Впечатления от сиропа Киетюд

  • 15 277
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
Мами, връщам темата, защото искам да ви попитам докато давахте сиропа да сте забелязали на мъниците ви да се е повишил апетита?! Чувала съм, че действа и по този начин, ама дали наистина е така newsm78

# 16
. Първите 2 дена не действа кой знае колко, ама после..... кефффф!  Не вреди на детето, нито може да се престрасти към сиропа. Тка че пробвайте няма да съжалявате!!!
Моля те кажи , спряхте ли сиропа ??? Как сте сега с буденето ???
При нас става все по ужасно , бях се примирила с нощното будене (откакто се е родил до ден днешен по няколкоко пъти) но с дневното спане стана още по голам кошмар , спи му се и не може да заспи . Следва ужасно мрънкане и накрая заспива с рев.
 


аз й давах само един път на ден (вечер преди лягане), сега не й давам, само ако почне да се събужда към 7 веднага вечерта й давам и готово. Аз съм много доволна.

# 17
  • Мнения: 2 531
Моя син е с много неспокоен сън, давала съм различни лекаства.За Киетю- първата седмица се влоши, невроложката каза че всички хомеопатични лекарства действат така- първо засилват "-" ефект, после повлияват положително. Наистина към 20 ден имаше ефект.Да допълня, че при нас положението с възбудата е много сериозно!

# 18
  • Мнения: 376
Моя син е с много неспокоен сън, давала съм различни лекаства.За Киетю- първата седмица се влоши, невроложката каза че всички хомеопатични лекарства действат така- първо засилват "-" ефект, после повлияват положително. Наистина към 20 ден имаше ефект.Да допълня, че при нас положението с възбудата е много сериозно!
Ти все още ли му го даваш редовно или само когато положението се влоши. Да допълня , че моят син също кипи от превъзбуда.

# 19
  • Мнения: 809
Леле, като ви слушам направо ви завиждам.  Стефчо е на година и половина и един-единствен път е станал в 7. 45 ч. Обикновено 6.20 -  "Добро утро". Като каже "Мами"в 6.20 ... не знам къде съм. Направо ужас. Ляга си в 20.30 вечерта и до 6.20. Това е! Рядко се буди нощем. Не знам дали трябва да му давам такъв сироп. Може би просто си е будно детето. Иска да опознава реалния свят, а не този насънищата. Въпреки че много ме изкушава мисълта да си поспинкам до 9 часа.  Thinking
Вие какво ще кажете?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Леле, като ви слушам направо ви завиждам.  Стефчо е на година и половина и един-единствен път е станал в 7. 45 ч. Обикновено 6.20 -  "Добро утро". Като каже "Мами"в 6.20 ... не знам къде съм. Направо ужас. Ляга си в 20.30 вечерта и до 6.20. Това е! Рядко се буди нощем. Не знам дали трябва да му давам такъв сироп. Може би просто си е будно детето. Иска да опознава реалния свят, а не този насънищата. Въпреки че много ме изкушава мисълта да си поспинкам до 9 часа.  Thinking
Вие какво ще кажете?

Мисля, че не си добре  Wink в кръга на шегата  Grinning
Толкова много майки тук можем само благородно да ти завиждаме  Grinning

Супер си е детето, да не искаш да става като пенсионер в 9:30 всеки ден  Wink

# 21
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Пенсионерите стават още по тъмно и се бутат по рейсовете  Twisted Evil.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Пенсионерите стават още по тъмно и се бутат по рейсовете  Twisted Evil.

Бе зависи от човека Simple Smile И като не знаят за Киетюд...

# 23
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Да не им казваме че няма да остане за децата  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 376
Кажете как деиства при вас , за момента при нас няма ефект. Днес е шести ден от както го давам но вече губя надежда,че  ще подеиства.

# 25
  • Мнения: 2 255
Здравейте,
препоръчаха ми за малкия да пие хомеопатичния сироп "Киетюд" за успокоение на съня, че положението е извън всякакъв контрол вече  Rolling Eyes Но на опаковката пише че е за над 1 год., но под 30 мес. само с лекар  Thinking
Има ли някоя от вас която го е ползвала и какъв е резултата, моля за съвет да му дам ли на "човека" или не  newsm78
Лекарката казва, както преценя (признава че не е наясно с хомеопатията), а в аптеката казват, че няма проблем  #Crazy

Калоян    - 29.09.2004 г.
Кристиан - 08.11.1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

# 26
# 27
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Понеже аз пуснах темата в здравния форум за да препоръчам сиропа,само да кажа че го давах когато Алекс беше пощурял.Успокои го наистина.дава се 10дни по 2 пъти на ден,но аз го давах много по-малко време и в повечето случаи вечер преди лягане.От тогава съм давала още 2-3 пъти ,по 1-2 дози.Помага му наистина.Даже си взех от БГ 3 шишета за тук.Изписа ни го педиатърката,когато Алекс беше на 8 месеца.Явно е преценила,че може да се дава и на по-малко от година дете.

# 28
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Kissa ,линка който си посочила не ми се отваря. Изписва,че файла не съществува,или е изтрит.

# 29
  • Мнения: 8 769
Kissa ,линка който си посочила не ми се отваря. Изписва,че файла не съществува,или е изтрит.
Защото слях темата от линка с друга подобна тема.

Общи условия

Активация на акаунт