Незабравима(unutulmaz)-тема- 17

  • 26 360
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 33 436
Да предположим ,че Мелда и Харун се оженят  newsm78 Как ли ще премине първата брачна нощ  newsm78 newsm78 newsm78 С бременната девственница hahaha Чудото на Мелдището  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Ако Харун реши нещо да прави с нея (100% няма да стане де  hahaha )  , как ще се оправдае  ooooh!  Само Мелда да не се окаже на земята като брата си по съдба Толга  hahaha hahaha hahaha , ама тя не си е подготвила матрака  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 691
  • Мнения: 2
Да предположим ,че Мелда и Харун се оженят  newsm78 Как ли ще премине първата брачна нощ  newsm78 newsm78 newsm78 С бременната девственница hahaha Чудото на Мелдището  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Ако Харун реши нещо да прави с нея (100% няма да стане де  hahaha )  , как ще се оправдае  ooooh!  Само Мелда да не се окаже на земята като брата си по съдба Толга  hahaha hahaha hahaha , ама тя не си е подготвила матрака  hahaha hahaha hahaha hahaha



Ако се стигне до брак все си мисля , че Харун няма да я докосне и ще й даде да се разбере , че бракът им е само на хартия и е заради бременността й.

# 692
  • Мнения: 0
Дали дневника на Еда и книжката на Ямур ще изгорят при пожара?  newsm78
Баща й ще й купи нова  Hug  hahaha

Той ще й купи, но те в тези неща влагат някаква символика и имат отношение към случващото се по-нататък. Той и Харун понакъса малко тапетите в детската стая, която беше подготвил, но можеха да се залепят.

Да, символиката в случая е много е важна.
Дано не са изгоряли, но дневникът беше в скута на Еда, когато заспа.
Така че той сигурно ще бъде намерен сред опожарените вещи, а книжката, може би е в някой шкаф и да остане незасегната.

# 693
  • Мнения: 33 436
Еда щеше да изгори,вие за книжката и дневника сте се замислили  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 694
  • Мнения: 0
Този фрагмент само под  под лупа не сме го гледали още,почти нищо не може да се разбере от него. Grinning Изглежда в следващата серия ще имаме отговори на някои въпроси,затова е толкова неясно всичко.

# 695
  • Мнения: 0
Ако се оженят Мелда и Харун мисля, че той нито една вечер няма да си легне с нея. А това ще я доведе до отчаяние. Дори и да симулира спонтатен аборт. Трябва много да го напие но, и тогава няма да успее вече сме свидетели на тагава сцена. Бурак ли ще помага с девствеността не знам  newsm78 Sick newsm78

# 696
  • Мнения: 0
Да предположим ,че Мелда и Харун се оженят  newsm78 Как ли ще премине първата брачна нощ  newsm78 newsm78 newsm78 С бременната девственница hahaha Чудото на Мелдището  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Ако Харун реши нещо да прави с нея (100% няма да стане де  hahaha )  , как ще се оправдае  ooooh!  Само Мелда да не се окаже на земята като брата си по съдба Толга  hahaha hahaha hahaha , ама тя не си е подготвила матрака  hahaha hahaha hahaha hahaha



Ако се стигне до брак все си мисля , че Харун няма да я докосне и ще й даде да се разбере , че бракът им е само на хартия и е заради бременността й.

Убедена съм и аз в това. Въобще да не се надява на някакво друго отношение.

# 697
  • Мнения: 0
Вярно, че тя още е и девствена.
Представям си как ще е на преглед при гинеколога за детето,
а тя непорочна  newsm78

# 698
  • Мнения: 0
Според мен и доста други съмишленици тук ,Еда ще започне да ражда може би накрая на серията. Може би така ще завърши 36 епизод. newsm78 newsm78 newsm78

# 699
  • Мнения: 33 436
То е ясно,че няма да я докосне никога..   hahaha hahaha hahaha hahaha

# 700
  • София
  • Мнения: 1 395
Да предположим ,че Мелда и Харун се оженят  newsm78 Как ли ще премине първата брачна нощ  newsm78 newsm78 newsm78 С бременната девственница hahaha Чудото на Мелдището  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Ако Харун реши нещо да прави с нея (100% няма да стане де  hahaha )  , как ще се оправдае  ooooh!  Само Мелда да не се окаже на земята като брата си по съдба Толга  hahaha hahaha hahaha , ама тя не си е подготвила матрака  hahaha hahaha hahaha hahaha

Би трябвало да го е сметнала този ход. Знае, че Харун няма да легне с нея. Или пък ако се напие пак и легне, ще му каже, че бремеността й пречи.  Това прави цялата ситуация още по-абсурдна. По-добре е май да си легнат като хората и всичко да се разкрие на мига.  

# 701
  • Мнения: 0
Въпросът е кой ще намери и вземе дневника на Еда.
Едва ли случайно тя заспа с него в скута точно преди пожара.
Този, който го вземе, ще разбере всичко.

# 702
  • Мнения: 2
Въпросът е кой ще намери и вземе дневника на Еда.
Едва ли случайно тя заспа с него в скута точно преди пожара.
Този, който го вземе, ще разбере всичко.



Много си права и според мен това ще е  Ниса или Толга

# 703
  • Мнения: 0
Вярно, че тя още е и девствена.
Представям си как ще е на преглед при гинеколога за детето,
а тя непорочна  newsm78

Едва ли Харун ще тръгне да си изпълнява съпружеските задължения спрямо Мелда... ooooh! ooooh! ooooh! Най- много да се стресира и да не може да вдигне никога повече самолетът , а накрая от стрес да се лекува и от ... Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 704
  • Мнения: 33 436
Според мен и доста други съмишленици тук ,Еда ще започне да ражда може би накрая на серията. Може би така ще завърши 36 епизод. newsm78 newsm78 newsm78
 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт