Незабравима(unutulmaz)-тема- 19

  • 24 073
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 321
Записче и от мен... Simple Smile Hug Hug Hug

# 31
  • Мнения: 0
Всичко започна с една зараждаща се и силна любов между Харун и Еда.
Намесиха се всички и объркаха тотално концепцията. Thinking newsm78
Излиза така,че всеки един от тях(героите) иска да спести на някой друг  дадена болка , а се оплита в лъжи, полу истини и недомлъвки.
Дебнат се ,като хищник и плячка - все едно съм на сафари в Кения. #Crazy #Crazy #Crazy
Много неща са недопустими и алогични в сериала.  newsm78 newsm78 newsm78
И това идва в повече на доста от зрителите,които искат динамика и действие. #Crazy #Crazy #Crazy

Донякъде сам съглсна с теб.Но да видим кой на кого какво спестява.
Харун жали една съсипана майка,но не жали съкрушената жена до себе си.
Мелда-кого жали/себе си/
Толга-също себе си.
Тюркян-семейството, какво ще кажат хората/пак себе си/
Феяз-и аз не знам той кого жали.
Саадет-отново себе си.
Хят-тя единствена жали за Еда, пречупила ситуацията през призмата на собственото си нещастие.
Еда-Май единствена тя жали всички и не мисли за себе си.
За мен тя е най-положителния герой във филма.

# 32
  • Мнения: 3 453
 Бинзи bouquet

# 33
  • Мнения: 0
И на мен взе да ми дотяга тва ела ми - иди си и въртенето в кръг...
Затова съм фен на Бату - от него поне очаквам да има най-голямо и положително развитие, сравнено с другите главни персонажи

# 34
  • Мнения: 0
И на мен взе да ми дотяга тва ела ми - иди си и въртенето в кръг...
Затова съм фен на Бату - от него поне очаквам да има най-голямо и положително развитие, сравнено с другите главни персонажи


 Laughing Laughing Laughing Аз също съм му фенка и той определено ще изживее своят катарзис. Има голямо развитие и действие в ролята му.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 395
Какво стана с идеята да издадем стихосбирка? Трябва да помислим за това как ще се доберем да яхтата на Харун.

Тази сутрин изпратих един малко по-подреден вариант, където трябва и сега би трябвало да се украсява и онагледява със снимки и картинки.

# 36
  • Мнения: 0
И на мен взе да ми дотяга тва ела ми - иди си и въртенето в кръг...
Затова съм фен на Бату - от него поне очаквам да има най-голямо и положително развитие, сравнено с другите главни персонажи


 Laughing Laughing Laughing Аз също съм му фенка и той определено ще изживее своят катарзис. Има голямо развитие и действие в ролята му.

именно, всичко друго тъпче на 1 място, гарнирано със сополи и рев  Joy Joy Joy Joy

# 37
  • София
  • Мнения: 1 395
murmur:
И аз. И още нещо не разбирам, защо който и да спечелел нямало това да бъде щастлив край в тази ситуация.
Пак не ми е ясно защо ако спечелят Харун и Еда това да не е щастлив край ?
----------------

Разбира се че ще е щастлив край за всички: за Еда и Харун, за зрителите, за продуцентите ....... и за останалите плакали в сериала (ще си отдъхнат и усмивката ще им се върне на лицето)

Има два варианта - Еда и Харун разделени и всички нещастни или Еда и Харун заедно и щастливи, а останалите пак нещастни. Второто си е за предпочитане.

# 38
  • Мнения: 0
Здравейте дами и ти Петко! Много сте изписали, нямате стигане, но мен ме вълнува новото попълнение във филма и каква точно ще е неговата роля. Надявам се да помогне с нещо , че да почнат да се разплитат нещата , а колкото до двата паспорта , мисля , че никой никъде няма да иде.

# 39
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Може би,след пожара Еда ще стане по-решителна.Ще остави Толга и сама ще отгледа детето си.Това  със сигурност ще ядоса всички ( с изключение на Харун,за него ще е някакво облекчение).Лека-полека филмът върви към развръзка.Може би кулминацията ще бъде сватбата на Харун и Мелда,която едва ли ще се състои и раждането на Ямур.Всичко постепенно си идва на мястото. Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 0
Може би,след пожара Еда ще стане по-решителна.Ще остави Толга и сама ще отгледа детето си.Това  със сигурност ще ядоса всички ( с изключение на Харун,за него ще е някакво облекчение).Лека-полека филмът върви към развръзка.Може би кулминацията ще бъде сватбата на Харун и Мелда,която едва ли ще се състои и раждането на Ямур.Всичко постепенно си идва на мястото. Hug Hug Hug

Да, и аз чакам този финал.
 Hug Hug Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 1 395
Пак си мисля, че иначе просто няма логика и смисъл. Да ни покажат сценаристите, че любовта съсипва всичко и всеки. Или че все пак любовта прави двама души и детето им щастливи, дори и останалите да са нещастни. Съгласен съм, че не всяка любовна история може и трябва да им щастлив край (и в живота е така). Понякога любовта може да стане жертва на по-висши ценности и идеали (един Ботев дори да вземем), но в нашия случай за какво да се жертва тази любов - за да мълчат комшиите ли или Джемил да не набие Тюркян и Мелда (това ще ми е любимата сценка в сериала!), като разбере, че са го лъгали. Големи каузи, няма що?

# 42
  • Мнения: 33 425
Аз лично вярвам в  щастливия финал  Hug
В миналата тема бях писала предположението ми за следващия  епизод  Hug
Според мен Еда плаче на улицата, защото в този момент се женят Мелда и Харун. Впредвид снимките от фрагмента и Мелда и Харун са покази през деня. Докато Харун слиза по стълбите отстрани се вижда прозореца и е ден. При Мелда също. Явно Еда няма да отиде на сватбата. После нали имаше снимки в градината, където са Еда и Харун. Той е със смокинга от сватбата , а Еда с дрехите от улицата, където плачеше. Може би Харун няма да се ожени за Мелда и ще отиде в къщата да вземе Еда и ще отидат някъде(там , където се прегърнаха) . Според мен е тъжна докато събира багажа, защото сестра й е изоставена и тя отива с годеникът й . Не знам какво да си мисля, опитвам се да навържа нещата. Tired

# 43
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Пак си мисля, че иначе просто няма логика и смисъл. Да ни покажат сценаристите, че любовта съсипва всичко и всеки. Или че все пак любовта прави двама души и детето им щастливи, дори и останалите да са нещастни. Съгласен съм, че не всяка любовна история може и трябва да им щастлив край (и в живота е така). Понякога любовта може да стане жертва на по-висши ценности и идеали (един Ботев дори да вземем), но в нашия случай за какво да се жертва тази любов - за да мълчат комшиите ли или Джемил да не набие Тюркян и Мелда (това ще ми е любимата сценка в сериала!), като разбере, че са го лъгали. Големи каузи, няма що?
Прав си. newsm10 newsm10

# 44
  • Мнения: 27
И на мен взе да ми дотяга тва ела ми - иди си и въртенето в кръг...
Затова съм фен на Бату - от него поне очаквам да има най-голямо и положително развитие, сравнено с другите главни персонажи
Ами да! При него всичко е екшън - бомби, пистолети, бурни прегръдки и целувки. Въпреки всичко и аз подкрепям мнението, че той ще претърпи положителен обрат като герой. Струва ми се, че неговата любов е най-истинска и обсебваща, без да се съобразява с когото и да било. Харун трябва да вземе пример от него, а не да го следи дали е с Ниса? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт