Аблация на сърцето - 1

  • 120 547
  • 785
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 113
Кардиолози и ендокринолог

# 256
  • Мнения: 24 467
Все в Троян ли?

А някой усещал ли е кратки редки бодежи след процедурата в сърдечната област?

# 257
  • Мнения: 19
Judy, аз усещах освен бодежи, даже болка непосредствено след аблацията и ходих на Ехо на третия ден след изписването, защото се притеснявах да не се е получило нещо.... Всичко беше наред със сърчицето ми. Вероятните причини много за това, изписаха ми нурофен и невробекс, които пих над 10 дни и ми мина.  Hug

# 258
  • Мнения: 19 296
Здравейте!
Искам да ви попитам различава ли се холтера в Трета Градска, който правят при д-р Балабанов от този в Св. Екатерина?

# 259
  • Мнения: 5 478
Като ви чета за кафетата и цигарите и направо се втрещявам Laughing Аз ако изпия едно 3 в 1 примерно и имам чувството, че ще умра  Laughing

# 260
  • Мнения: 24 467
Като ви чета за кафетата и цигарите и направо се втрещявам Laughing Аз ако изпия едно 3 в 1 примерно и имам чувството, че ще умра  Laughing

На съпруга ми кафето никога не му е влияело. Излизал е от ритъм и когато е бил в периоди без никакво кафе.
Ние не пушим от много години.

# 261
  • Мнения: 0
Здравейте,
дойдре време и за първият ми контролен преглед след абалцията... но сега незнам къде трябва да си направия Холтер ЕКГ и колко струва....?
Моля насочете ме в София къде се прави това?
Благодаря Ви
Поздрави Simple Smile

# 262
  • София
  • Мнения: 1 176
Soleil* принцип холтерите си отчита,но ако си за аблация 3-та градска си държи на техните защото са с по модерни и им вярват.Казвам го от личен опит  Peace
AraBesqUe зависи колко кафе пие,по принцип ако пие 3 в 1 не би трябвало да дава отражение.Ако пие обаче по 3 или 4 кафета вече си е опасно.
marcisax контролния преглед не се ли прави в 3-та градска? Ако имаш нужда от холтер те ще си го назначат.Каквито и притеснения да имаш си ги казваш на докторите и ако преценят ще направят,ако ли не няма.

# 263
  • Мнения: 19 296
Didolina, мерси за отговора. Явно ще правя втори холтер.

Някой от вас имал ли е задух като оплакване към тахикардията? Навремена не ми достига въздуха и ме кара да се прозявам, за да си поема въздух по-дълбоко.

И още един въпрос. Като сте с холтера кое е правилното- да се движи човек активно, да качва стълби или да си почива и да си върши  ежедневната работа?

# 264
  • София
  • Мнения: 343
Soliei,нормално е по време на тахикардия да чувстваш задух.А за холтера-като ти го сложат трябва да правиш всичко както обичайно в ежедневието си,в никакъв случай не да си почиваш целия ден.Стискам палци Simple Smile

# 265
  • Мнения: 24 467
Здравейте,
дойдре време и за първият ми контролен преглед след абалцията... но сега незнам къде трябва да си направия Холтер ЕКГ и колко струва....?
Моля насочете ме в София къде се прави това?
Благодаря Ви
Поздрави Simple Smile

Как си сега?
Ние не сме от София, но за холтера отидохме при личната, мисля, с направление до кардиолог, той го постави, съпругът ми изкара денонощие с него и отидохме да му го свалят, като му предоставиха данните да ги занесе в ІІІ-та градска. Нищо не е плащал.

Soleil*, това бе основното оплакване на мъжа ми, още преди да излезе от ритъм по това познаваше, че ще се случи- "хващаше го за гърлото".

С холтера човек следва да си кара нормалния ежедневен начин на живот. Съпругът ми си отиде на работа. Изрично му препоръчаха и от Кардиологична така и местният кардиолог.

# 266
  • Мнения: 1 095
Да препоръчате добър кардиолог в Пловдив?! Специалист по нашите проблеми ... Thinking
А, някой да е имал бременност и раждане след аблация?

# 267
  • Мнения: 367
pi_pi, имам две нормални бременности и раждания след аблация. Heart Eyes

# 268
  • Мнения: 1 095
pi_pi, имам две нормални бременности и раждания след аблация. Heart Eyes

Супер!  Hug И аз планувам. Вече минаха 6 месеца от аблацията. Дано да се случи и всичко да е нормално.

# 269
  • Мнения: 367
Успех! PraynigЩе видиш, че всичко ще е нормално... Peace

Общи условия

Активация на акаунт