СЕРДИКА center - Мола на бул. Ситняково

  • 114 381
  • 533
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 181
Аз от къде да знам, че има такова устройство, като отивам за първи път, а в другите Мол-ове няма?
Има намаление в Спрайдър(на бул. България до Джъмбо), страхотни детски маратонки за 40лв.

# 466
  • Мнения: 4 785
Аз от къде да знам, че има такова устройство, като отивам за първи път, а в другите Мол-ове няма?
Има намаление в Спрайдър(на бул. България до Джъмбо), страхотни детски маратонки за 40лв.

Наистина няма как да знаеш  Peace

# 467
  • Мнения: 2 132
В Дейхман за 40-50лв ще вземеш детски Адидас, Найк и т.н.

# 468
  • Мнения: 87
Какво да кажа?В сравнение с Карфур този на Ситнякова е нищо - Карфур е МолЪТ.

Още вчера като влезнах в МолЪТ- молът на Цариградско- и веднага усетих, че тук вече -нема мърдане - Simple Smile)нещата са както трябва - всичко си личи още от паркинга - чист, огромен, озвучен и с много готина настилка . Същото приятно впечетление продължи и в Молът - светъл, просторен, чист - прозрачният покрив е от голямо значение.
Първо влезнах в Сефора - много добре обучени продавачки и за първи път при пазаруване на козметика в Бг получих подаръци - купих си една база за грим и една спирала на Герлен , а ми подариха червило, кожен козметичен несесер с четка за пудра и разни тестери- всичко на Герлен. Досега в Бюти зоната вечно се правят на ощипани.
Е , не могат да се сравнят в подаръците , който получава клиента в американските молове, но с пренаситения американски пазар нищо не може да се сравни.
Хареса ми и гледката от кафето на последния етаж - абе в Молът на Цариградско се чувстваш бял човек - аз съм му фен вече.
Докато молът на Ситняково ме разочарова и то много.

# 469
  • Мнения: 4
Аз пък ходя без кола дотам и не ми се пишка вътре, така че съм си окей  Laughing Влизаме си, обикаляме си, пазаруваме си, пием си кафе и си излизаме, и нямаме главоболия.

# 470
  • София
  • Мнения: 2 100
И аз този го харесвам повече. МолЪт не ми допадна. магазините са по-малко, някак си като хале ми стои пространството с масите за хранене, за Карфур в момента не ми се коментира. Когато спре навалицата  може би.........

# 471
  • София
  • Мнения: 2 877
 Rolling Eyes Аз още не съм ходила в The Mall, но един приятел в събота са го обрали докато е бил там. Предполага, че е било точно в навалицата в Карфур-а.

Иначе аз открих за себе си магазина на Ulla Popken - немски дрехи от голямата номерация. Има в момента 20% намаление. Цветовете са свежи, нещо, което в магазините тип XXXXL не можеш да откриеш. Бях като в рая, защото има страхотни и качествени дрехи, които МОГА да облека. На долния етаж по път за Пикадили е.

# 472
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
А какви дрехи предлагат като стил Ulla Popken и от колко почва номерацията?
На -1ви етаж мернах един магазин (не помня името) със също сравнително големи номера дрехи.

# 473
  • Мнения: 113
Благодаря ужасно много! Ами на мен страшно ми харесаха! Опитах само един малък с личи, но после исках да се върна за още Grinning НО да отбележа, че по принцип аз много обичам сладоледен йогурт, така че не се знае дали на всеки ще му хареса Simple Smile

А как са като цени? В подлеза на университета също ги има, но все ги подминавам...
До колкото помня, това, което ядох беше малко с един плод и беше 3 лева. Средното май беше с 2 плода за 4 лева и голямо с 3 плода за 5 лева.
Иначе ми обясниха, че били два вида. Едното е да ти добавят плодове към ванилено или шоколоадово мляко, а другото беше малина и боровинка ако не се лъжа и към него май слагаха добавки.
Обаче не говоря със сигурност, а само по спомени, така че може и да бъркам Simple Smile

# 474
  • София
  • Мнения: 13 261
Благодаря ужасно много! Ами на мен страшно ми харесаха! Опитах само един малък с личи, но после исках да се върна за още Grinning НО да отбележа, че по принцип аз много обичам сладоледен йогурт, така че не се знае дали на всеки ще му хареса Simple Smile

А как са като цени? В подлеза на университета също ги има, но все ги подминавам...
До колкото помня, това, което ядох беше малко с един плод и беше 3 лева. Средното май беше с 2 плода за 4 лева и голямо с 3 плода за 5 лева.
Иначе ми обясниха, че били два вида. Едното е да ти добавят плодове към ванилено или шоколоадово мляко, а другото беше малина и боровинка ако не се лъжа и към него май слагаха добавки.
Обаче не говоря със сигурност, а само по спомени, така че може и да бъркам Simple Smile

Благодаря!   bouquet

# 475
  • Germany
  • Мнения: 7 996
Искам да помоля за информация - трябва да купя маратонки за сина ми . Предпочитам Найк . Нямам никакво време за обикаляне обаче ... Има ли такива в Сердика център и хубави модели ли са , ако някой е обърнал внимание  Rolling Eyes
Също така - в кои магазини да търся ?
Благодаря предварително Hug

Има магазин на Найк в Сердика център.  Купихме от там маратонки за големия преди 2-3 седмици. На мен моделите много ми харесаха, на детето също.

# 476
  • София
  • Мнения: 2 877
А какви дрехи предлагат като стил Ulla Popken и от колко почва номерацията?
На -1ви етаж мернах един магазин (не помня името) със също сравнително големи номера дрехи.
Е да де, на -1 етаж, най-долния е той, най-малкия е 42 европейска номерация. Аз съм го подминавала доста пъти тоя магазин, докато съвсем случайно не се загледах по една жилетка вътре и така откарах после половин час вътре.  Crazy Има доста ленени дрехи, за лятото държат хладно, има жилетки, ризи, тениски, аз си взех един сукман. До мерене на панталоните не стигнах, че бях с детето. Стила - немски, ама по-шарен.  Mr. Green

# 477
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Питане - отвориха ли Котон до Зара?

Отвориха го. Има хубави неща на много прилични цени  Peace Набелязах си няколко парцалки, но бях с детето и нямаше как да се огледам по-подробно и да ги пробвам.

 Party

Не са парцалки  Crossing Arms Това ми е любима марка  Joy

# 478
  • София
  • Мнения: 426
Сториха ми се доста надути цените единствено в Дейхман  имаше по нормални,а и като цяло мола не ми хареса въртиш се в кръг като пумпал докато разглеждаш

# 479
  • България
  • Мнения: 432
А какви дрехи предлагат като стил Ulla Popken и от колко почва номерацията?
На -1ви етаж мернах един магазин (не помня името) със също сравнително големи номера дрехи.
Е да де, на -1 етаж, най-долния е той, най-малкия е 42 европейска номерация. Аз съм го подминавала доста пъти тоя магазин, докато съвсем случайно не се загледах по една жилетка вътре и така откарах после половин час вътре.  Crazy Има доста ленени дрехи, за лятото държат хладно, има жилетки, ризи, тениски, аз си взех един сукман. До мерене на панталоните не стигнах, че бях с детето. Стила - немски, ама по-шарен.  Mr. Green
Цените как са?

Общи условия

Активация на акаунт