ПЛЕВЕН - 132

  • 30 844
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 139
Честит празник.
Не знам дали сте чували израза "играе ми окото". Досега не ми се беше случвало, но от 2 дни ми играе дясната око. Май имаше нещо свързано с печалба от тотото  Mr. Green. Ще взема да пусна 1 фиш, макар че съм почти убедена че няма да позная и 4 число.
Преди няколко години сънувах че печеля 5тица от 5/35 и числата които са се паднали. Като се събудих си спомнях 4 от числата. Пуснах една комбинация с тези 4 числа и още няколко и наистина ги познах. 5 нямаше, но имах няколко четворки.

# 706
  • Мнения: 5 026
Не знам дали сте чували израза "играе ми окото".
Аз знам,че е на яд. Може би,че няма да познаеш числата  Mr. Green Laughing

# 707
  • Мнения: 872
Честит празник на всички лазарки и всички именници   bouquet
Аз преди малко се прибрах от работа и сега я чувам мойта лазарка,че нещо клопа отгоре,явно се е събудила вече.Бабата,която я гледа обеща,че ще я води да лазарува,защото аз това не бих го направила.Приготвили сме кошницата от няколко дена,голям мерак  Simple Smile

# 708
  • Мнения: 1 954
Честито на всички малки и големи лазарки!
Ако имаме именици и те да са живи и здрави!   bouquet

Сменям заведението. Няма смисъл да се мъчим в "Български корен", защото прогнозата е ужасна за утре  Tired
Ще отидем във Ванила, Митко ще го кача в детския център, а Калин ще го заведа да спи при жената, която гледа Митко.
Пфууу, толкова не съм била в шах с пешката от сума време, големи умувания и размествания  Crazy

Силви, ако питаш свекърва ми за окото, ще ти обясни, че има голяма разлика лявото ли е или дясното  Laughing
Всеки път ми обяснява, но понеже не се вълнувам, не запомням как беше.

# 709
  • Мнения: 2 556
Честито на всички и от мен  Simple Smile Хубав и слънчев уикенд!

 

# 710
  • Мнения: 22 497
Добър ден и от мен. )))

Честито на лазарките, да са живи и здрави и много засмени. )

Калина днес от сутринта е сърдита, не беше на кеф и да закусва и до преди малко се въргаля в леглото. ) След малко изчезваме към басейна. )
А после ще я обличам с лазарска носия и ще си хваща кошницата да събира яйца. )

# 711
  • Мнения: 872
Мойта вече тръгна по просия  Laughing
 Дикси,каква я дават прогнозата за утре?

# 712
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит празник! Всички лазарки да се приберат с пълни кошнички. Laughing
Ди, това е прогнозата:
неделя 28.03.2010
02:00 часа  10°C
Променлива облачност и слаби превалявания от дъжд Усеща се като: 10°C Сила на вятъра: лек бриз, 2.2 м/с
Посока на вятъра: запад
 
09:00 часа  8°C
Облачно с краткотрайни превалявания от дъжд Усеща се като: 4°C Сила на вятъра: умерен, 7.1 м/с
Посока на вятъра: запад
 
15:00 часа  9°C
Облачно с дъжд Усеща се като: 6°C Сила на вятъра: умерен, 7.9 м/с
Посока на вятъра: северозапад
 
21:00 часа  9°C
Облачно с дъжд Усеща се като: 7°C Сила на вятъра: слаб, 4.0 м/с
Посока на вятъра: северозапад
 
Дикси, изгоря с 5лв.

# 713
  • Мнения: 1 954
Абсолютно!  Laughing
Смешно ми беше, че ми искат само 5 лева капаро, но сега съм доволна.
Ще им се обадя все пак, макар да съм на 200% сигурна, че няма да има никой утре в градината им.

Хайде народе по улиците  Party

# 714
  • Мнения: 22 497
Дикси, е, така със сигурност ще ти е по-спокойно във Ванила, поне така си мисля. ))
Приятно изкарване утре и чакаме снимки. )

# 715
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Мира, вие къде ще лазарувате като не познавате никой? В хотела ли?

# 716
  • Мнения: 22 497
Мира, вие къде ще лазарувате като не познавате никой? В хотела ли?

Е, то няма да е истинско лазаруване, просто ще и облека носията и с кошничката ще я снимам. ) Няма да тръгнем из града и да събираме яйца, пък и какво да ги правим тук. ))))

# 717
  • Мнения: 872
Валка,от къде я докопа тая подробна прогноза?

# 718
# 719
  • Мнения: 2 070
Ох, като малка я мразех тая Лазарица и сега я недолюбвам. То е ходене насам-натам, пък обличане, суетене, пък "ела да ти оправя пищимала" по хиляда пъти на половин час, жега, потиш се, прахоляк, минахме през четири къщи за два-три часа...баби, люлки, мрънкави деца...тая година поне бяха по-спокойни де. Най-изнервящо е да се опитваш да ги снимаш и нагласяш, те не седят на едно място, абе хваща ме нервата сериозно, добре че свърши. Снимки след малко.

СПЕШЕН въпрос: в кое заведение в Плевен има телевизор с булсатком? заради един мач питам...  ooooh! До 18:20 дано някой ми отговори  Laughing

снимки, тоя път са малко http://deshtovidi.multiply.com/photos/album/28#photo=1

Последна редакция: сб, 27 мар 2010, 17:35 от ДеЩоВиди

Общи условия

Активация на акаунт