
А какво може да направи един "човек",когато се чуди какво да каже
На Брук не позволява,на Рич позволява...То не става само с циврене...трябва и акъл

На Брук не позволява,на Рич позволява...То не става само с циврене...трябва и акъл

защо ли? Не ги ли знаят?



защо ли? Не ги ли знаят?
за преобладаващото мнение и затова?
?
БНТ, разбира се, кой друг да има пари за такъв сериал
за преобладаващото мнение и затова?
?

, както и други интересни неща за сериала и героите. Но каква е тази злоба и жар, бе хора? Разбирам да е на майтап написано 1-2 пъти, ама всекидневното бълване на обиди, макар и към герои на сериал, не ви ли омръзва? От лагера на Брук (в който съм и аз) гледам има един толкова деен...ама пък той компенсира и заради другите, които не пишат
, а от другия - доста са. По-спокойно и леко го давайте



(момиче съм)
Препоръчани теми