Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 17

  • 43 682
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48 009
На мястото на Шефкетчо щях да накарам жена ми и останалия народ на свикано за целта събрание да работи , или да накарам жена ми да работи и да се изнесем на квартира(най- добър вариант) Peace

# 16
  • Мнения: 972
Хайде и аз да се наместя в първите редици... Wink

# 17
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Ще посъветвам Ферхундето да започне работа - така отговорих аз в анкетата.

# 18
  • Мнения: 19
Ще посъветвам Ферхундето да започне работа - така отговорих аз в анкетата.
Интересно, че още в първите минути тази опция набра преднина.  Mr. Green
Ферхундето да  се хваща на newsm75 1ironing wash 1dishes  food002 newsm71

# 19
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Ще посъветвам Ферхундето да започне работа - така отговорих аз в анкетата.
Интересно, че още в първите минути тази опция набра преднина.  Mr. Green
Ферхундето да  се хваща на newsm75 1ironing wash 1dishes  food002 newsm71

От нея би станала чудесна слугиня, например. И без друго слугинските маниери (с подслушването и пребъркването на джобовете) ги владее до съвършенство!  Sick

# 20
  • София
  • Мнения: 1 129
 Hug

# 21
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
ОООООХ мъка.С толкова малко епизоди на седмица не се издържа.

# 22
  • Мнения: 135


От нея би станала чудесна слугиня, например. И без друго слугинските маниери (с подслушването и пребъркването на джобовете) ги владее до съвършенство!  Sick

 Joy Joy Joy     Напълно съм съгласна с теб.А това с подслушването с какъвто се събереш такъв ставаш.

# 23
  • Мнения: 743
Ще посъветвам Ферхундето да започне работа - така отговорих аз в анкетата.

И аз така бях писала,само че някой отговори,че тя вече достатъчно била дала-платила няколкочасовият престой в болницата и  newsm78,не си спомням какво друго беше Crazy.

# 24
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Ще посъветвам Ферхундето да започне работа - така отговорих аз в анкетата.

И аз така бях писала,само че някой отговори,че тя вече достатъчно била дала-платила няколкочасовият престой в болницата и  newsm78,не си спомням какво друго беше Crazy.

Завалията.  ooooh! Да я ожалиш.

# 25
  • Мнения: 339
soya-fen, като за първа тема си се справила страхотно  Hug
Аз дадох насока за постъпката на Шефкет, ти я разработи прекрасно и мисля, че се е получило много добро попадение с анкетата  Peace
Аз лично гласувах, да си намери по-добра работа и да свика семейния съвет.
Някак си не го виждам Шефкет да накара Ферхунде да работи. Тя каквато е опърничава, най-много да се тросне и да каже, аз като исках да работя ти не даде, сега пък аз не искам или нещо от сорта. Thinking
А за семейното събрание посочих го, ама не съм много сигурна, че ще има ефект. Кой да работи? Хайрие ли, дето само мрънка и се оплаква или Лейля дето всички я пазят и се грижат за нея като за малко дете. Ферхунде пък хич не я виждам в тази роля. Дори и да работи ще си дава парите само за нейните прищевки и сметките пак увисват.  #Crazy
Според мен по-доходната работа или втора работа за допълнителен доход май най-много ще му помогне.  ooooh!
Баща му има желание да работи човека. Ама за съжаление такива възрастни като него никъде не ги искат.  Sad

# 26
  • Мнения: 0
И аз да благодаря за темичката и анкетката. smile3525
Бързо пратих Ферхундела на работа и свиках семейния съвет.

click бб тук Фикрет ражда,но е бременна много епизоди и не помня  кога точно открива,че е бременнаhttp://www.youtube.com/watch?v=i7_4gdqduNc&feature=related Аз също гледах сериите на вентилатор, но следях друга героиня

# 27
  • Мнения: 19
soya-fen, като за първа тема си се справила страхотно  Hug з дадох насока за постъпката на Шефкет, ти я разработи прекрасно и мисля, че се е получило много добро попадение с анкетата
Теенкю, тенкю ...  bowuu Вашето удовлетворение е моето възнаграждение!  Heart Eyes Това е то колективната работа. С избора на анкетата видях малко зор, но разбрах какъв трябва да е принципът - въпрос на анкетата трябва да бъде водещото събитие във филма в момента на създаването й.

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 18:25 от soya-fen

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Цитат
Дали ги има преведени сериите на някакъв друг език или други луди нации няма?  newsm78

 Joy  Joy  Joy  Joy Joy Недей, че ще падна от стола от смях  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

nikkita_74 мнооого благодаря!

# 29
  • Мнения: 86
И аз гласувах, че Ферхунде трябва да започне работа....

Общи условия

Активация на акаунт