Знаете ли нещо за д-р Стаменов от клиника Малинов?

  • 20 900
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 70
Здравейте и от мен!
Попаднах на тази дискусия съвсем случайно, търсейки информация за д-р Стаменов. Моя приятелка ми го препоръча. След като прочетох всичките хубави отзиви за него, реших и аз да си запиша час. Миналата седмица ми откриха с ехографа киста, двукамерна 51мм/61мм в областта на левия яйчник и съм доста изплашена. Трябва да отида на втори преглед, вече на вагинален ехограф. Надявам се прегледа при д-р Стаменов да е по-успокоителен отколкото при първия гинеколог.
Имате ли представа как са цените в клиниката на д-р Стаменов, защото аз ходя на дерматолог в клиника Малинов и ми се струва доста скъпо.
Ще съм благодарна ако някой ми даде информация.

# 16
  • Мнения: 1 320
Ми то в Малинов по принцип си е скъпичко.
Но при Стаменов не е така- уз + преглед 20 лв. Поне така беше преди две седмици.
А колко плащаш за дерматолог?

# 17
  • Мнения: 70
Само за преглед платих 20 лв. Иначе ми правят и процедури за почистване на лицето + почистване с ултразвук - 40 лв. И това е веднъж седмично, тъй като ми се появи акне. На други места не съм ходила, така че не мога да направя точно сравнение, но все пак ми се струва доста по 40 лв. на седмица.

# 18
  • Мнения: 1 320
Само за сравнение-във Вита посещение при дерматолог струва 18 лв. Няма голяма разлика в цените. За другите процедури не зная, но щом ти е скъпо-смени лекаря.Simple Smile

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Здравейте момичета. Преди 2 дни ходих на преглед при д-р Стаменов и съм впечатлена от вниманието, професионализма и конкретността в обясненията на Доктора. И сестричките са старашно любезни. За съжаление размера на кистата се потвърди - в Бургас ми казаха че е 5,5 см в София с УЗ -  51 мм.
Цените са наистина такива  уз + преглед 20 лв. Ние направихме и сперматограма - 20 лв. Д-р Стаменов ми каза като краен вариант Лапароскопия, аз много се надявам да не стигна до нея / много ме е страх/. Това което ми допадна е че са ангажира едновременно с двамата мен и приятелят ми.
Някоя от вас правила ли е лапароскопия при д-р Стаменов? Иначе клиниката изглежда много приветливо място .?.?.

# 20
  • Мнения: 1 091
Тини, моя приятелка прави лапароскопия при д-р Стаменов /май януари или февруари беше/ и всичко беше ОК.

# 21
  • Мнения: 1 320
Аз също ще правя лапаро при него-само да ми мине проклетата настинка!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Благодаря ви момичета. Това че ме окуражавате нистина ми помага.
Дано и  #2gunfire проклетата киста да намалее до края на седмицата. Тогава пак трябва да ходя на преглед.
Пожелавам ви успех на всички ви!

# 23
  • Мнения: 3 376
Здравейте,
Искам да ви попитам: колко време преди желаната дата на посещение при Стаменов горе долу трябва да се обадя да си запазя час?

# 24
  • Мнения: 70
По-добре е да се  обадиш по-рано. Аз например се обадих на 20.10. сутринта и първия свободен час беше за 26.10.
Доколкото знам графика му е доста натоварен. Казаха ми също и да се въоръжа с търпение за чакане, тъй като прегледите са много и често вървят със закъснение.

# 25
  • Мнения: 29
Здравейте, момичета Laughing А знаете ли дали при д-р Стаменов правят разширена спермограма (с критерии по Крюгер) и колко струва евентуално?

# 26
Здравейте, момичета Laughing А знаете ли дали при д-р Стаменов правят разширена спермограма (с критерии по Крюгер) и колко струва евентуално?

Правят, но не знам колко струва. Обади се и попитай Wink

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Здравейте, момичета Laughing А знаете ли дали при д-р Стаменов правят разширена спермограма (с критерии по Крюгер) и колко струва евентуално?
Ние правихме сперматограма, не знам дали тази е разширена. Като видяха сперматограмата от Бургас, казаха, че те изследват други показатели. Струваше 20 лева (в Бургас стандартана сперматограма струва 9 лева) и казаха, че резултата ще е готов след 1 час. Аз ще я видя сега в събота (тогава нямах възможност да я изчакам). След като я видя мога да ти отговоря каква е (в неделя вечрта или понеделник).

# 28
  • София
  • Мнения: 437
Мила Тини,
спермограмата, която сте правили е обикновена. Морфология по Крюгер се прави отделно и струва почти двойно. При д-р Тачева в клиниката на д-р Владимиров морфологията струва 35 лв и се прави отделно от обикновената спермограма. Хубаво е, като правите спермограма, да направите и микробиология на еякулат, за да сте сигурни, че няма някоя инфекция. По принцип инфекциите при мъжа могат да дадат директно отражение върху неговата сперматогенеза.
За д-р Стаменов съм чувала, че работи с много модерна апаратура и има добър ембриолог. Мисля и аз скоро да го пробвам. Grinning
Стискам ти палци и успех!

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Heart, благодаря ти за инфото.
Утре съм на преглед при д-р Стаменов и ще го разпитам подробно за сперматограмите. той определи каква сперматограма да направим, може би за да се ориентира - ходихме за първи път. А микробиология правихме в Бургас и има някакви бактерии е.коли заради които се тровим с антибиотици вече втори месец. Надявам се този да е последен Whistling
Приятен ден!

Общи условия

Активация на акаунт