Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 17

  • 43 748
  • 732
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 19
Някой знае ли какво става с малката дрисла-Денис?Може ли малко ББ  Praynig
Еее, не я наричай така, моля ти се! Praynig Heart Eyes Петдесетака гоня, ама още си спомням баща ми (Бог да го прости) като ми се ядосаше, като бях на нейната възраст, така ме навикваше. ББ Фикрет се справи със ситуацията блестящо, Тахсин беше побеснял, крещеше на Дениз, ако не беше Фикрет, щеше да яде голям бой и положението щеше още да се втричи. Фикрет я защити и приласка, сцената с прегръдката им е много трогателна.
Сега мисля как да формулирам най-добре анкетата - въпрос, отговори и пр.

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 11:30 от soya-fen

# 616
  • Майничка
  • Мнения: 12 718
Да предложа ли и аз една тема за размисъл: ако сте на мястото на "принца" на Дениз и едно такова младичко, почти пълнолетно ама не съвсем, със светнали очички ви се метне на врата с вик "спаси ме, твоя съм", как бихте отиграли ситуацията? Варианти: моментално я ескортирам при тати, може и катинар да купя по пътя / светкавично се изнасям и я оставям да гледа облачето прах след мен / скатавам я някъде, пък утре ще мисля / обговаряме в детайли кой, къде и за какво се бори. Последното решение - възползвам се от ситуацията, няма да й кърша хатъра, я, не вярвам някой да го избере, предвид пола на повечето от нас и настоящето/бъдещото ни майчинство.

# 617
  • Мнения: 6 739
Някой знае ли какво става с малката дрисла-Денис?Може ли малко ББ  Praynig
Еее, не я наричай така, моля ти се! Praynig Heart Eyes Петдесетака гоня, ама още си спомням баща ми (Бога да го прости) като ми се ядосаше, като бях на нейната възраст, така ме навикваше.
Може би защото 4-5 години съм преподавала на такива като нея и знам как могат да ти скъсат нервите!А и тя досега това показва....

# 618
  • Мнения: 6 739
Да предложа ли и аз една тема за размисъл: ако сте на мястото на "принца" на Дениз и едно такова младичко, почти пълнолетно ама не съвсем, със светнали очички ви се метне на врата с вик "спаси ме, твоя съм", как бихте отиграли ситуацията? Варианти: моментално я ескортирам при тати, може и катинар да купя по пътя / светкавично се изнасям и я оставям да гледа облачето прах след мен / скатавам я някъде, пък утре ще мисля / обговаряме в детайли кой, къде и за какво се бори. Последното решение - възползвам се от ситуацията, няма да й кърша хатъра, я, не вярвам някой да го избере, предвид пола на повечето от нас и настоящето/бъдещото ни майчинство.
Тя този,където го е избрала може ли да мисли изобщо....Струва ми се ,че е в долните стъпала на еволюционната стълба.

# 619
  • Мнения: 1
Да предложа ли и аз една тема за размисъл: ако сте на мястото на "принца" на Дениз и едно такова младичко, почти пълнолетно ама не съвсем, със светнали очички ви се метне на врата с вик "спаси ме, твоя съм", как бихте отиграли ситуацията? Варианти: моментално я ескортирам при тати, може и катинар да купя по пътя / светкавично се изнасям и я оставям да гледа облачето прах след мен / скатавам я някъде, пък утре ще мисля / обговаряме в детайли кой, къде и за какво се бори. Последното решение - възползвам се от ситуацията, няма да й кърша хатъра, я, не вярвам някой да го избере, предвид пола на повечето от нас и настоящето/бъдещото ни майчинство.
Не е удачно, повечето сме жени, пък и се усеща жесток анонс!

# 620
  • Мнения: 6 739

Не е удачно, повечето сме жени, пък и се усеща жесток анонс!
[/quote]
Какво искаш да кажеш?

# 621
  • Мнения: 107
Да предложа ли и аз една тема за размисъл: ако сте на мястото на "принца" на Дениз и едно такова младичко, почти пълнолетно ама не съвсем, със светнали очички ви се метне на врата с вик "спаси ме, твоя съм", как бихте отиграли ситуацията?
Е,нямя как да стане/според мен/.Тук сме повече жени и неможем да мислим като мъже.
Има само един мъж във форума и той би казал. Mr. Green
В мисленето си с мъжете сме много различни.Сещам се нещо от рода:Ако жената каже"НЕ",за мъжа значило"ДА". За секса май се отнасяше Wink

# 622
  • Мнения: 1
Звучи ми брутално, не бих могла да разсъждавам от позицията на мъж и не ми се иска да имам нещо общо с такъв вид мъже.Това е!
Не е същото както при Лейля "изнасилването"- тя си беше голям човек. А тук става въпрос все едно за внучката ми.Малко на педофилия ми прилича и дори не искам да разсъждавам за такива гадории.

# 623
  • Мнения: 342
Да предложа ли и аз една тема за размисъл: ако сте на мястото на "принца" на Дениз и едно такова младичко, почти пълнолетно ама не съвсем, със светнали очички ви се метне на врата с вик "спаси ме, твоя съм", как бихте отиграли ситуацията? Варианти: моментално я ескортирам при тати, може и катинар да купя по пътя / светкавично се изнасям и я оставям да гледа облачето прах след мен / скатавам я някъде, пък утре ще мисля / обговаряме в детайли кой, къде и за какво се бори. Последното решение - възползвам се от ситуацията, няма да й кърша хатъра, я, не вярвам някой да го избере, предвид пола на повечето от нас и настоящето/бъдещото ни майчинство.
Не е удачно, повечето сме жени, пък и се усеща жесток анонс!

Съгласна съм с Dartanian. Всички тук сме жени и ще заемем една позиция в подкрепа на жените и против мъжете.  Party
Жал ми е за Али Раза, дето ни е единствения мъж във форума, ще го разкъсаме на парчета, ако тръгне да защитава мъжете, почнем ли подобна дискусия  hahaha Joy Joy Joy

# 624
  • Майничка
  • Мнения: 12 718
Чак пък жесток бб на младежа му се дръпна л..ното като чу за брак, насмука се за кураж, приятелят му го отряза за квартирата, въртя по черните пътища докато му се избистри какво си е натресъл на главата и използва мрънкането на малката като повод да й се сопне по "мъжки" и да я зареже посред нощ на пътя

Аз точно заради женското начало давам софт вариантите. Laughing

# 625
  • Мнения: 6 739
Да предложа ли и аз една тема за размисъл: ако сте на мястото на "принца" на Дениз и едно такова младичко, почти пълнолетно ама не съвсем, със светнали очички ви се метне на врата с вик "спаси ме, твоя съм", как бихте отиграли ситуацията?
Е,нямя как да стане/според мен/.Тук сме повече жени и неможем да мислим като мъже.
Има само един мъж във форума и той би казал. Mr. Green
В мисленето си с мъжете сме много различни.Сещам се нещо от рода:Ако жетата каже"НЕ",за мъжа значило"ДА" За секса май се отнасяше Wink
Има "не..... " И "НЕ!!!!" Явно на тези с по-малко умствен багаж "не" им се струва "да"!

# 626
  • Мнения: 6 739
Чак пък жесток бб на младежа му се дръпна л..ното като чу за брак, насмука се за кураж, приятелят му го отряза за квартирата, въртя по черните пътища докато му се избистри какво си е натресъл на главата и използва мрънкането на малката като повод да й се сопне по "мъжки" и да я зареже посред нощ на пътя

Аз точно заради женското начало давам софт вариантите. Laughing
Малеееее,какъв МАЖ!

# 627
  • Мнения: 342
biskit специално за теб и за ДА и НЕ изрових това от нета  Peace
Надявам се да ви е забавно на всички.  Hug

Женски речник

или как да разбираме по-добре жените

Да = Не

Не = Да

Може би = Не

Аз съм виновна = Ще видиш ти

Необходимо ни е = Аз искам

Решавай сам = Вярното решение сега е вече очевидно

Прави каквото искаш = После ще си платиш за това

Трябва да поговорим = Необходимо ми е да се оплача

Разбира се, продължавай = Не искам да правиш това

Не съм разстроена = Разбира се, че съм разстроена, бе идиот!

Ти си толкова мъжествен = Трябва ти да се обръснеш и си много потен

Разбира се, ти си много грижлив тази вечер = Ти можеш ли изобщо да мислиш за нещо друго, освен за секс?

Бъди по-романтичен, изгаси светлината = Имам синини по бедрата

Тази кухня е толкова нуедобна = Искам нов дом

Искам нови перденца = и килими, и мебели и тапети...

Закачи картината тук = НЕ, аз имах предвид ето тук!

Чух някакъв шум = Забелязах, че почти си заспал

Обичаш ли ме? = Каня се да те помоля за нещо скъпо

Колко много ме обичаш? = Днес направих нещо, което съвсем няма да ти хареса

Ще съм готова след минутка = Сваляй си обувките и потърси интересна игра по телевизията

Имам ли дебел задник? = Кажи ми че съм красавица

Трябва да се научиш да общуваш = Просто се съгласи с мен

Чуваш ли ме?! = (Твърде късно, вече сте умрели)

Това да не е малкия? = Защо да не станеш и да го полюлееш, докато не заспи?

Не викам! = Да, аз викам, защото мисля, че това е важно!


Мъжки речник

Гладен съм = Гладен съм

Искам да спя = Искам да спя

Уморен съм = Уморен съм

Не искаш ли да отидем на кино? = А после мисля да правим секс

Мога ли да те поканя на вечеря? = А след това се каня да правя секс с теб

Мога ли да ти позвъня? = А след това мисля да правя секс с теб

Може ли ви поканя на танц? = А след това мисла да правя секс с теб

Красива рокля! = Красиви гърди!

Изглеждаш напрегната, нека те помасажирам = Искам да те погаля

Какво става? = Не разбирам, защо правиш такъв проблем от това?

Какво става? = И от каква безсмислена психологическа травма се терзаеш сега?

Какво става? = Предполагам, че не може да се разчита на секс тази вечер?

Скучно ми е = Не искаш ли да правим секс?

Обичам те = Хайде да правим секс точно сега

Аз също те обичам = ОК, казах го и по-добре да започнем секса сега!

Да, харесва ми твоята прическа = предната ми харесваше повече

Да, харесва ми твоята прическа = 50 лева, а изглежда почти като стара

Хайде да поговорим = Искам да те потопя в дълбочината на своите мисли и може би тогава ти ще поискаш да правиш секс с мен

Искаш ли да се ожениш за мен? = Искам да нямаш възможност да правиш секс с други мъже

(В магазина) Предишното ми хареса повече = Взимай нещо от тези глупави рокли и да си ходим

Не мисля, че тази блузка ще отива на тази пола = Аз съм “обратен”

# 628
  • Мнения: 127
Цялата тази ситуация с Дениз ми беше гнусна StopБеше ми се свило на корема какво може да и се случи.Тя е точно дете с грейнали очи.А тоя  кретен е за  #2gunfire #2gunfire

# 629
  • Мнения: 6 570
Чак пък жесток бб на младежа му се дръпна л..ното като чу за брак, насмука се за кураж, приятелят му го отряза за квартирата, въртя по черните пътища докато му се избистри какво си е натресъл на главата и използва мрънкането на малката като повод да й се сопне по "мъжки" и да я зареже посред нощ на пътя

Аз точно заради женското начало давам софт вариантите. Laughing
Малеееее,какъв МАЖ!

МЪЖ  Peace

Много беден мъжкият речник  Crazy Никакво разнообразие...даже и пролука за фантазия не оставя  Mr. Green Такива са мъжете - предвидими

Общи условия

Активация на акаунт