Отговори
# 720
  • Мнения: 14
tsveta_pile определено сме доста чаровни в момента Laughing Joy Joy Joy

# 721
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
О дааа, особено като тръгне с език да ги ближе или да се бърше в ръкава  Mr. Green Голям чар  hahaha

# 722
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 762
О дааа, особено като тръгне с език да ги ближе или да се бърше в ръкава  Mr. Green Голям чар  hahaha
Е не  hahaha Joy
Коко пък обича да ги изследва. Извади го и го гледа по отблизо, по отдабече и вика "Буци-буци-коооооооо" в превод "Буклук-кофаааа"  Joy

А сега по-сериозно на 30окт. съм на погача. Братовчедка ми иска играчка за легло на хубавата Елена. Иска ми се да й подаря от тези дето само съм чувала, а не виждала дето пеят и прожектират къртинки по тавана. Доколкото си спомням доста от вас си бяха закупили. Моля за коментар относно фирмата, парите, от къде да закупя и евентуално смисълът на тази играчка. Всяко мнение е важно за мен, че ние сме отново пред одит, сменяме управниците и е някакъв ад. Нямам никакво време, а искам да зарадвам мамата! Благодаря на всички!

Последна редакция: вт, 19 окт 2010, 14:53 от ninanb

# 723
  • Мнения: 19
Нинка, ако правилно съм те разбрала искаш от музикалните играчки за над кошарата, които светяти свирят. Най-хубавите са на Фишер прайс. На нас ни подариха друга и аз не успях да купя тази, която исках.
Гледам ги в Кикиморското царство - http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2861 или http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/13774. Ще проверя и за други такива някъде, за да ти дам линкове и да разгледаш.

# 724
  • София
  • Мнения: 357
Здравейте, здравейте,
не съм се включвала скоро, ама редовно чета.
И моят сладур е на ясла от 1 месец с влажна кашлица от над 2 седмици, ходихме на 2 лекарки-едната каза,че му се стича секрет от нослето към гърлото и от това кашля, другата каза, че няма секрет. По-склонна съм да вярвам на първата. Но и двете казаха,че гърдичките са ок, гърлото също. Пихме 3 вида сиропи, капахме капки в носа, никакъв ефект. Вече спрях всичко и давам само ВИТ С и чайчета с меди така. А навън не кашля,като го къпем и поне 1 час не кашля след това, като готвя и ври нещо също не кашля, тоест като е по-влажен въздуха.
Някакви идеи как се лекува това чудо?

# 725
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Аз предлагам на всичките си познати една проста, но изпитана домашна рецепта. Щом му даваш мед, не виждам защо да не го пробваш. В половин бурканче мед слагам 1ч.л. сода бикарбонат и 1ч.л. канела. Разбърквам добре, сместа леко набъбва и трябва хубаво да я разбъркваш преди всяко даване. Давам по 1ч.л. когато се сетя, по няколко пъти на ден, хем е сладко, хем ароматно и вкусно, а и помага много  Wink
Скоро ми припомниха и силата на парната баня. Изчаквам я да заспи, завирам билки с малко сода и слагам тенджерата близо до нея. Овлажнява въздуха и значително облекчава дишането. Друго за хремата - смесвам сребърна вода и няколко капки клеева тинктура и капвам по 1 капка във всяка ноздра...когато се сетя. Освен това и давам клеева тинктура профилактично следобед след яслата, 3-4 капки в малко водичка, като другата седмица ще правя едномесечна почивка. Мед яде много, плодове задължително вечер, повече сокове и чайчета и всичко друго полезно за което се сетиш. Децата са големки вече, почти няма нещо, което да не са опитали, така че давай смело с домашните рецепти. Гарантирам, че ще бъдеш доволна  Simple Smile

# 726
  • Мнения: 2 149
Нина, на нас такава играчка ни харизаха, на Tommy  е - значи стоя сред играчките 2 години, подмятахме я, понеже се искаха 4 големи батерии и все не смогвах да купя и сложа. Да, ама веднъж реших да пробвам - ами тя е супер бе! Значи, може да не е висяща като на Ф.П., както и да не е толкова скъпа. Peace Все пак, криза е.

Такава е нашата.

Ето тук има такъв тип: http://www.toytownbg.com/?toy=10.4.2521

# 727
  • Мнения: 19
НИнка и още нещо намерих в Toy Town, пак е на добра цена
http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.4096

# 728
  • Мнения: 14
Нашите чаровни сополи са ни докарали бронхит. Вчера след ясла кашляше на спазми и почти до повръщане.

Днес даже ни правиха снимка със съмнение за пневмония. Надявам се снимката да я разчетоха правилно и категорично отхвърлиха тази гадост, но бронхита си е на лице.

За няма е два дни стана, сега АБ и дано минем без повече поражения Sad Sad

# 729
  • Мнения: 266
  Препоръчвам лампата на Томи,имаме подобна на същата марка много съм доволна,занимава децата доста добре.Струва около 35 лв,не я намирам в нета.Купихме я от Хиполенд.Другата показана тук на Фишър прайс не я одобрихме,картинките й не се движат,просто една картина си стои на тавана.

# 730
  • Мнения: 329
Нинка, ние имаме тази, която Карачевийска ти е пуснала като линк. В Джъмбо струва 30 лева. Не съм я ползвала почти, защото я купихме когато Макси вече беше доста пораснал. Аз бях разочарована, че звукът и картината вървят задължително заедно. Щеше ми се само да му прожектирам картинки без да пускам мелодиите, защото го разбуждат. Ако някой има идея за подобна прожектираща лампа ще му бъда благодарна да сподели.

# 731
# 732
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
 Ако съдим по списъчето ни на първа страница, днес имаме рожденик! Честита Втора Годинка на Викторчо! Жив и здрав и много щастлив!
И в тази връзка да ви питам, как смятате да празнувате втората годинка на малките пакостници  Mr. Green Много ми е трудно да измисля концепция, пак ли два купона да правим, ами приятелите ни, които нямат бебета, пък са ни близки...ужас. Миналат година беше голяма лудница, с никого не успях да се видя като хората, само търчах, обслужвах и каталясах  ooooh!
 

# 733
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 762
Нашата концепция е янна. Гостите почти винаги са еднакви - кумове, кумци с дечурлига, братовчедките и баби лели и ..... по-добре виж




Този пот имаше 5липсващи!  Mr. Green Няма почивка на този ден! Най-много си починах когато празнувахме на детски клуб, ама много пари излезе!

# 734
  • Мнения: 399
Привет!  Simple Smile
Точно тия дни умувах по въпроса с рождените дни... Thinking Мисля тази година да го празнувам по начин,с който ще изненадам всички,който ме познават добре  Mr. Green ...у дома!!!  Laughing Аз принципно такива "неща" не си причинявам по каквито и да било поводи  Embarassed Обичам да имам гости,но не и тооолкова много!  Rolling Eyes Тази година обаче сериозно се замислих дали да не пробвам...празника на Диман и Ноела ще е общ,следобеден,ще поканя 3-4 приятелчета (с майките си,щото родителска вечерна сбирка няма да правя Stop ) и така. Rolling Eyes Но подлежи на второ четене,де. newsm78
А синковеца ми от 3 дни е с разтройство,няма Т,не е отпаднал...но почти не се храни. Rolling Eyes Изхожда се 2-3 пъти,както обикновено,отказва лекарства,но поне пие водичка доволно количество! Rolling Eyes Извинете за миризливото отклонение! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт