Отговори
# 675
  • BG
  • Мнения: 4 457
Момичета, защо забавиха туркините тая седмица превода на ЛиН, Пленителката от раз беше готов , докато големия шедьовър отлежава Joy

# 676
# 677
  • Мнения: 10 240
Значи и корекции си е правила и то чак в Германия, милата, какво ли още ще измисли Thinking




Направи ме много красива! Направих си ново лице, сега и нова прическа.....
Ще стоя с гръб и когато се обърна....   


........Мурат няма да ми устои.




 

# 678
# 679
  • Мнения: 0
На  тези снимки наистина си личи,че е имала дефект на носа

# 680
  • Мнения: 11
ама тая бур4ин,6те дойде мн долна.ако е истина 4е е депресирала туба,4е 4ак да влезе в болница и да неиска пове4е да играе.положението сигурно е било мн зле на снимките заради бур4ин.явно заради тва не дават коментари един за др мурат и туба

# 681
  • Мнения: 73
Момичета, гласувам за Туба И Тюлай, за Мурат вече не гласувам от днес. Мисля, че  другите от ЛиН не гласуват за Туба. Може ли някой да каже какъв е рейтинга на Пленителката.Видях в една от темите и ми се стори по-нисък. Ако греша, моля кажете. Какви са отзивите и на филма с Туба.

# 682
  • Мнения: 10 240
ама тая бур4ин,6те дойде мн долна.ако е истина 4е е депресирала туба,4е 4ак да влезе в болница и да неиска пове4е да играе.положението сигурно е било мн зле на снимките заради бур4ин.явно заради тва не дават коментари един за др мурат и туба

Бурчин си е пазела нейното/ Мурат/ с всички позволени и непозволени средства. "На война като на война" . Туба е била врага.
Много често в интервюта Мурат казва, че не иска хората да знаят какво става в неговата къща. Само те си знаят, но много пъти сме коментирали, че на снимки изглеждат престорено "щастливи" / непрофесионална игра, щом не могат да ни заблудят /.
Прави впечатление, че никой от екипа на Аси не е бил на сватбата му. Това не е добре. Чели сме , че с Джемал са станали приятели! newsm78

# 683
  • Мнения: 11
за мен този техния брак е един фарс/мурат и бур4ин/.ясно е,4е той я е взел тая бор4ина от интерес,затова толкова ли4и,4е бракът им не е сполу4лив.но явно тя му е развалила отно6енията с колеги,сценаристи и т.н ,и от цялата работа той си е изпатил,като не го викат за филми.Sad(тъй 4е да я оставя,4е туба няма да го 4ака цял живот я:)))

# 684
# 685
  • Мнения: 22 867

Това е, както се казва: "един за друг са"! Peace

# 686
  • Мнения: 127
Да ви кажа от прочетеното и на мен ми мина през ум да спра да гласувам за Мурат.
.Ми да гласува за него родата на жена му.
Ще докарват нервна криза на момичето,ай сиктир, да  му са фенове талибаните.Само те да му останат заедно с жена му.

# 687
  • Мнения: 10 240
Малко радост за окото...



Искрящи очи,  душевен мир и спокойствие, ЛЮБОВ.......

# 688
  • Мнения: 0
Много често съм си мислила:"какво се е случило в Антакия,за да имат такива озадачаващи взаимоотношения Мурат и Туба?"Смятам,че Бурчин е склонна да прави "големи циркове".Мисля си,че е направила такъв ужасен скандал и е наговорила толкова грозни неща,че всички са решили просто да го забравят.Не мисля,че Мурат е обидил Туба,иначе  тя нямаше така приятелски да го хване за ръката,зад кадър на Аслановата свадба.Фамилията
на Бурчин не знам колко е влиятелна,но незаменими хора няма.Мурат не е с Бурчин от любов.Има нещо но какво,само ще си гадаем.Но Туба няма вид на обременена,за разлика от Мурат.

# 689
  • Мнения: 0
ЛИН това с феновете талибани ме уби!!! hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт