СЕРДИКА center - Мола на бул. Ситняково

  • 114 413
  • 533
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 275
Спокойно ли е в мола? Утре след работа мисля да го посетя и се надявам да няма много хора.

# 121
  • София
  • Мнения: 1 892
И аз да споделя. Очарована съм! Това е най-добрият Мол в България, определено! Дано охраната и служителите на паркинга са все така любезни и си вършат съвестно работата. За около 2 часа ме заболяха краката, а останаха още толкова магазини, в които не успях да вляза.... Има и евтино, и скъпо. Е, скъпото преобладава.....В момента всичко в магазин dm е с 15% намаление. В още няколко магазина имаше промоции. Достъпът до паркинга е ..... малко неприятен, но за мен това не е от голямо значение.
Абе заслужава си да се види! Ох, дано и тази година да имаме Великденски бонуси  Praynig

  А дали 15 % важи и за адаптираните млека, или само за козметиката ?  newsm78
Не знам конкретно за този в МОЛ-а, но в другите ДМ,когато има отстъпка 15% тя важи за абсолютно всичко в магазина;

 Ясно, ще се ходи значи.  Hug  Абе и на мен ми направи впечатление, че в този на Стамболийски първия месец беше по-евтино...  newsm78

# 122
  • София
  • Мнения: 3 906
Спокойно ли е в мола? Утре след работа мисля да го посетя и се надявам да няма много хора.

Аз бях днес по обяд и беше супер спокойно, но в толкова голяма сграда с толкова много магазини няма как да не е спокойно Peace

# 123
  • Мнения: 413
Аз бях току що там,имаше много хора,явно след работния ден доста са решили да го посетят. Peace
Ноо пенсионери няма,явно лаптопите са свършили Mr. Green

# 124
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
много суперлативи...
Хайде и Карфур-ския да отваря, че да мирне народът. Laughing

# 125
  • Мнения: 18
 Аз ходих днес по обяд,беше спокойно.Хареса ми .

# 126
  • София
  • Мнения: 2 100
Вчера бях. Много ми хареса. За два часа около 2-3 магазина разгледах и купих от Зара на малките по нещичко.
Много неща набелязах и тези дни пак съм там. Имаше доста хора , но не беше блъсканица. Молът е голям и поема доста народ.

# 127
  • София
  • Мнения: 2 880
Вчера след работа минах да напазарувам от Пикадили-то. Работното му време ще е от 9 до 22ч. По-малък ми се стори от този в Мол-а на Хемус (Сити център се казва, нали?). Но пък всичко си беше заредено. Единственото, което им направи впечатление е, че клетките за багаж ми се сториха малко на брой (или може би заради повечето народ бяха почти заети). Ядохме отново сладолед при Gelati. На всички маси там в момента се пуши и ни обслужваха италианци, което ме навява на мисълта, че са дошли да ги обучават (което пък си е супер).

# 128
  • София
  • Мнения: 537
и аз само бях чувала за Gelati(сладоледи), но не съм ги пробвала, но така добре изглеждаха , че в неделя сме там за сладолед:)

# 129
  • Мнения: 2 229
Някой да е влизал в Grand Optics? По-голям избор ли има от в другите им магазини?

# 130
  • Мнения: 5 228
Събота и неделя сигурно ще е ужасно претъпкано. В съседните блокове са напускали извинителни писма, че предварително се извиняват за наплива в квартала през уикенда.

# 131
  • Мнения: 2 229
О, със сигурност, след като на откриването е било претъпкано, а беше в работен ден. Shocked Сега гледах клипчетата и не мога да повярвам, че толкова хора са се изсипали, а аз се чудех дали да не мина. ooooh!

# 132
  • София
  • Мнения: 2 880
Събота и неделя сигурно ще е ужасно претъпкано. В съседните блокове са напускали извинителни писма, че предварително се извиняват за наплива в квартала през уикенда.
Фукла, ти не знам на коя улица си, но хората идващи от Академик направо цепят през квартала по Каймакчалан и вечер след работа като се прибирам не може да се разминеш от коли. А в подлеза на Ситняково при трамвайните спирки е настанала някаква колосална мръсотия от брошури и опаковки от кво ли не. Ама това ни чака от тук насетне.  Rolling Eyes

# 133
  • Мнения: 5 228
Dragon's Bride, аз до скоро живеех в един от блоковете точно зад мола, не мога да ти опиша какво чудо беше, хилядите работници паркираха колите си на всяко възможно местенце, на нашия паргинг беше абсурд да успееш да си намериш място, освен през нощта. Сега поне се надявам този проблем да се оправи, от няколко дни се живее. Това с мърсотиите и тълпите предполагам, че ще е само през следващите няколко седмици и около Коледа, както и около другите молове, които сега са като музеи през деня и почти няма хора.

# 134
  • Мнения: 79
Само на мен ли ми се стори доста скъпо почти навсякъде?

Общи условия

Активация на акаунт