Незабравима(unutulmaz)-тема- 17

  • 26 366
  • 732
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 11
СПОКО!!!  СТИГА ВЪЛНЕНИЕ!!!

Всички фрагменти, които са давани до сега са ни подвеждали. Сигурна съм,че сватба няма да има. При сватба няма какво да ни покажат сценаристите, освен гърчове, както до сега,а това е в разрез с развитието на темата на филма  " Кое е по важно  -  личното  или семейното щастие, Има ли лично  щастие без семейно щастие. Кое трябва да ни ръководи в живота любовта или достойнството и честта."  В крайна сметка трябва да има баланс в противопоставяните тези.

# 631
  • Мнения: 2
СПОКО!!!  СТИГА ВЪЛНЕНИЕ!!!

Всички фрагменти, които са давани до сега са ни подвеждали. Сигурна съм,че сватба няма да има. При сватба няма какво да ни покажат сценаристите, освен гърчове, а това е в разрез със темата на филма  " Кое е по важно личното  или семейното щастие, Има ли лично  щастие без семейно щастие. Кое трябва да ни ръководи в живота любовта или достойнството и честта."




Дано да си права Praynig Praynig Praynig Praynig

# 632
  • Под звездите
  • Мнения: 905
ЗДРАВЕЙТЕ!ДА СПОДЕЛЯ И МОЕТО МНЕНИЕ:   Мсля,че на мама СААДЕТ ще и се размине. Всички ще си помислят ,че това е нова атака от враговете на семейството.По отношение на  свадбата-мисля ,че такава няма да има.Единственото нещо ,което може да спре ХАРУН да извърши поредната глупост е преждевременото раждане на  ЕДА.Хващам се на бас ,че това ще бъде серията с най-голям рейтинг.Имено това е и ролята на свадбата.НЕ знам защо ,но аз не се отказвам от идеята ,че ТОЛГА ще е човекът,който ще помогне за щастливият финал.Може би ЕДА ще му разкаже истината и тогава той по някакъв начин ще им помогне,например като въздейства на татко ФАЯЗ.Като го убеди,че детето на Харун не трябва да расте без баща ,както е отраснал той самият.А всички знаем ,че това е болното място на ФЕЯЗ.Ако наистина обича ЕДА точно по този начин трябва да постъпи.По отношение на МЕЛДА мисля ,че ролята на новият герой/ако наистина се появи такъв/ е да я накара да прогледне.Да и покаже ,че за да си заедно с един човек ,не е достатъчно да обичаш само ти,трябва да бъдеш и обичана.И още нещо :изобщо няма да се очудя ако тя самата в последният момент се откаже от този фарс.Много ми е любопитно,кои са мъжът и жената в ресторанта на Ниса?АКО имате информация споделете!

# 633
  • София
  • Мнения: 1 395
Вижте пак паспортите са 2. Май ще замине с Харун. Толга го изоставя след пожара. Серията няма да бъде в тази последователност. Мисля, че подредбата е тази:  Харун ги спасява, прегръщат се в стаята и се разбират да идат заедно Америка, и тя събира багажа за заминаване, като междувременно Еда разкарва Толга и поема сама напред. Отива при Хаят не може да се прибере при мама Тюркян - може би разбират или тя им казва, че не са женени. ГОЛЕМИЯ ВЪПРОС Е ЧЕ НЕЩО СЕ СЛУЧВА МЕЖДУВРЕМЕННО???? КАКВО??? Нещата се объркват щом, се стига до сватба.
Дано не звучи много объркано ooooh!

Това звучи правдоподобно и не е зле, но наистина какво може да ускори сватбата на Харун с Мелда? Тя "по-бременна" от това не може да стане. Не мога да си представя какво може да е. А пък Толга толкова ли лесно ще се откаже? Не ми се вижда такъв човек. Единствено Еда или нещо, свързано с нея, може да накара Харун да се реши на сватба с Мелда.

# 634
  • Мнения: 0
Момичета не съм ви чела, само сега погледнах новия фрагмент и ако щете вярвайте, но сълзи ми тръгнаха по лицето...
Еда за сетен път ми показва, че има защо толкова да я харесвам...
Предполагам прави избора да замине в щатите сама, без Толга...
Далеч от всички, съсипали любовта им...
А който трябва ще я открие и на край света.
Тъпата Мелда постига целта си !
Дано се разкайва горчиво лъжливата крава !
Сега ще чета и вас.

# 635
  • Мнения: 0
Вижте пак паспортите са 2. Май ще замине с Харун. Толга го изоставя след пожара. Серията няма да бъде в тази последователност. Мисля, че подредбата е тази:  Харун ги спасява, прегръщат се в стаята и се разбират да идат заедно Америка, и тя събира багажа за заминаване, като междувременно Еда разкарва Толга и поема сама напред. Отива при Хаят не може да се прибере при мама Тюркян - може би разбират или тя им казва, че не са женени. ГОЛЕМИЯ ВЪПРОС Е ЧЕ НЕЩО СЕ СЛУЧВА МЕЖДУВРЕМЕННО???? КАКВО??? Нещата се объркват щом, се стига до сватба.
Дано не звучи много объркано ooooh!



Това звучи правдоподобно и не е зле, но наистина какво може да ускори сватбата на Харун с Мелда? Тя "по-бременна" от това не може да стане. Не мога да си представя какво може да е. А пък Толга толкова ли лесно ще се откаже? Не ми се вижда такъв човек. Единствено Еда или нещо, свързано с нея, може да накара Харун да се реши на сватба с Мелда.


Прочетох първо теб.
Виж прегръдката на Еда и Харун, те се сбогуват преди тя да замине.
Значи е с негово знание и съгласие.
А той ще я намери , където и да е !
Така ми се иска да стане.
боже тая крава булка, направо ще се побъркам...

# 636
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Не искам да го мисля тоя, дето удря Ниса в ресторанта, какво ще стане, ако го докопа Бату  #Crazy #Crazy Направо..  Twisted Evil hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ще видите,че Мелда ще си остане пред сама накрая, ще бъде изоставена. Харун няма да се примири така и да пусне Еда да замине с Толга. Ще извади от 100 кладенеца вода и пак ще се откаже от сватбата. Време е Ямур да се появи и да спре "наивният" си баща..  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 637
  • София
  • Мнения: 1 395
Май тази вечер ще си пускам стари серии, с романтични моменти  loveuuu  love001  love001 newsm10, където има поне нямакво подобие на целувки между Еда и Харун, за да си успокоя нервите smile3515. След толкова кошмарната картина, която се очертава за следващата серия. А накрая на фрагмента, Еда горката е отново толкова сама и отчаяна - като бездомно кученце newsm45 newsm45 smile3518
Аз вече започнах да гледам хубавите моменти от старите серии.  newsm62

По този повод си мислех, че при кофти финал, спокойно ще можем да си гледаме филма отзад напред и така хепиенда ни е в кърпа вързан.

# 638
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Май тази вечер ще си пускам стари серии, с романтични моменти  loveuuu  love001  love001 newsm10, където има поне нямакво подобие на целувки между Еда и Харун, за да си успокоя нервите smile3515. След толкова кошмарната картина, която се очертава за следващата серия. А накрая на фрагмента, Еда горката е отново толкова сама и отчаяна - като бездомно кученце newsm45 newsm45 smile3518
Аз вече започнах да гледам хубавите моменти от старите серии.  newsm62

По този повод си мислех, че при кофти финал, спокойно ще можем да си гледаме филма отзад напред и така хепиенда ни е в кърпа вързан.
  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 639
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ!ДА СПОДЕЛЯ И МОЕТО МНЕНИЕ:   Мсля,че на мама СААДЕТ ще и се размине. Всички ще си помислят ,че това е нова атака от враговете на семейството.По отношение на  свадбата-мисля ,че такава няма да има.Единственото нещо ,което може да спре ХАРУН да извърши поредната глупост е преждевременото раждане на  ЕДА.Хващам се на бас ,че това ще бъде серията с най-голям рейтинг.Имено това е и ролята на свадбата.НЕ знам защо ,но аз не се отказвам от идеята ,че ТОЛГА ще е човекът,който ще помогне за щастливият финал.Може би ЕДА ще му разкаже истината и тогава той по някакъв начин ще им помогне,например като въздейства на татко ФАЯЗ.Като го убеди,че детето на Харун не трябва да расте без баща ,както е отраснал той самият.А всички знаем ,че това е болното място на ФЕЯЗ.Ако наистина обича ЕДА точно по този начин трябва да постъпи.По отношение на МЕЛДА мисля ,че ролята на новият герой/ако наистина се появи такъв/ е да я накара да прогледне.Да и покаже ,че за да си заедно с един човек ,не е достатъчно да обичаш само ти,трябва да бъдеш и обичана.И още нещо :изобщо няма да се очудя ако тя самата в последният момент се откаже от този фарс.Много ми е любопитно,кои са мъжът и жената в ресторанта на Ниса?АКО имате информация споделете![/size]
 
 Не мисля , че Толга ще помогне на Еда и Харун , но за другото съм напълно съгласна с теб.

# 640
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тоя Толга страхотен МЪЖ ХАха  hahaha Една врата не може да разбие.  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!  
Харун с горящия стол и влезна с все вратата да спасява Еда , а Толга една врата не може да счупи  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 641
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Тоя Толга страхотен МЪЖ ХАха  hahaha Една врата не може да разбие.  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!  
Харун с горящия стол и влезна с все вратата да спасява Еда , а Толга една врата не може да счупи  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Toлга само се пери като пуяк.Друго не прави. hahaha hahaha hahaha

# 642
  • Мнения: 0
Еда горката е отново толкова сама и отчаяна - като бездомно кученце  


Да, уви, така е. А Мелда с лъжите си се стяга да мине под венчило.
Какво прави Харун ? Не ми се иска да е истина това !
Все пак прегръдката им ме обнадеждява, че не всичко между тях е свършено...

# 643
  • Мнения: 0
Аз също не смятам, че Толга ще помогне на Еда и Харун.
Кой би могъл да им помогне ?
Дори Хаят се отказа да брани любовта им.
Самата Ниса има проблеми.
Ъшъл може би, но тя нищо не знае.....
А може би Бату, какво ще кажете ?
Бату знае всичко за тази любов, от първия й миг, има много какво да изкупува пред Харун,
наясно е с разузнавателните средства, издирването и проследяване на хора, да, аз си мисля, че Бату ще помогне на Еда и Харун.

# 644
  • София
  • Мнения: 663
Не искам да го мисля тоя, дето удря Ниса в ресторанта, какво ще стане, ако го докопа Бату  #Crazy #Crazy Направо..  Twisted Evil hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
...

а дали пък този мустакатият (бияча) не е нает от Бату да нарани Ниса, понеже нещо се е размекнал към нея (и не може да извърши отмъщението си по план...а то е най-важното Laughingnewsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт