раждане в Шейново при доктор Лозанов

  • 1 548
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз, да използвам темата, за да попитам нещо...
Раждах в Шейново преди половин година, но в старанието си да забравя неприятните моменти, забравих името на доктора, който ме изражда.  Embarassed
Той е възрастен (към 60 годишен) силно прошарен и с брада (къса и почти бяла) Пълен е и ми се видя не много висок. Имам смътни спомени, че името му беше кратко и май почваше с буквата С newsm78, но колкото и да се почесвам, не мога да се сетя как се казва.
Та въпроса ми е от чисто любопитство - ако някой се сеща кой е лекаря да ми каже името му.
 Rolling Eyes

# 16
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Лозанов е страхотен лекар. Аз раждах при него и Виденов. Много внимателен, много добре се държа през цялото раждане, а при мен си имаше и малко усложнения, но той се справи много добре. Прави ми масаж за по-добро разкритие и непрекъснато се навърташе, за да ме следи дали напредвам. Има много добра репутация сред колегите си и въпреки че е ужасно млад (чак да ти стане неудобно  Embarassed) се държи много професионално и като по-възрастен.

# 17
  • Мнения: 221
Аз  ходих на консултации в Шейново и съм доволна от д-р Лозанов. Искам да кажа, че благодарение на не ми се случи нещо много неприатно. Случаят е такъв, че той на консултациите в 9-тия месец забеляза, че имам тесен таз и ми даде направление за хоспитализация 10 дни по-рано, за да преценият дали съм за секцио и да бъда в болница, ако бебето започне да се ражда по-рано. Стана точно така! Определиха ми дата за секцио, но бебчо побърза и се наложи да ме оперират няколко дни по-рано, всичко мина без проблем и без да усетя нищо.

# 18
  • Мнения: 3
Здравей!
Имам пресни-пресни наблюдения от работата на Д-р. Лозанов , раждах при него на 3-ти октомври. Трябваше да е планово секцио , но се получи спешно, зашото ми изтекоха водите и получавах много бързо разкритие , а бебето беше седалищно... но както и да е  - накратко : много сам доволна от работата на лекаря. Няма значение , че е млад според мен си разбира доста от работата и е много внимателен, за разлика от някои негови колеги , които са пълни дървета на които ми отне един час да им обиасниавам , че имам контракции и че са силни и че са ми изтекли водите... Twisted Evil
Съдейки по моя опит  - горещот ти препоръчвам да се дожериш на този лекар.
Успех и леко раждане!

Общи условия

Активация на акаунт