Незабравима(unutulmaz)-тема- 19

  • 24 082
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
murmur:
И аз. И още нещо не разбирам, защо който и да спечелел нямало това да бъде щастлив край в тази ситуация.
Пак не ми е ясно защо ако спечелят Харун и Еда това да не е щастлив край ?
----------------

Разбира се че ще е щастлив край за всички: за Еда и Харун, за зрителите, за продуцентите ....... и за останалите плакали в сериала (ще си отдъхнат и усмивката ще им се върне на лицето)

# 16
  • Мнения: 0
здравейте и от мен  Nature Sun With Face,
нямате изчитане , 5 дни ме нямаше и вие цели 3 теми сте изписали и то страхотни теми, а относно стихотворенията -  супер сте   bouquet  bouquet  bouquet всички на които им се отдава поезията, разбирам ,че са настанали тежки времена за любовта на Еда и Харун......дано всичко се оправи по някакъв магически начин, че нещо не виждам друг вариант Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 0
И какъв собствен живот е зарязал Толга?Още преди да има каквито и да било ангаменти към Еда и обратното,когато тя замина на рожденния си ден за Ава,той се търкаляше пиян от мъка по тротоарите под прозорците и.Той самият  предпочита да лази в нейните крака, отколкото да стъпи на собствените си.П .....ю!


Абсолютно точно !!!!!!  Hug
Съжалявам ако ви досаждам.ама сам твърд фен на Еда.Харун за мен се изживява като многострадална Геновева.Той обича себе си.За мен той е завършен егоист.Щял да се самоубива, щял да избяга в Париж,след това на вилата.В любовта няма бягство.Няма място където може да се скриеш от любовта.Тя е в теб самия.Или я има, или я няма.Това неговото е егоизъм.Можве да отпрати Еда при майка и, но не може да е при Толга.Е, на това му се вика кучето риба не яде, ама и на котката не я дава.

# 18
  • Мнения: 0
И какъв собствен живот е зарязал Толга?Още преди да има каквито и да било ангаменти към Еда и обратното,когато тя замина на рожденния си ден за Ава,той се търкаляше пиян от мъка по тротоарите под прозорците и.Той самият  предпочита да лази в нейните крака, отколкото да стъпи на собствените си.П .....ю!


Абсолютно точно !!!!!!  Hug
Съжалявам ако ви досаждам.ама сам твърд фен на Еда.Харун за мен се изживява като многострадална Геновева.Той обича себе си.За мен той е завършен егоист.Щял да се самоубива, щял да избяга в Париж,след това на вилата.В любовта няма бягство.Няма място където може да се скриеш от любовта.Тя е в теб самия.Или я има, или я няма.Това неговото е егоизъм.Можве да отпрати Еда при майка и, но не може да е при Толга.Е, на това му се вика кучето риба не яде, ама и на котката не я дава.

Това не ми прави Толга по-симпатичен.

Защото любовта е между Харун и Еда, той е никой, само приятел, който в нужда се познава.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 761
Ще поставите рекорди за най-бързо изписващи се теми Mr. Green,не мога да смогна да ви чета  Crazy

# 20
  • Мнения: 27
ПРИ ВАС 1ПОСТ РАЗКРИВЕН ЛИ Е
Има малко разминаване в стиховете. поразбъркали са се, по-точно смесили са се!

# 21
  • Мнения: 0
И какъв собствен живот е зарязал Толга?Още преди да има каквито и да било ангаменти към Еда и обратното,когато тя замина на рожденния си ден за Ава,той се търкаляше пиян от мъка по тротоарите под прозорците и.Той самият  предпочита да лази в нейните крака, отколкото да стъпи на собствените си.П .....ю!


Абсолютно точно !!!!!!  Hug
Съжалявам ако ви досаждам.ама сам твърд фен на Еда.Харун за мен се изживява като многострадална Геновева.Той обича себе си.За мен той е завършен егоист.Щял да се самоубива, щял да избяга в Париж,след това на вилата.В любовта няма бягство.Няма място където може да се скриеш от любовта.Тя е в теб самия.Или я има, или я няма.Това неговото е егоизъм.Можве да отпрати Еда при майка и, но не може да е при Толга.Е, на това му се вика кучето риба не яде, ама и на котката не я дава.

Това не ми прави Толга по-симпатичен.

Защото любовта е между Харун и Еда, той е никой, само приятел, който в нужда се познава.

Напълно споделям мнението ти за Толга.Той за мене е вманиачен в Еда.Няма собствена самооценка.Той наистина е никой.И героят му се променя според обстоятелствата.

# 22
  • Мнения: 0
ПРИ ВАС 1ПОСТ РАЗКРИВЕН ЛИ Е
Има малко разминаване в стиховете. поразбъркали са се, по-точно смесили са се!
Стихотворенията -да, разминаване има.На пост 1 -няма.

# 23
  • Мнения: 27
И какъв собствен живот е зарязал Толга?Още преди да има каквито и да било ангаменти към Еда и обратното,когато тя замина на рожденния си ден за Ава,той се търкаляше пиян от мъка по тротоарите под прозорците и.Той самият  предпочита да лази в нейните крака, отколкото да стъпи на собствените си.П .....ю!
Аз не го защитавам в никакъв случай, просто казвам, че Еда при него оплете конците. Не биваше да му дава напразни надежди, защото сега ще си плаща тя за грешките и ще му сервира кафето в крайна сметка. Мъж като Харун изпуска ли се така лесно?

# 24
  • Мнения: 0
И какъв собствен живот е зарязал Толга?Още преди да има каквито и да било ангаменти към Еда и обратното,когато тя замина на рожденния си ден за Ава,той се търкаляше пиян от мъка по тротоарите под прозорците и.Той самият  предпочита да лази в нейните крака, отколкото да стъпи на собствените си.П .....ю!
Аз не го защитавам в никакъв случай, просто казвам, че Еда при него оплете конците. Не биваше да му дава напразни надежди, защото сега ще си плаща тя за грешките и ще му сервира кафето в крайна сметка. Мъж като Харун изпуска ли се така лесно?
Може и аз да сам пропуснала нещо,ама не си спомням да му е обещавала нещо.Винаги е казвала,че обича другия мъж, че отива при любимия и т.н.В крайна сметка на всеки разумен човек трябва да му е я станало ясно,че това си беше сделка отвсякаде.Тя се представи като негова съпруга пред умиращата му майка, а той е нейният параван пред останалия свят.За мен пито -платено.Колкото -толкова.

# 25
  • Мнения: 0
[...........................
Абсолютно точно !!!!!!  Hug
Съжалявам ако ви досаждам.ама сам твърд фен на Еда.Харун за мен се изживява като многострадална Геновева.Той обича себе си.За мен той е завършен егоист.Щял да се самоубива, щял да избяга в Париж,след това на вилата.В любовта няма бягство.Няма място където може да се скриеш от любовта.Тя е в теб самия.Или я има, или я няма.Това неговото е егоизъм.Можве да отпрати Еда при майка и, но не може да е при Толга.Е, на това му се вика кучето риба не яде, ама и на котката не я дава.
[/quote]

 smile3521 smile3521

като капак на всичко отгоре и плаче ......

# 26
  • Мнения: 0
[.................................Абсолютно точно !!!!!!  Hug
.......................[/quote]

Това не ми прави Толга по-симпатичен.

Защото любовта е между Харун и Еда, той е никой, само приятел, който в нужда се познава.

[/quote]


 smile3521 smile3521
не помогна и новата прическа

# 27
  • Мнения: 0
[..........................................................
Може и аз да сам пропуснала нещо,ама не си спомням да му е обещавала нещо.Винаги е казвала,че обича другия мъж, че отива при любимия и т.н.В крайна сметка на всеки разумен човек трябва да му е я станало ясно,че това си беше сделка отвсякаде.Тя се представи като негова съпруга пред умиращата му майка, а той е нейният параван пред останалия свят.За мен пито -платено.Колкото -толкова.

Грешката на Еда спрямо Толга е, че винаги му благодари ............. и той готов се хвърля като риба на сухо .............. (нали ни може да плува)

# 28
  • Мнения: 0
Всичко започна с една зараждаща се и силна любов между Харун и Еда.
Намесиха се всички и объркаха тотално концепцията. Thinking newsm78
Излиза така,че всеки един от тях(героите) иска да спести на някой друг  дадена болка , а се оплита в лъжи, полу истини и недомлъвки.
Дебнат се ,като хищник и плячка - все едно съм на сафари в Кения. #Crazy #Crazy #Crazy
Много неща са недопустими и алогични в сериала.  newsm78 newsm78 newsm78
И това идва в повече на доста от зрителите,които искат динамика и действие. #Crazy #Crazy #Crazy

# 29
  • Мнения: 0
[..........................................................
Може и аз да сам пропуснала нещо,ама не си спомням да му е обещавала нещо.Винаги е казвала,че обича другия мъж, че отива при любимия и т.н.В крайна сметка на всеки разумен човек трябва да му е я станало ясно,че това си беше сделка отвсякаде.Тя се представи като негова съпруга пред умиращата му майка, а той е нейният параван пред останалия свят.За мен пито -платено.Колкото -толкова.

Грешката на Еда спрямо Толга е, че винаги му благодари ............. и той готов се хвърля като риба на сухо .............. (нали ни може да плува)
Който иска да се научи да плува се нвърля в дълбокото.Ама трябва да му стиска, а за това се иска дупе.

Общи условия

Активация на акаунт