ще започне   #2gunfire и ще има с какво да я манипулира да му помага. А е неизбежно след това да не се издънят. Тогава династията Асланлъ какво ли отмъщение ще им спретне, като го гледаме татко Феяз какъв е отмъстителен. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт