Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 17

  • 43 747
  • 732
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 296
Уааау, бб ще има екшън и емоции в следващия епизод! newsm47  Не се сдържах и гледах продължението в оригинал.  newsm03

пиши с ББ, молим те

# 496
  • Мнения: 6 570
Джеврието вместо да се занимава с Фикрет и да злобее по неин адрес, да обърне малко внимание на внуците си,особено на Дениз,както е в такава най опасна възраст.

E как да обърне, жената толкова съсипана, цял ден шетала /разбирайте клюкарствала/  Mr. Green

Турските серии къде ги гледате?

# 497
  • Мнения: 1 296
Dream Team , аз тука ги гледам
http://www.ddizi.com/

# 498
  • Мнения: 6 570

Благодаря, ще се пробвам в гледането на картинки  Wink

# 499
  • Мнения: 1 296

Благодаря, ще се пробвам в гледането на картинки  Wink

Ми и аз така, гледам картинки и тълкувам, добре че актьорската им игра е страхотна, та ни подсказва какво вероятно се случва. Там има и други сериали, обърни внимание.

# 500
  • Мнения: 972
Казвам ви,Лейля така ме издразни тая вечер... Лигла безподобна...
Все тя иска да е най-важна,център на внимание...
Като видя Фикрет,имах чувството ,че ще се фръцне и ще избяга или ще каже пак нещо от рода на "Е сега вече сме всички заедно.."
Вместо да и целува ръцете и да моли за прошка,тя сякаш щеше да я убие с поглед... И после"Како..."
Ами колкото и да не и е приятно,не е единствена дъщеря на мама и на тате...

А Фикрет,както винаги на ниво! Тая жена е страхотна! Възхищавам и се безкрайно!
Просълзи ме сцената,когато се прегърнаха с Айше... Абсолютно безкористна и истинска любов!Така обичат децата !

# 501
  • Мнения: 19
Уааау, бб ще има екшън и емоции в следващия епизод! newsm47  Не се сдържах и гледах продължението в оригинал.  newsm03

пиши с ББ, молим те

 newsm47 ББ Неджля е болна и в треска, бълнува. Мадам седи край леглото и й дава топла супа и лекарства. Дениз и чичката в един ресторант. Чичко Ромео явно се чуди какво да прави с Дениз и явно се бои от последствията. Тя иска да остане с него и той се обажда уж да търси квартира. Обаче по-късно в един момент й се накарва в колата и я оствя край пътя, където я намират полицаите. Закарват Дениз в къщи - голям скандал, баща й бесен й крещи и я зашлевява. Фикрет я скри в стаята си, успокоява и убеждава Тахсин явно нещо от сорта "немой с лошо", даже накрая му повишава глас. На другата сутрин Тахсин отива в полицията, довеждат и Ромеото с белезници. Тахсин скача да го бие и полицаите едвам ги разтърват. Дениз е прекарала нощта при Фикрет, Фикрет й носи закуска в леглото. Тахсин се връща от полицията и пак нещо крещи и дърполи дъщеря си. Фикрет я брани, Тахсин излиза, а Дениз прегръща разплакана Фикрет. Джеврието наблюдава сцената със зяпнала уста и дълго време забравя да я затвори. В къщата Текин на закуска Ферхундето злобно хрусна Шефкет за нещо и го подложи в градината на разпит. Край на 50 епизод.

# 502
  • Мнения: 1 731
А аз къде да гледам днешната серия на български ? newsm78 Praynig

# 503
  • Мнения: 1 296
брагодаря ти smile3525, че си направи труда да ми разкажеш, не ми остава време вече втора седмица да гледам сериите предварително

# 504
  • Мнения: 19
А аз къде да гледам днешната серия на български ? newsm78 Praynig
Утре в торентите или вбокс, виж линковете на първа страница.

брагодаря ти smile3525, че си направи труда да ми разкажеш, не ми остава време вече втора седмица да гледам сериите предварително
След края на епизода в БТВ, щрак, просто не се усетих кога отворих сайта с оригиналните епизоди и изгледах продължението.  Party

# 505
  • Мнения: 342
Много интересна серия. Тъкмо се появи светъл лъч в семейството на Али Раза с това неочаквано посещение на Фикрет и всичко пак се обърка, Фикрет си тръгна, а семейството запълни вечерта със станалите навик напоследък кавги и разправии около вечеря.  Cry
Много грозна беше постъпката на Лейля като каза, че са се събрали всички заедно. Вярно е, че сестра й много я нарани, ама и тя така да бърка в пресните рани на родителите си, съжалявам ама не го приемам и не го одобрявам.  Naughty
Стана ми жал за Неджля. Сега и липсва само да се разболее. И аз съм била сама и болна, далеч от близки и приятели и знам какво й е, Дано да се оправи бързо.  Flutter
А за Денис, има нужда от майка, с която да споделя момичето. Нито с баща си може, нито с баба си. Дано стане по-близка с Фикрет скоро, за да не бъде сама и да кривне от правия път от младежка наивност и неопитност.  Praynig
За това, че е харесала по-голям мъж. Това е нормално за нейната възрст. Тя е влюбена в любовта в момента. Момчетата на нейната възраст и изглеждат скучни и хлапета, а този в нейните очи е "истински" мъж. С него се чувства голяма. Мисли, че това, което той и казва, го мисли и чувства. Мисли, че я обича и за това прави такива глупости. Откъде да знае какви "животни" са подобни мъже.
Знаем, го ние дето ни са минали много неща през главата. Ама я се върнете към първата си любов и се сетете колко наивна представа имахте за любовта. Как ще дойде големия принц на белия кон и ще ни спаси от големия лош дракон и ще живеем с него щастливи до края на дните си. После се сблъскваме с разни неща, разочарования, измами, изневери и разбираме, че нито принцът е принц, нито края на приказката винаги е щастлив. Е Денис още не е преживяла тези "разочарования" и  вярва в приказката за принца на бял кон и щастливия край на историята. Не я оправдавам, ама я разбирам и аз на нейните години съм правила глупости.  Crazy

# 506
  • Мнения: 183
Аз захванах сериала от някъде и се запалих, но от бебчо все пропускам по нещо. Та искам да попитам как така стана, че Оуз звънеше онази фатална вечер на Лейля, а не на Неджля и защо заведе Лейля в дома си, където я е изнасилил?

Всъщност от самото начало Лейля влюбена ли е в Оуз или само е направила напук на сестра си да й го вземе - нещо тази връзка ми се губи.

По разгорещилите се спорове - нека не забравяме, че действието се развива в Турция, все пак. Там все още има правила за поведение, които в белия свят отдавна са забравени.

# 507
  • Мнения: 689
Момичета,ще ви бъда много благодарна ако ми кажете къде мога да намеря днешната серия да я гледам(на български),че днешната я пропуснахме зяпайки из новия мол

# 508
  • Мнения: 1 296
мисля, че Лейля е станала леко егоистична спрямо всеки, тъй като заради събитията около нея свикна да е в центъра на внимание на всички и сега ревнува, когато фокуса на семейството и се измества върху другиго

Последна редакция: вт, 16 мар 2010, 22:45 от tzarina

# 509
  • София
  • Мнения: 2 381
Благодаря за ББ. Ще чакаме следващия епизод с майка ми с нетърпение.

Общи условия

Активация на акаунт