Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 61

  • 21 965
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 417
Лека нощ Hug

# 61
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Малииии,сериозна работа ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

емка,ловя теее Hug Hug Hug Hug Hug Hug

лека нощ!

# 62
  • Мнения: 40
Eмка, Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Лека!

# 63
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
нещо доста се отегчих тая вечер от субките и мисля да си лягам.....тъкмо да си видя и чиляка,че като го слушам как кашля от другата стая...лошо ми става...и тая нощ няма да се спи Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

виви,май сме само двете,а?
лека нощ,слънце! Hug Hug Hug Hug
кога ще ми дадеш да ти понося подписа? Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 64
  • Мнения: 40
Искрено ти съчуствам, Лакун .Моето момиче през колко кашлици мина докато беше малка.! Чаках да стане 1 клас, после да влезе в пубертета ми казваха, та от миналата година сме по- добре Шест години подред съм я водила на Трявна

# 65
  • Мнения: 40
А, и да ти кажа- оказа се, чак на 7 г беше, че причината е алергия- от няколко неща, като полени-кестен, бук, дъб, пчелен мед, Преди това я тъпкаха с антибиотици

# 66
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Моя е вечния проблем...на седмия ден след раждането тръгнахме по болници и мъки....сега да чукам на дърво си е направо ЖЕЛЕЗКО,ама вирусите са неизбежни....така ще е ......после няма да ги виждаме,и ще се молим да дойдат да ни покашлят някоя нощ Mr. Green Mr. Green Mr. GreenАлергичен по дифолт,към 100неща...добре че след 5-тат година ни разрешиха да се храним ,като нормалните деца,че го бях побъркала от лишения и диети,ама сега си наваксва яко Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Айде лека нощ и цунки! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 67
# 68
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Добро утро! Hug Hug Hug Hug

# 69
  • Мнения: 40
  Добро утро!

 

# 70
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Добро утро и от мен Hug
Благодаря за кафенцето,имам нужда.Снощи до късно гледах трите епизода на "Пленителката на сърца" и днес едва отлепих.Ама си заслужаваше,много готин сериал се очертава.Един лек,забавен-определено имах нужда от един такъв след "Езел" и "Любов и наказание".

# 71
  • Мнения: 0
Добро утро!  Hug Hug Hug Емели благодаря за белите букви,сега ще ги прочета и ми е ред да гледам снощтната серия,към кафето малко усмивки

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 626
smile3525 Добър ден! Малко кафенце за събуждане:



# 73
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Благодаря на всички за кафенцето и сладките Hug Hug Hug Hug Hug Hug

наистина ми бях нужни Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 74
  • Мнения: 1 064
Здравейте.  Hug Hug Hug
То стана обяд, но и аз ще си хапна.  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт