Разрешени хапчета за отслабване

  • 8 856
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте дами!Може да има такава тема,но не я откривам.Нека споделим кой е пил хапчета за потискане на апетита и за отслабване ,без да има странични ефекти.Защото четох за Лида,а бях решила да си поръчам,и направи се уплаших какво пише.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 16
Всички хапчета действат на хората по различен начин.Не мисля че има такива,които да нямат никакви странични ефекти.Когато аз си търсих такива и четях в темите за всички имаше и положителни и отрицателни отзиви.Успех. Hug

# 2
  • Мнения: X
Изглежда темата не е интелесна,ти Снежи спря ли се на някой?

# 3
  • Мнения: 87
И аз си търся, ще следя мненията ви с интерес.
Но да споделя и моя опит - Взимах доста дълго Линдакса 10, предписана от лекар. Заедно с режим свалих 15 кг., но после качих 20. Имат ефект, но някакси организва си създава имунитет и след извество време започнаха да не действат.
Наскоро си взех Липовон, от тях ефект при мен нямаше. За кратко съм пила и Ксеникал.
При всичките се наблюдават и нежелани странични ефекти, но зависи кой какво е решил да жертва, безвредни няма.
ЛиДа със сигурност не искам да опитвам, затова ще следя вашите мнения и препоръки.

# 4
  • Мнения: 11
Здравейте дами. Напоследък доста материали изчетох за лекарствата за отслабване. В крайна сметка обобщено казано има два вида-едните действат на мозъка и подтискат апетита. За тях категирочно ви препоръчвам консултация с лекар. Другите действат на червата. Аз се спрях на ксеникал. Ето и повече информация за него
http://www.framar.bg//framar-pdf/11003878.pdf
За Лида не смея да се изкажа, но се поровете по-подробно за отзивите за нея. Във всичкото четене от тези дни ми остана в главата само да не се доближавам до нея.
УСПЕХ в борбата с излишъците

# 5
  • Мнения: 0
Едно такова питане: използвах Линдакса около 40 дни и бях много доволен - 6кг. (за мен това беше от добро по-добро), При профилактичен преглед ми измислеха някакъв проблем с черния дроб и спрях Линдакса. Сега отново съм решил да продължя с него но дочух, че бил спрян от производство и иззето от аптечната мрежа. Някой ако може да помогне с малко повече информация.
P.S. между другото попаднах на следната статия: http://eruditabg.com/?pid=7&NewsID=306 

# 6
  • Мнения: 117
Аз също вземах от тези хапчета Лидакса миналото лято и сега ги потърсих пак за да сваля няколко килца още, но за съжаление разбрах, че са изтеглени от аптеките.
Чудя се какви хапчета да си взема за да ми потушат апетита към сладкото и да ми помогнат в стопяването на мазнините. Не съм сигурна кой Л-карнитин е най-удачен вариант или може би Лида, но как да разбера коя е действащата и коя е менте? Много разнородни мнения чета за нея и съм много объркана. Срещнах на места в нета и мнения за фетбърнери, с които се постигат много добри резултати.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 044
Худея,има ги в аптеките

# 8
  • Мнения: 0
Момичета  Л-Карнетин  може да пиеш  ако тренираш  тогава има ефект Аз вече втори месец пия Калорекс -топя мазнини /дрехите ми стават  широки/А огато не мога да обуздая лакомията пия и Калорекс апетин Преди да го започна проучих как и къде действа и тогава се реших Съветвам ви и вие да не се чудите а да го започвате че идва лятото и плажовете ни зовят Успех

# 9
  • Мнения: 1 731
Venelina55 ,Калорекса ти подтиска апетита ли?Мисля да взема на мъжа ми ,че това коремче вече му пречи. newsm78 Но незнам какъв хранителен режим да спазва с него. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт