Незабравима(unutulmaz)-тема- 17

  • 26 345
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Петко, включвам се в идеята да започнем да гледаме серияла отзад напред. И за финал онази ... локва. Иначе отиваме в Истанбул и масово линчуваме всички сценаристи и режисьори и докато не направят коригиращ 3-ти сезон няма да си тръгнем. С теб комбина и другите тук ще направим HAPPY END.

# 706
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Мелда ще е чудото в медицината-бременна девственица.И Бурак няма да може да и помогне.Той няма да е в къщата.Нали Ашъл му "би шута"! hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 707
  • Мнения: 33 435
Вярно, че тя още е и девствена.
Представям си как ще е на преглед при гинеколога за детето,
а тя непорочна  newsm78

Едва ли Харун ще тръгне да си изпълнява съпружеските задължения спрямо Мелда... ooooh! ooooh! ooooh! Най- много да се стресира и да не може да вдигне никога повече самолета , а накрая от стрес да се лекува и от ... Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Споко де хората са измислили Трибестан  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 708
  • Мнения: 914
Имате ли идея кой слага ръката си на бузата на Харун, докато Толга е прегърнал Еда след спасяването й ? Опитах и на забавен кадър, но нищо. може би Ниса ?

Ако беше лапа, аз щях да ви кажа кой е.

Моного ме кефят коментарите ти Simple SmileSimple SmileSimple Smile hahaha hahaha hahaha

Радвам се че имаме такъв удохотворен фен. И форума стана много готин така.

Същото се отнася и за другите разбира се да не се чувстват игнорирани

# 709
  • Мнения: 33 435
Дедко Феяз нали много обича Мелда да вземе да я забремени нали и той е осеменителя  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha АхХХАх може да се роди братче на Харун и чичо на Ямур  ooooh!  ooooh!  hahaha hahaha hahaha hahaha
ЕЕее много съм гадна обаче  Sick hahaha Joy

# 710
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Дедко Феяз нали много обича Мелда да вземе да я забремени нали и той е осеменителя  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha АхХХАх може да се роди братче на Харун и чичо на Ямур  ooooh!  ooooh!  hahaha hahaha hahaha hahaha
ЕЕее много съм гадна обаче  Sick hahaha Joy
Ами да.Това е супер решение.Саадет в клиника,а Феяз нали много си харесва Мелда-да си я вземе!   hahaha hahaha rotfImbo rotfImao

# 711
# 712
  • София
  • Мнения: 4
Дедко Феяз нали много обича Мелда да вземе да я забремени нали и той е осеменителя  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha АхХХАх може да се роди братче на Харун и чичо на Ямур  ooooh!  ooooh!  hahaha hahaha hahaha hahaha
ЕЕее много съм гадна обаче  Sick hahaha Joy
Ами да.Това е супер решение.Саадет в клиника,а Феяз нали много си харесва Мелда-да си я вземе!   hahaha hahaha rotfImbo rotfImao
Е тогава найстина ще стане интересно и на чичко Феяз ще му трябва Трибестан да вдигне .......... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy

# 713
  • Мнения: 914
Да предположим ,че Мелда и Харун се оженят  newsm78 Как ли ще премине първата брачна нощ  newsm78 newsm78 newsm78 С бременната девственница hahaha Чудото на Мелдището  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Ако Харун реши нещо да прави с нея (100% няма да стане де  hahaha )  , как ще се оправдае  ooooh!  Само Мелда да не се окаже на земята като брата си по съдба Толга  hahaha hahaha hahaha , ама тя не си е подготвила матрака  hahaha hahaha hahaha hahaha


Абе за Мелда матрак няма да има но за Харун ще има.

Представям си и Толга и Харун спят на матрак е това се казва да са сестри.  Joy Joy Joy

# 714
  • Мнения: 0
Нещо Керем ми се губи напоследък. Май от два стола та на земята. Сега и за крадец на коли го взеха ...

# 715
  • Мнения: 33 435
Толга е обречен. А според мен Хару няма да спи на земята, а направо ще се изнесе в неговият си апартамент
Като стана на въпрос за апартамента, кой му гледа пудела?  newsm78 hahaha

# 716
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен, рядко пиша, но редовно ви чета и се информирам за което благодаря, че ви има, искам да изкажа и моето мнение, според мен в този епизод ако Мелда и Харун сключат брак това ще е кулминацията, до сега гледахме само фактори, които разделяха Харун и Еда, то майка и се намесва, Мелда с нейните лъжи, после и Толга стана брат на Харун , какво ли не още, а сега и сватба, ако тя се осъществи смятам, че занапред вече трябва да си отдъхнем, защото друго по-лошо какво да се случи, досега гледахме все тъжни моменти, но мисля че сценаристите ще започнат да ни радват и да ни подготвят за щастливия финал Wink

# 717
  • Под звездите
  • Мнения: 905
Въпросът е кой ще намери и вземе дневника на Еда.
Едва ли случайно тя заспа с него в скута точно преди пожара.
Този, който го вземе, ще разбере всичко.



Много си права и според мен това ще е  Ниса или Толга
                       АКО НИСА НАМЕРИ ДНЕВНИКА НЯМА ДА ИМА ТОЛКОВА ГОЛЯМО ЗНАЧЕНИЕ,НО АКО ТОЛГА ГО НАМЕРИ ТОГАВА НЕЩАТА СЕ ПРОМЕНЯТ.АЗ ВИЖДАМ НЕЩАТА ТАКА: ТОЛГА ПРОЧИТА ДНЕВНИКА,НО НЕ КАЗВА НИЩО НА ЕДА.ОТИВАТ ЗАЕДНО НА СВАДБАТА И ТАМ ТОЙ НЕ ИЗДЪРЖА.ИЗВИКВА:тази свадба не моЖе да се състои,защото ЕДА И ХАРУН ....И ТОЧНО В ТОЗИ МОМЕНТ СЕ
ЧУВА ПИСЪК ...ЕДА ЗАПОЧВА ДА РАЖДА













ЧУЧУВА

# 718
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Толга е обречен. А според мен Хару няма да спи на земята, а направо ще се изнесе в неговият си апартамент
Като стана на въпрос за апартамента, кой му гледа пудела?  newsm78 hahaha
Тя Мелда затова напира да живеят при татко Феяз,за да са в една стая.Ако са в къщата на Харун ще са в отделни стаи.Много хитра мечка.

# 719
  • Мнения: 33 435
Абе по-добре Еда да не ражда нали е в 7-мия месец, а и бебето е болничко  Naughty Трябва нещо друго да стане да се провали сватбата  Crossing Arms Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт