Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 209
Ще из-кууу-кам! Токова свободно време ми остава, че ще почна да чета за изпити вече Laughing. Яската си кърти, сготвих, изпрах, прострях, напазарувах он-лайн и си сега съм на турски сериал #Silly

Съни мерси за темета   bouquet

Танче   bouquet за заглавието.

Аз ще взема да купя един шезлонг. Ясен го търкалям по дивани и легла, че и в неговото легълце има тръни Mr. Green. Само дето мъжа ми ще ме утрепе ако дам 300 лева ама ще го измисля newsm78

Кристинче, голям сладур е Калоян Heart Eyes

И нашата педиатъра в началото каза да махна нощното хранене. Ама аз тогава си питах ушите. Сега сериозно се замислям.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
 LaughingАко някой успее насила да премахне нощтно хранене без да е готово за това детето - има специална почерпка от мен!  Laughing Ще му направя кекс дебел цяла педя!  Laughing
Аз си правих такъв експеримент с първото дете и това е мисия невъзможна или както се казва - не правете това у дома!  Laughing Детето като е готово ще си го проспива без проблем, не си мъчете семействата с нощни ревове и истерии.  Hug

# 17
  • Мнения: 36
Ей ме и мен!
Напук на кофтито време прекарахме няколко часа в обиколки по работа. Поне подадохме докИментите за прослувутата еднократна помощ.  bowuu
Кристинче, сподели моля те с коя помпа така бързо и добре се цедиш, че нещо ми се е вдигнал адреналина с това цедене, препълване и запушване и съм на път да и тегля майната на кърмата и да подпаля ритуално скърцащата помпа.

Ника, аз с  Авент не мога да изцедя повече от 60мл.После се взех една на Чико, тази-http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/66_67_71/products_id/198   и всичко се оправи.Просто тази на чико е по хард и засмуква повече, от начало може малко да те боли, но пък е по-лесно.И ако решиш да си вземеш да знаеш, че трябва  хубаво да се напъха уплатнението в шишето иначе не дърпа.

Бръмби по стечение на остоятелствата имаме 2-люлки Laughing едната ни е подарък от баща ми, които всъщност знаеше, че имаме, но каза че тази  която е от него била по хубава,луд човек.Ще продам едната, но не мога да реша коя, едната е по-хубава, а другата е до повече кг. Crazy

# 18
  • Мнения: 4 187
Оооо, проспала съм 2 страници от новата тема  Crazy !

# 19
  • София
  • Мнения: 6 011
Кристинче, мерси! Точно такава има снаха ми и беше много доволна и тя, освен да и я поискам и да направя последен напън преди да лудна.  Mr. Green

# 20
# 21
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Подскок в новата темичка Grinning

# 22
  • Мнения: 36
Кристинче, мерси! Точно такава има снаха ми и беше много доволна и тя, освен да и я поискам и да направя последен напън преди да лудна.  Mr. Green


хахахах виж сега, ще си призная че имам две Laughing Laughing ( да не си помислите, че от всичко имам по две!) точно като с люлките hahaha просто аз излязох да си взема нова и мъжа ми вечерта след работа беше решил да ми купи друга помпа...и какво се оказа-еднакви.Ако искаш мога да ти я подаря, само си кажи адреса и ще ти я пратя.Аз няма какво да ги правя и двете  Laughing

# 23
  • Мнения: 97
Привет и тук!
Ние излязохме между две превалвания, г-жа Фандъкова яката го отнесе #2gunfire #2gunfire Joy, ама нищо -нека да не губя мотивация да се махаме оттук Mr. Green Mr. Green
Моята АГ много мила и добрика, само дето докато орах по улиците и са й паднали някъде цветята, та на контролния преглед ще й нося букет, за днес с Бейлис и други вкусотии се записа Mr. Green
За шезлонгите - ние бяхме с два- един на ФП ( от детето на кумовете) и един подарък от колегите ( на Хаук - без вибрации), та тоз от колегите го пласирах в Продавалника и съм много доволна Simple Smile Имаме и много одеялца+сума ти дрехи, дето няма да ги носи, но тях може и да ги дам в дома в Лозенец, там баба ми работеше.
Тя дойде, отивам да й се глезундря Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 6 011
Кристинче, много мило от твоя страна, но няма нужда.  Hug Снаха ми също се отказа от кърмене/цедене рано-рано и помпата и седи като паметник, добре, че не я е запалила и тя ритуално.  hahaha
А ти хубаво имаш всичко по две, дай Боже всекиму, гледай да не се уредиш и с втори мъж, че по спомени мъжа ти е боксьор, нали?  Thinking Joy

Велви, ти ми напомни, че една бутилка ме чака да я довърша, отивам да ям спагети и след това засядам с Бейлис с много лед във формата на борчета.  Mr. Green
Аз хубавите дрешки на Борко си ги пазех и сега с кеф ще ги обличам на Макс. Голямо облекчение от финансова гледна точка, щото като знам, че дадох скоро за едни бебешки дънки 40 лв. и корема ме заболява, ама пък не може всичко да му е втора употреба все пак.

# 25
  • Мнения: 0
Ех че хубава тема.Само утре да купим количка и се мятаме в морската

# 26
  • Мнения: 36
Даааа Ника, правилно си спомняш hahaha
Ако ще търся друг мъж, ще гледам да е в по-тежка категория от мъжа ми!

Иначе ако някоя мама има нужда от помпа, да казва!
Също имам в излишък подплънки за кърма, на мен вече не ми капе по дрехите и така събират прах в шкафа,едните са на чико, а другите незнам какви бяха.

# 27
# 28
  • гр.София
  • Мнения: 20
Хайде и аз в новата темичка. Много ми хареса заглавието.  Hug
Днес ми е адски нервно, щото хемороидите ме болят ужасно и не мога да издържам #Cussing out

# 29
  • Мнения: 1
ХЕЛОУ МАМИ  Hug

НЕ СЪМ ПИСАЛА ОТДАВНА ,но ми е простено  Flutter февруари месец ми е доста натоварен /пълен е с рожденни дни/ освен на моите момчета и 90% от приятелките ми са тогава + децата им , та не ми остана време да седна на лаптопа да ви изчета ,та камо ли да списвам по някой ред. . . .

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ ЗА НОВОПОЯВИЛИТЕ СЕ БЕБОЦИ   bouquet

ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ВСИЧКИ ДОСТИГНАЛИ ДО ТАЗИ ЗАВЕТНА ВЪЗРАСТ  Laughing

А сега малко и за нас - Макси е многоооо мил / нали си е мой/ Mr. Green ,но наистина детенцето освен че яде на 2 часа  няма други косури ,  на контролния преглед  показахме завидни резултати 1200гр и 4 см за 1 мес  #Crazy . Докторката чак ни се смя  hahaha,ама то детето си цока  Rolling Eyes
При всеки възможен случай сме навън,даже и в тези преспи - само да има малко слънчице

ЕЛ-П  да ти кажа  има прекрасни шезлонзи на Фишър прайс по 150 лв,аз също се бях засилила да копувам един  на Бебе Комфорт за 290лв,но добрече казаха че ще му се забави доставкката ,та се разтърсих и си намерих страхотен на Фишър Прайс / препоръчвам го на всички

Незнам за вас момичета,но аз съм решила да ходя на фитнес,трябва само екип да си набавя,че стария ми тесничък,че таза ми се свива бавничко Thinking

ЦЕЛУВКИ за сега

Общи условия

Активация на акаунт