Слу6ате ли българска муЗика?

  • 2 172
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 173
мойта половинка съвсем скоро ми подари албума на IL DIVO, божествени са, 4етерима оперни певци, взех 4е даже се влюбих в единия Embarassed Laughing.Страхотни са, такива гласове.....мамма миа.

То единия и аз съм си го наплюла. Flutter
Само да си ми взела моичкия. Close

# 16
  • Мнения: 392
Аз пък нали си падам по *твърдите* неща, докато съм във форума слушам по Yаhoo radio hard rock или classic rock. Май повече си падам по чуждата музика, от нашите слушам D2, БТР, едно време слушак Контрол, Ахат, Нова Генерация, Миленчето, Щурците...

# 17
  • Мнения: 1 238
да, "черно фередже".
народна музика никога не съм слушала.
ако играя хоро, ще си вържа краката на фльонга сигурно.
Ела у нас, Оли да те научи Wink Wink Wink Wink

# 18
  • Мнения: 150
много слушаме!!! аз докато си правя дйокинга само бг музика слушам. и от интернет почти всичко което сме намерили като бг музика сме го свалили и си го слушаме. иначе си падам по стари парчета на тангра, сигнал, щурците. е и от новите ми хареват доста неща - руши виделиев, мария илиева, упсурд

# 19
  • Мнения: 1 768
А никой ли не слу6а муЗиката на дне6ната младеж? smile3534

# 20
  • Мнения: 1 238
А никой ли не слу6а муЗиката на дне6ната младеж? smile3534
Ами то кво е- или чалга или хип хоп някакъв...

# 21
  • Мнения: 3 478
Да слушам си редовно, имаме това-онова, но май най пускам на сестра ми сватбата за музикално оформление (както му викам). Беше почти изцяло БГ музика от всякакъв сорт и много добре ми идва, дори и без картина я въртя по някога.

# 22
  • Мнения: 6 390
Васко  Кеца и Тошко Колев май са най слушаните  Mr. Green
иначе имаме много, от нашето минало в бг, новите музиканти въобще не ни вълнуват... Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 7 837
Слушам БГ радио.
Фен съм на Контрол, Ера (албума им с Милена), Хиподил, Черно фередже (трябва да съм си пийнала) и т.н.

# 24
  • Мнения: 4 212
ДОРИТ, моя любимец е УРС, хи4 не се доближавай до него  Naughty  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 7 430
Аз слушам по цял ден предимно БГ музика - най си ми харесват Графа, Ирра, Каризма, Нина Николина, Ъпсурд, Белослава Peace
...а за хорцата, който иска и аз съм насреща - едно време играх 7 години
smile3503

# 26
  • Мнения: 7 837
Аз пък 5 години  Wink
Една година даже поздравявахме ЦК на БКП с новогодишна програма  Grinning На мен ми се падна да сурвакам Добри Джуров  Wink

# 27
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Слушаме, слушаме, но основно в колата. Съвременни изпълнители и групи, компилацията е патент на мъж ми Wink Обаче имаме повече руски май  newsm78 Аз обожавам техните песни за китара, Розенбаум например  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 964
Слушам разбира.
Чалга не ме плюйте smile3503.Народна музика и аз доста време съм тропкала хорца,фенка съм на Славка Калчева даже тя ни пя на сватбата.Слушам и сръбско и гръцко.Някой беше писал че у тях по цял ден е като сватба,при нас е същата история само че целия блок.Тука сме само българи сърби и поляци купона е на 6.Иначе мажа има около 1000 диска с музика може радио да отворя Joy
Палмира за "Черното фередже" не ми споменавай че косата ми се изправя smile3511 Навремето в университета един колега само с това ни тормозеше после за мой касмет като се ожених същиа този колега ги записа на мажа ми да не ми липсвали в САЩ,как ще ми липсват скъпия всеки ден  ми ги пее.Трябва да чуеш итерпретацията "Ой Жано,ой Жано ти къда се скри" rotfImbo

# 29
  • Мнения: 2 825
Аз много обичам музика Simple Smile слушам нон стоп и всичко  Simple Smile ... българско, испанско, италианско, хамериканско и тн... само някой чалги не ми понасят... Wink

Общи условия

Активация на акаунт