Незабравима(unutulmaz)-тема- 17

  • 26 268
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 914
Толга е обречен. А според мен Хару няма да спи на земята, а направо ще се изнесе в неговият си апартамент
Като стана на въпрос за апартамента, кой му гледа пудела?  newsm78 hahaha

Лошото е че и там не може да се скрие момчето.

# 721
  • Мнения: 0
здавейте на всички  Wink обожавам този сериал и с голям интерес го следя,искам първо да благодаря на момичетата,които превеждат какво се случва и да кажа,че съм в шок от новия фрагмент,но според мен всички тези действия на Мелда ще помогнат накрая Харун и Еда да са заедно след като разберат какво е направила Мелда  Laughing Laughing Laughing

# 722
  • Мнения: 0
Въпросът е кой ще намери и вземе дневника на Еда.
Едва ли случайно тя заспа с него в скута точно преди пожара.
Този, който го вземе, ще разбере всичко.



Много си права и според мен това ще е  Ниса или Толга
                      АКО НИСА НАМЕРИ ДНЕВНИКА НЯМА ДА ИМА ТОЛКОВА ГОЛЯМО ЗНАЧЕНИЕ,НО АКО ТОЛГА ГО НАМЕРИ ТОГАВА НЕЩАТА СЕ ПРОМЕНЯТ.АЗ ВИЖДАМ НЕЩАТА ТАКА: ТОЛГА ПРОЧИТА ДНЕВНИКА,НО НЕ КАЗВА НИЩО НА ЕДА.ОТИВАТ ЗАЕДНО НА СВАДБАТА И ТАМ ТОЙ НЕ ИЗДЪРЖА.ИЗВИКВА:тази свадба не моЖе да се състои,защото ЕДА И ХАРУН ....И ТОЧНО В ТОЗИ МОМЕНТ СЕ
ЧУВА ПИСЪК ...ЕДА ЗАПОЧВА ДА РАЖДА


 













ЧУЧУВА

Ейдин, ти наистина вярваш в доброто сърце на Толга.
Бих се радвала и аз така да стане.
Той всъщност е много емоционален, неуравновесен, не знам дали няма директно да нападне Мелда , ако разбере истината, тогава ще проумее всичките ходове на Еда .....

# 723
  • Мнения: 33 426
Както е тръгнало трябва да се прави нова тема

# 724
  • Мнения: 914
ЗА да има скоро някаква развръзка трябва Феяз да види дневника на ЕДА. Иначе Толга ако го намери няма каквод а стане толкова в близките 1000 серии

# 725
  • Мнения: 0
ЗА да има скоро някаква развръзка трябва Феяз да види дневника на ЕДА. Иначе Толга ако го намери няма каквод а стане толкова в близките 1000 серии

Феяз едва ли ще е.
Чакай, пак ще гледам фрагмента, да видим кои са там..... в момента на пожара....

# 726
  • Мнения: 0
Мили Боже, там е и Бурак !
Това е истинска бомба в ръцете му !

# 727
  • Мнения: 0
Лека нощ от мен, до утре !

# 728
  • Мнения: 0
Мацки и мацковци, ще има тема . Бинзи ще пусне темата след малко.  bouquet

# 729
  • Мнения: 0
Май тази вечер ще си пускам стари серии, с романтични моменти  loveuuu  love001  love001 newsm10, където има поне нямакво подобие на целувки между Еда и Харун, за да си успокоя нервите smile3515. След толкова кошмарната картина, която се очертава за следващата серия. А накрая на фрагмента, Еда горката е отново толкова сама и отчаяна - като бездомно кученце newsm45 newsm45 smile3518
Аз вече започнах да гледам хубавите моменти от старите серии.  newsm62

По този повод си мислех, че при кофти финал, спокойно ще можем да си гледаме филма отзад напред и така хепиенда ни е в кърпа вързан.

Много си прав!  newsm10 То ако погледнем реално в началото поне имаше повече романтика между двете гълъбчета newsm51  loveuuu 1dating, а в последно време живи да ги оплачеш doh Weary Weary smile3518 smile3514 smile3514... В края на всяка серия се чудя абе аз защо толкова се ядосвам, но толкова си искам хепиенда на края married, че троша нерви безкрай smile3515 smile3511...

# 730
  • Под звездите
  • Мнения: 901
А сега, искам да обсъдим една малка частичка от фрагмента/разбира се ако имате желание/Това е моментът в ,който ЕДА И ХАРУН  се прегръщат.Стаята в ,която бяха ми прилича на хотелска стая. Е въображението ми проговори!ДА не би след свадбата Харун да е объркал сестрите и вместо с МЕЛДА да е заминал на меден месец с ЕДА?

# 731
# 732
  • Мнения: 183

Последна редакция: пт, 25 юни 2010, 01:45 от bon bon

Общи условия

Активация на акаунт