Незабравима(unutulmaz)-тема- 18

  • 24 461
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Много ме разстроиха тези снимки.
Мислех, 4е няма да има сватба.Това ще е кулминацията!След нея филмът ще стане още по-интересен.
Бра4ното съжителство на Харун и Мелда ще е интригуваща сюжетна линия.Само  сватбата ще разплете възела от лъжите на Мелда.

# 61
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен и честита нова тема за сериала. Дано нататък да я напълним с хубави емоции.
Аз също съм много възмутена от приказките за чест и достойнство. Чест и достойнство ли е да отиваш някъде, където не си желан, при някого който дори не иска да те погледне. Може ли един брак, едно семейство да се крепи на лъжа (ако се оженат Харун и Мелда)? Не виждам смисъла! Embarassed

И аз съм си задавала много често този въпрос.Може и не може!. Знам за два такива брака на близки познати в реалния живот (и в двата случая жената си е поставила брака за цел-целта оправдава средствата). В единия случай се прекрати много бързо, но остана едно дете да страда. Във втория продължават да живеят все още заедно, което за мен си е чисто съжителство и то само защото мъжът е нерешителен. В карайна сметка живота на всеки един е провален.

# 62
  • Мнения: 27
Голямата грешка на Еда до момента - скриването на тази истина от Харун, с което го улесни за брака му с Мелда. Или тя наистина все още иска да се жертва за тази мечка ?
Абсолютно подкрепям това твърдение! В никакъв случай не трябваше Еда да крие, че няма действителен брак с Толга. Това щеше да реши проблема със сватбата на Харун и Мелда.

# 63
  • Мнения: 0
Мъжът, който бие Ниса е бившият й приятел!

# 64
  • Мнения: 27
Много ме разстроиха тези снимки.
Мислех, 4е няма да има сватба.Това ще е кулминацията!След нея филмът ще стане още по-интересен.
Бра4ното съжителство на Харун и Мелда ще е интригуваща сюжетна линия.Само  сватбата ще разплете възела от лъжите на Мелда.
Мен ме разстроиха не само снимките, но и целия фрагман. Еда май няма да спре да плаче. Най-добре щеше да е ако отиде на церемонията и изкрещи, че не може Харун да се ожени, защото е свързан с нея и е баща на детето й. Ама това няма да го бъде както се вижда - Еда продължава да се инати.  Tired

# 65
  • Мнения: 27
Мъжът, който бие Ниса е бившият й приятел!
Той пък откъде кацна? Тия сценаристи май прекалиха!

# 66
  • Мнения: 0
Мъжът, който бие Ниса е бившият й приятел!
[/quote]
Той пък откъде кацна? Тия сценаристи май прекалиха!
[/quote]


Сигурно е видял сцената с Бату. Появява се, защото е разбрал какво е загубил! Сценаристите ще го развият този сюжет!

# 67
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 512
 Има ли и други кадри в предишни серии с бившия приятел на Ниса.За мен най-интересна от всички сюжетни линии е връзката между Бату и Ниса,като че ли при тези двама герои ще се сбъдне чудото любов,въпреки усложняващата взаимоотношенията между двамата наистина трагична сянка на миналото.Може би само на тази двойка от сериала и е писано да реализира любовта си,а всички останали ще се превърнат в жертви на предразсъдъците  и на безхаберието  на тези,които би трябвало да са им най-близки и да ги разбират и подкрепят най-много-техните родители и сестри.
 Хубавото във форума е,че коментирането на развитието на действията във филма ни тласка и към размисли за мястото на любовта в човешкия живот и за важния избор,който всеки прави,избирайки между любовта и всичко останало.

# 68
# 69
  • Мнения: 0
Мъжът, който бие Ниса е бившият й приятел!
Той пък откъде кацна? Тия сценаристи май прекалиха!
newsm62 newsm62
за всичко те са виновни .......... следят настроенията по форумите и всеки път като опънат нервите на всички сядат и се черпят.

# 70
  • Мнения: 11
ЕДА ГОВОРИ НА ХАРУН СЛЕД ТЕБ......


http://vbox7.com/play:644ec158

ПОЗДРАВЯВАМ ВИ.

# 71
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Сигурна съм,че Харун няма да докосне Мелда дори и да са женени.Този брак ще е кошмар за нея!!!

# 72
  • Мнения: 27
Има ли и други кадри в предишни серии с бившия приятел на Ниса.За мен най-интересна от всички сюжетни линии е връзката между Бату и Ниса,като че ли при тези двама герои ще се сбъдне чудото любов,въпреки усложняващата взаимоотношенията между двамата наистина трагична сянка на миналото.Може би само на тази двойка от сериала и е писано да реализира любовта си,а всички останали ще се превърнат в жертви на предразсъдъците  и на безхаберието  на тези,които би трябвало да са им най-близки и да ги разбират и подкрепят най-много-техните родители и сестри.
 Хубавото във форума е,че коментирането на развитието на действията във филма ни тласка и към размисли за мястото на любовта в човешкия живот и за важния избор,който всеки прави,избирайки между любовта и всичко останало.
Честно казано не съм съвсем убедена, че тази връзка ще просъществува, пак заради стария Феяз. Той нали хич не харесва Бату, пък и Харун като, че ли му няма вече доверие!

# 73
  • Мнения: 27
Сигурна съм,че Харун няма да докосне Мелда дори и да са женени.Този брак ще е кошмар за нея!!!
Нали? И аз съм сигурна в това!

# 74
  • Мнения: 3 016
Сигурна съм,че Харун няма да докосне Мелда дори и да са женени.Този брак ще е кошмар за нея!!!
Нали? И аз съм сигурна в това!
Ама нали трябва на всяка цена да е неин...

Общи условия

Активация на акаунт