На море в Турция - all inclusive, тема 9

  • 79 221
  • 751
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 23 130
Galactic Voyager, благодаря за отговора   bouquet
Всъщност ние не сме плащали на два пъти - ходихме веднъж и платихме цялата сума. Не са ни дали договор (пак ще проверя, но съм почти убедена, че нямаме), а само фактура и ваучер + някаква листовка за Турция с общи факти за страната и полезно инфо за туристите.
Завиждам ти благородно за топлинката, тук е брррр - студено! Чакам с нетърпение разказа ти после!!! 

# 541
  • Мнения: 3 415
По моя въпрос с полетите и часовете - изпратих питане на мейла, но нямам отговор.  Tired

# 542
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 818
За инфотуровете - ами и в момента с нас има хора, които не са от агенции. Нищо лошо, но не е купон, както си мислят много хора, а е лудо ходене и обикаляне. Обикновено са пролетно време, така че тази година се съмнявам да пуснат нещо. Ако е такъв мерак ще съдействам при следващия инфотур да се качите, няма проблем Peace

Между другото - в автобусите на Тез тур има WI-FI безплатно Grinning

Последна редакция: пн, 17 май 2010, 11:20 от Galactic Voyager

# 543
  • Мнения: 1 710
Galactic Voyager, вероятно наистина не е купон, но аз си го представям точно така. Предполагам, че е доста изморително, сигурно разглеждате поне по 7-8 хотела на ден, но според мен точно в това е тръпката. Simple Smile Не знам до колко е реална представата ми за това, което се случва, но съм мноооого далече от мисълта за почивка, излежаване край басейна и убиване на времето с коктейл в ръка. По-скоро си мисля за доста време прекарано в автобусите и доста ходене. Четох в един форум, че на такива инфотурове винаги се промъкват туристи, които нямат никакъв интерес към разглеждането на хотелите, а по-скоро са привлечени от по-ниската цена, в сравнение с тази, която биха платили като почиващи. И точно те естествено, вечно мрънкат, закъсняват и създават проблеми. От тази гледна точка си мисля, че след като тези турове са създадени, за да могат служителите на туристическите агенции да добият представа какви хотели предлагат и да са в максимална услуга на клиентите си, не е редно хора, които нямат никакъв професионален, пък и друг интерес, да присъстват на тези инфотурове. От друга страна обаче, аз като човек дето умира от кеф да търси информация, снимки, мнения за хотелите, все се надявам специализираните обиколки да станат по-достъпни за хора, на които биха им доставили наистина голямо удоволствие.

# 544
  • Мнения: 3 415
Аз продължавам да чопля въпроса с объркания час на полета обратно. Имам отговор от тур-оператора, грешка било, благодарят, че съм им обърнала внимание, вече е оправена...
неделя  София / Терминал 2 / - Анталия 08:00 – 09:30 
неделя  Анталия - София / Терминал 2 / 10:25 – 12:00 


Е, то хубаво, ама аз ако знаех, че се излита от там в 10,25, нямаше да резервирам  #2gunfire За чекинг - трябва да сме по-рано 2 ч., т.е. 8,25. А като сме на 80 км от летището, трябва трансферът да е в 6 и половина сутринта  #Cussing out Ма май вече няма какво да направя, нали?
Извинявайте, че ви занимавам с тая подробност, но наистина ме е яд..... мнооого!

# 545
  • Мнения: 1 313
Здравейте, от слънчева Анталия. Температурата е 30-32 градуса. Grinning
Точно това имах нужда да прочета  bouquet Притеснявах се, че е по-студено, а ще пътуваме в неделния.

Merlinski, според мен можеш да се обадиш в агенцията поне да пробваш да ти сменят резервациите. Кажи им, че грешката, която са допуснали те е подвела и е съществена за теб. Не ти пречи поне да опиташ.

# 546
  • Мнения: 3 415
Опитах... за съжаление не става, нямало места в самолета на 22-ри. Сега се успокоявам, че не е фатално, ама  Tired
Миналата година така ни тръгна на карък - STOP SALE за хотела, който бяхме харесали и после и други проблеми и обърквации, разказвала съм ви... Дано не се повтори отново, че сега и други хора "водим"  Blush

# 547
  • Мнения: 4 429
Мерлински миналата година бяхме с такъв полет,малко кофти ,ние и по-рано станахме дори,но въпреки всичко имахме прекрасна почивка,невероятна..Пожелавам и на вас такава  Peace При нас хубавото беше,че хотела имаше безплатен румсървиз и си поръчахме закуска в стаите и бяхме на линия в хотела..

# 548
  • Мнения: 3 415
mimozata, благодаря  Hug
Иначе никой от останалите не се притесни от реалните часове на полетите, аз се оказах най-афектираната  Mr. Green Но това е, защото толкова много рових, оглеждах, преценявах и.... Както и да е, дано наистина от тук насетне всичко е наред вече!  Praynig

# 549
  • Мнения: 686
Здравейте, от слънчева Анталия. Температурата е 30-32 градуса. Grinning
Точно това имах нужда да прочета  bouquet Притеснявах се, че е по-студено, а ще пътуваме в неделния.


И ние летим в събота за Анталия. Наистина ли е 30 градуса? Вчера много се потиснах, защото според прогнозите на sinoptik.bg почти всеки ден от следващата седмица ще е облачно, с леки превалявания и някакви около 20-25 градуса средна температура.
Сутрините и вечерите сигурно при всички случаи са по-хладни? Но се чудя до колко топли дрехи да взимам - якета и т.н. например нужни ли са? Или само някакви леки жилетки и блузи с дълъг ръкав?
Моля ви, разкажете повече за времето там сега. Благодаря!   bouquet

# 550
  • sf
  • Мнения: 10 253
Ние на 29ти трябва да сме в Кушадасъ. Вече психически се настройвам,че дори и да не е слънчево,поне ще си починем. Ще висим в ресторанта и ще ядем  до пръсване Joy

# 551
# 552
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 818
Не знам за прогнозите - според тези на ВВС трябваше 3 дена дъжд и гръмотевици да има, ама си пече. Вчера беше по-хладно с доста силен вятър. Като цяло сутрин и вечер си е хладно на моменти. Една жилетка е достатъчна.
В момента е вече 20 градуса, така че.....

# 553
  • Мнения: 3 415
Nadia... 
 Според прогнозата в средата на почивката ни ще вали  Mr. Green Приемам, че не е много точен  Crazy

# 554
  • Мнения: 686
Погледнете е тук: www.gismeteo.ru
Според руснаците времето ще е чудесно! Може би визират времето край бара  Crazy Но се надявам да са прави!
Можете ли да споделите какви екскурзии се организират от Анталия? Доколкото зная, забележителности в близост няма толкова, колкото край другите курорти, или бъркам?
И струва ли си да се убие един цял ден в екскурзия?
Има ли например някакви корабчета, с които да поплаваш няколко часа - просто туристическа обиколка?
Благодаря ви и дружно да се молим за времето!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт