Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 17

  • 43 728
  • 732
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 342
Peace Нали в спора се ражда истината?  Flutter

Че тя истината за Ферхунде само една ли е.  Joy Joy Joy
В момента сме на два отбора:
За Ферхунде, защото е умна, комбинативна, гони си интереса, амбициозна е, има претенции и си ги отстоява докрай.
Против Ферхунде, защото е хитра, интригантка, подмолна, клюкарка, злобна и все гледа да навреди на другите, просто ей така за идеята да направи нещо лошо и да напакости.

Според мен и едните се прави и другите. И като съберем едните и другите и ще се получи сложния образ на Ферхундето, която нито е по-лоша от дявола, нито е ангел небесен.  Flutter

# 421
  • Мнения: 6 733
И остави да се съобразява-така е с много хора и чужд дом, ама да и Диктуват какво и кога...не става така.Те не постилат за по-различно отношение-тя не е длъжна да им лиже пода, за да се доказва.Затворен кръг.
За какво "лизане на пода" става дума??Преди  това трябва да го измете,ама я мързи....

# 422
  • Мнения: 3
Момичета ..  Party продължавайте с дискусията!
Аз отивам да се изкъпя! После ще ми викате " Честита баня! " .. Joy Joy  smile3532 sohappy

# 423
  • Мнения: 6 733
Чебурашка,стига с това "умна".Първо -не е умна.Това,че комбинира различни интриги не я прави умна!!! smile3514 smile3511Божеееее,сама ли съм.?Само аз ли съм във втория отбор......
Ако беше умна да беше намерила някой с пари,а не да мрънка на мъжа си.Нали това искаше?Тя е подмолна интригантка,моля това да не се бърка с "умна"

# 424
  • Мнения: 342
Аз се опитах да представя и двата отбора, в твоя съм писала хитра и интригантка  Peace

# 425
  • Мнения: 18 057
Божеееее,сама ли съм.?Само аз ли съм във втория отбор......

biskit, не си сама естествено, но явно симпатиите ни към нея се дължат на прекрасната игра на Дениз Чакър, просто влиза под кожата, браво, много добро попадение, просто запомняща се жена

# 426
  • Мнения: 6 733
Амбициозна е Неджля,независимо от негативите-тя работи и има амбиция да учи.Каква е амбицията на Ферхунде-да и купят някой парцал и да няма нещо скрито от нея.За какви амбиции говорим?Или има амбиция да им къса нервите....

# 427
  • Мнения: 13
Във втория отбор съм  Peace
Ферхундето си е откровено черен образ по сценарий и замисъл на автора. Друг е въпроса, че много от нас ( и аз включително) виждаме себе си понякога в нея. Сигурно за това буди симпатии и се опитваме да я оправдаем. Нищо женско не й е чуждо  Wink, като на всички нас. Но и аз мисля, че тя е от лошите във филма  Whistling

# 428
  • Мнения: 6 733
Аз се опитах да представя и двата отбора, в твоя съм писала хитра и интригантка  Peace
Чебурашка опитваш се да си безпристрастна,разбирам.Ама аз съм изцяло в отбор 2!!!!
Не съм съгласна и,че образът и е сложен-тя е толкова предвидима.Почти винаги познавам кога ще си залепи ухото на вратата или кой ще изнудва....

# 429
  • Мнения: 9 990
Чебурашка,стига с това "умна".Първо -не е умна.Това,че комбинира различни интриги не я прави умна!!! smile3514 smile3511Божеееее,сама ли съм.?Само аз ли съм във втория отбор......
Ако беше умна да беше намерила някой с пари,а не да мрънка на мъжа си.Нали това искаше?Тя е подмолна интригантка,моля това да не се бърка с "умна"

Няма отбори з а мен.За да интригантстваш е нужен ум също.Определено Ферхундела е оста по-умна от останалите, незавизимо Лоша ли е или не...
Не е и до предвидимост, аз предвиждам всяка сълза или истерия на останалите също. Wink
Харесва ми, че не се тръшка.А не защото е Добра.Ми може да не е Добра, ама поне мисли, а не реве постоянно.Също и не се прави на мъченица.Останалите само негодуват, като чистят.Горките те.Това отблъсква.Мен лично.Па нека са от Добрите.Аз лично във всички виждам и лошо, много повече лошо, отколкото добро всъщност, не само Ферхунделата е Лоша.

# 430
  • Мнения: 342
Това за отборите го направих не  за да се изпокараме.  Naughty
Идеята ми е, че едни и същи качества в зависимост от гледната точка може да са положителни или отрицателни.  Peace
За някои тя е "комбинативна", други пък приемат, че това не е комбинативност, а Ферхунделката си е чиста проба "итригантка".  Flutter
Различни гледни точки-различни мнения.  Hug

biskit, за теб знам, че си във втория отбор и ще имаш и доста поддръжници, уверявам те, ама давам шанс и на тези дето харесват Ферхунделката да си й направят фен клуб, а не да се спотайват, заради страх от форумски линч.  Joy Joy Joy
Както се казва, за всички има място под слънцето.  Hug

Последна редакция: вт, 16 мар 2010, 15:45 от Cheburashka

# 431
  • Мнения: 0
Тая Джеврие като падна да си беше счупила главата,та да се свърши. #2gunfire

Той Аллах да не е глупав, защо му е такова зло при него,  ще я прибере само в краен случай.

# 432
  • Мнения: 6 733
Чебурашка, кажи ми примерно какво хубаво качество виждаш в това да бъркаш по джобовете или да четеш чужди писма.Камо ли да клеветиш хората или да лъжеш,че мъжа ти/№1/те е пребил?Кажи ми конкретно 1 нейно хубаво качество или действие.Искам конкретно-не тя е добра,ама не я разбират...

# 433
  • Мнения: 18 057
Не е добра, чаровна е, ако Лейля ги напрви тези неща, въобще няма да ми е интересна и да я оправдавам 

# 434
  • Мнения: 58
biskit с теб съб и аз. Не харесвам това което прави Ферхунде.
За мен тя е умна само за да завърти някоя интрига, да любопитства и да подслушва,
дори е доста мързелива.  Напоследък всички в къщата и подсказват колко е мързелива, но за нея тези приказки минават край ушите й и толкова. Като актриса - да много добре си играе
ролята и постига това, което показва.

Общи условия

Активация на акаунт