Какво име носи детето ви?

  • 5 262
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
Йоан-Даниел - и двете еврейски.
Йоан - богопомазан.
Даниел - Бог е моят съдия.
Александра - гръцко, покровителка на мъжете.

Ето един линк с имена и друга информация:

http://www.imena.hit.bg/ime_sudba.htm#top

Последна редакция: чт, 13 окт 2005, 15:15 от pimpi

# 31
  • Мнения: 1 768
Името  на дъщеричката ми е еврейско-Имануела.Може би на повечето ви звучи по-друг начин,но който знае иврит ще разбере какво означава Simple Smile

Lass di Finger von ihm,Manueeelaaaaaa smile3521Много ме кефи тая песен.. Peace

# 32
  • Мнения: 208
Името  на дъщеричката ми е еврейско-Имануела.Може би на повечето ви звучи по-друг начин,но който знае иврит ще разбере какво означава Simple Smile

Lass di Finger von ihm,Manueeelaaaaaa smile3521Много ме кефи тая песен.. Peace
dance newsm74

# 33
  • Мнения: 1 238
Името  на дъщеричката ми е еврейско-Имануела.Може би на повечето ви звучи по-друг начин,но който знае иврит ще разбере какво означава Simple Smile
Кажи сега какво означава за тез дето не знаят иврит Blush Blush Blush Blush Blush

# 34
  • Мнения: 1 502
Ами май нашите са хем международни, хем български. Аз целях да е така, че нищо не знае човек.
Антони и Даниел.

# 35
  • Мнения: 139
Гласувах за международно-ГАБРИЕЛ

# 36
  • Мнения: 208
Името  на дъщеричката ми е еврейско-Имануела.Може би на повечето ви звучи по-друг начин,но който знае иврит ще разбере какво означава Simple Smile
Кажи сега какво означава за тез дето не знаят иврит Blush Blush Blush Blush Blush
Бог е с нас Peace

# 37
  • Мнения: 1 238
Името  на дъщеричката ми е еврейско-Имануела.Може би на повечето ви звучи по-друг начин,но който знае иврит ще разбере какво означава Simple Smile
Кажи сега какво означава за тез дето не знаят иврит Blush Blush Blush Blush Blush
Бог е с нас Peace
[/quot

Ауууу, много е хубаво Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 38
  • Spain
  • Мнения: 3 750
мойто нещо е Гергана Анабел - хем българско хем 4уждо - така ни хареса ..даже не сме го мислели дълго . мисля 4е имената трябда са са "спонтанни" -аз ако я бях мислила и пресмятала  ..още няма6е да я кръстя .
а като имам мом4е  Mr. Green Praynig ще настоявам да е Давид ,ама на мъжо му е харесало Фран  Confused Rolling Eyes .. Итън е страхорно име - все за Итън Хоук се сещам - любим актьор ми е (един от многото любими )

# 39
  • Мнения: 4 212
ВАНИНА, италианско име, озна4ава "изпълнена с грация, лъ4езарност". На испански е Хуана

# 40
  • Мнения: 384
Денис, казват че е гръцко
Косара, българско

# 41
  • Мнения: 1 545
Едно от най-българските - Борис! Винаги ми е било любимо име. Ако обаче имаме втори син, избора на таткото е категоричен - Уилям, неговото любимо име. Изобщо ще сме една италианска фамилия без италиански имена /той се казва Валтер Walter, като буквата W не е от италианската азбука  Laughing/

# 42
  • Мнения: 146
Гласувах с 4уждо Ethan-Noah се казваме,таткото ни го измисли и си го харесваме Grinning.Българския дядо нещо се разърди,4е не е на него,ама му мина май ве4е Rolling Eyes

Ethan zву4и много нежно Heart EyesАмам не е ли трудно в Бг да се приЗнася? newsm78
Ами не е,ако им кажа как се произнася Joy-Итън.А ина4е май и ние сме с библеиски имена за Ноа съм сигурна,а за Итън не съм много newsm78
мойто нещо е Гергана Анабел - хем българско хем 4уждо - така ни хареса ..даже не сме го мислели дълго . мисля 4е имената трябда са са "спонтанни" -аз ако я бях мислила и пресмятала ..още няма6е да я кръстя .
а като имам мом4е Mr. Green Praynig ще настоявам да е Давид ,ама на мъжо му е харесало Фран Confused Rolling Eyes .. Итън е страхорно име - все за Итън Хоук се сещам - любим актьор ми е (един от многото любими )
А пък аз не се сещам кой е този актьор newsm78

# 43
  • Мнения: 508
Голямата ми се казва Теослава-има и гръцко и славянско преплетено в името ималката има гръцко име-Селина
Много си бях харесала Персианна ама в последния момент крастих малката Селина
Аз съм си и с гръцка жилка от страна намайка ми та сигурно за туй ме влекат имена с такова звучене.Обаче наскоро като бях в един магазин към една пакистанка се обърнаха със името Селина и си дадох сметкаче не е май само гръцко

# 44
  • Мнения: 1 072
Моето 4едо МИхаил се казва.Бьлгарско.

Общи условия

Активация на акаунт