СЕПТЕМВРИЙЧЕТО помага у дома- ще боядисва скоро с мама великденски яйца!

  • 32 021
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 267
Суити, ЧИД на Галка, много сладка и малка:)

Галина, ЧИД и на теб,
прекрасно творение:)
Моят кум е с котелнски корен
и до днес говори за котленските тиганички:)

Флу, здраве и за майка ти.

Суити, много благодаря, прекрасна тема.
С великденски аромат и повече здраве да я напълним.

На Галето, Вики, Оги, Ана-Мари, Яна...
бътрзо възстановяване.

Искам да ви видя подаръците  Crossing Arms
Откак почнах да се занимавам с декупаж,
разбрах за силата и заряда на хобито.
Това носи радост, удовлетворение, успокоение...
а понякога и доходи.
какво по-хубаво нещо от това,
да изкарваш пари с хобито си.

моите неща може да видите в подписа ми.
сега правя неща за благотворителния базар.

Суит, права си,
трябва да се прави разлика м/у мъж и жена по повод зодиите.

У нас сме,
аз-везна,
мъж-телец,
стефчо-близнак,
борко-дева.

Е такова чудо като Близнак момче не познавам.
Някакъв...не знам какво да кажа.
Хиляди моментни състояния,
прескачане от настроение в настроение...
няма разбиране.
Иамам прекрасни приятелки зодия Близнак,
но мъжете са ужас, поне тези които съм срещала.
Двуличие, че чак лицемерие...все в този ред.

За педантизма на Девите съм чувала.
Подредени, че чак дразнят, че и на другите се бъркат.
за борко нищо не мога да кажа,
но е ужасно обидчив, докачлив.

Мъжете  Везни са големи любовници,
Вечиии, Монаааа, Шмати, Дианче Wink

Параходче, учудващо,
децата Везни  са спокойни, урАвановевсени,
поне така пише. Викаш Марта палва била.
аз съм била спокойно бебе,
вечно спяща, ядяща  Laughing
както съм играела, така съм записвала сама.
споделям случка.
баща ми чете вестник,
майка ми влиза в стаята и казва,
че ме слага на гърне, той да ме наблюдава.
след известно време влиза и що да види,
баща ми продължава да чете весник,
а аз спя подпряна на коленете си и
седяща на гърнето.

Данип, за приготвяне в машина иде реч нали?
Благодаря за препоръчките,
аз уважавам рецептите на Лабрекс.

# 16
  • Мнения: 57
Ох, това с девите ... много добре ги познавам, мама и тя е такава, а аз съм овен - пълна противоположност. Добре, че Крумчо се роди Лъв, за което тайно и се надявах  Mr. Green
Не са хора на промените, адски трудно, вкопчват се в нещата и представите си и край, убий се не можеш да ги промениш и също толкова трудно е да ги убедиш в нещо... Умерени хора са.
Деви  Hug  Wink

# 17
  • Мнения: 822
Мъжете  Везни са големи любовници,
Вечиии, Монаааа, Шмати, Дианче Wink


Ааааа, а мен (Везни) с мъжОТ (пак Везни) къде ни забравихте  Mr. Green  Съгласявам се с горе-написаното  Mr. Green

Девите наистина са педантични, имам приятелка Дева. Но също и с изтънчен вкус към красотата... мойто отсега е коконесто  Mr. Green  И обидчиво, даа, като се ядоса, трудно й минава  Rolling Eyes

А за децата Везни - никога не съм била послушна  Mr. Green  Дори напротив...  Whistling

И сега последно - искам да помоля да изпратите положителна енергия насам, нужна ми е за баба ми... няма да ви товаря с допълнителна информация - само моля, помолете се за нея! БЛАГОДАРЯ ВИ!
     Praynig   Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 7 673
Моарейнче,  Praynig за милата ти баба!  Hug
Радослав също е много обидчив и чувствителен.  ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 267
Моарейн, молитва за баба ти!  Praynig

аз всъщност визирах нашите момченца-везнички Simple Smile

Радослав също е много обидчив и чувствителен.  ooooh!

и аз това разправям.
викам му на Борето, че жените такива сръдльовци не търпят  Naughty

# 20
  • Мнения: 822
Благодаря, мили момичета  Heart Eyes

Ане, аз си помислих, че за мъжове-везни  Flutter  Нищо, то пак си важи  Crazy

# 21
  • Мнения: 1 267
Моарейн, у вас ще да е много любоФФФно  Crazy

# 22
  • Мнения: 125
Още се бистрят зодии, значи  Mr. Green Ане....бе и аз съм била послушно и лесно дете, ама не всички скорпиони са такива  Wink
Везнички в близкото си обкръжение имам две (освен детето, разбира се) - свекърва ми и леля ми. И двете много ги обичам, но са добри до овчедушие, милите (да няма обидени сега, моля). Много се оставят да им се качват на главите. Ако и Марто е такъв...блазя на жена му...и...горко му на него.
У нас сме аз: скорпион и съпружие: овен...нямате идея колко се надявах Мартин да не е лъв, че три чепати зодии на едно място Crazy...щеше да е интересно. Той пък прескочи и лъвовете, че и девите Laughing Не, че пак не командва парада Joy
Той, между другото, днес влетя в яслата с двеста. Едвам смогнах да го съблека и преобуя. Simple Smile Дано ходи с удоволствие!
пак имаше още какво да пиша, ама пуст мозъкМоарейнко, надявам се всичко да бъде наред! За каквото и да става дума!

# 23
  • Мнения: 1 267
шмати, не съм се и съмнявала в Марти.
сега ще покаже, че досега в групата е било скука  Grinning

да и моята свекърва е везна,
много добра душа.

Нени
, как сте,
затрупани?

ние започваме с танците.
поздрав с една от любимите песни на децата Simple Smile

http://www.youtube.com/watch?v=2MdS3yQfRxI

# 24
  • Мнения: 49
Моарейн, стискам палци!  Hug

За девите..мъж ми е дева. И от вчера мнооого ме дразни, та.... уууууу, ужасни сааа!!  ooooh!  Mr. Green Добре, че Данчо е везни. Аз още като разбрах, че съм бременна и без да пресмятам си казах "само дано не е дева"  Laughing Пък то терминът ми беше баш девически. Ееее, за това поне се радвам, че малкият закъсня  Joy Няма такъв мрънкалник като баща му!  Crazy

за всички, които пожелаха да видят буркана ми  Grinning




Това са залепени звездовиден анасон и канела..за тези, които не ги разпознаха. Другото е..паста! Simple Smile

Приятен ден ви желая, дами!

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 10:15 от Mona Siniora

# 25
  • Мнения: 8 223
Хе-хе, зодии ли сега  Laughing
Аз съм Близнак. Като дете съм била голям инат. Май и сега съм така.
Виктор - Скорпион. Наследил е моят инат. Не само от зодията е такъв. Способен е да бъде най-разбраното момченце на земята и минути след това най-истеричното. Онзи ден пищя първо 30 минути, че иска "нехубав" акордеон и го иска веднага. Аз сякаш от джоба си ги вадя акордеоните. Вечерта пищя пак 30 минути, че иска да избърше на Оги нааканото дупе "наистина". При това Оги вече беше почистен и отново облечен. Тази сутрин се дра 10 минути, че иска навън да е тъмно. Все за такива невъзможни неща се разпищява, например да не му вали дъжд.
Мъжът ми е Везни. Душичка е. И какъв кротичък е бил като дете - мечта. Може пък и свекървата да е забравила.  Laughing
Малкият - все още не мога да кажа. апо-малко инатлив от батко си, но още е много малък.
Оги е добре. Няма температура, но все още доста кашля и точи зверски сополи. Днес му е скучно, че батко му е на градина и няма с кого да щурее.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 673
Щом включихте зодиите на семействата, да се отчета и аз.  Mr. Green
Аз и Симеончо - рачета
Павчо - теленце
за Рачко - знаете. Тепърва ще изучаваме характера на тази зодия отблизо.  Heart Eyes ЖЗ.
мъжОт - лъв (както и баща ми и брат ми...и майка ми беше лъв).
Вкъщи рак и лъв сме оле-мале, честно.  ooooh!
Стон, скоро да сте съвсем здрави.  Hug

# 27
  • Мнения: 11 307
Дзак! У нас положението е много уравновесено - две везни  Mr. Green
Два водни знака и един огнен за капак. Лудница  Joy
Каката имаше снощи за пръв път изява на сцена репортаж. Повече съм качила във ФБ.
Видях, че дискутирате за там - аз съм на мнението на Стефи, Ирина и всички,които дават блокаж. Рядко ми остава време и гледам само набързо да прецапам през реките от реклами, лигавщини и коктейли.
Но си стоя като един калмук там.
Цунки от алпиниста  на мама. Голям чистник се оказа това дете - все ми краде парцала от ръцете.  hahaha

# 28
  • Мнения: 63
Мона, буркана е стрхотен  Heart Eyes
Веч, приказна е Мирел  Heart Eyes
Ей, че много везни тук  Laughing  и аз съм. И за мен казват, че съм била изключително спокойно дете. Сестра ми не обичала да ме гледа, но пък където ме оставела, там ме намирала  Laughing  Мисля си, че и сега съм душица, но мъжа ми постоянно се мъчи да ме обори  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 123
Разписвам се, за да не ви изпусна дирите...

Стиснати палци за бабата на Моарейн и оздравяващите ни приятелчета!
Мона, бурканът е супрски.
Шмате, прегръдка за оправното ти момче. Дано ентусиазмът му в яслата е все по-голям, а ти да се успокоиш и да си поемеш малко въздух, че си представям колко ти е свито в душата.
Адаш, за зодия Дева - имам впечатления. Съпругът ми, Спаси, Джинджи, свекърва ми и 3 близки приятелки са Деви /кучето му - партида септември 2007 също е Дева/. Аз съм единствената издънка - Лъв и да ти кажа - погаждаме се. Аз гледам по-глобално, по-нашироко нещата. Проектите ги мисля с размах и ентусиазъм. Те изпипват детайлите, полагат основите, грижат се за материала... Мъжете определено се различават от жените, а децата от възрастните. Мога да кажа, че Девите са много пунктуални, но не във всичко. Всеки си е луд на своя тема. Мъжът ми например не понася стърчащи кончета от шевове на дънки - аз не знам дали ще ги забележа даже... Спаси е малък, но обожава да реди пъзели, да си подрежда обувките, когато се събува, да не пропускам детайлите в историите, които му разказвам. Джинджи също проявява пунктуалност по отношение на някои детайли от облеклото си...

Времето ми свърши. Довечера ще дописвам явно!

 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт