СЕРДИКА center - Мола на бул. Ситняково

  • 114 279
  • 533
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 328
MAC - имате предвид козметиката ли, или греша?

Точно тя, аз заради нея отидох, а то-април ще отворят Laughing

Има Spaghetti Company,Standby bar&sushi,Costa Coffee.. Grinning

Има и Burger king, Nordsee...и други, които ен запомних. Май и KFC ще има, ако не се лъжа Rolling Eyes

Всичко си има, само кино няма, а това е голяма загуба за киноман като мен Laughing

# 61
  • Мнения: 48
О, супер благодаря. Значи и Тайли има... супер! Ще намина в неделята, сигурна съм че ще си харесам нещо.

# 62
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Posetihme go tazi vecher. Pokolenieto , raslo po vreme na komunizama shte me razbere, pochuvstvah se svobodna! Goliam magazin, mnogo dobre organiziran i s prisastvie na mnogo marki. Mnogo hubavi detski dreshki vidiah v Carnaval Kids. Estestveno napravihme pokupki ot Zara (az haresvam raznoobrazieto na tazi marka, no za mene sam si kupuvala samo fanelki i danki ottam  Sunglasses) Za deca opredeleno kolekciata im e na nivo (mone na moeto).
Niamashe blaskanica.

Kajete kakvo vi napravi vpechatlenie?

Ne znam kak e parkinga?! Niamah mnogo vreme i zatova parkirah na "Sitniakovo".


# 63
  • Мнения: 5 228
Не ми хареса, че веднъж като влезеш трудно се намира изхода после - сума ти хора питаха къде е изхода. Асансьорите също са много добре "прикрити". Засега това са ми забележките.


За това и на мен ми направи впечатление. Няма маркировка за изходите и ако се наложи човек бързо да се измъква, би било голям проблем.

Иначе никакви забележки  - много ми хареса. Аз съм от квартала и много го мразех този мол заради мърсотията, шума и колите на работниците, но вече им простих великодушно.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 210
Според мен ще оправят маркировката. На паркинга му личеше, че не е довършен.
Иначе мола е огрооомен, магазините са добри и има нови марки (аз харесвам Peek&Cloppenberg, радвам се, че ги има)
Не всичко е открито, освен МАС имаше и други магазини (забравих ги вече)
Във фронталната част има два горни етажа, които пише май, че са към паркинга и това ми остана загадка  Thinking
Тълпите ученици се надявам да не са постоянни..Ако имаше кино щях да съм още по-доволна, ама както и да е.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 1 183
Аз го посетих днес 2 пъти, и за човек с тотална липса на ориентация се оправих лесно с паркнга. по обяд паркирах на най-горното ниво, вечерта на най-долното. През цялото време служител от паркинга ми показваше къде има свободни места, ориентираме за изхода, абе без проблеми.Малко ме притеснява тоя дълъг спираовиде улей нагоре и долу, че като се заформи задръстване е малко тегаво, но като цяло нямах проблеми а и нямаше задръстване. Магазините са добри.Освен добре познатите марки има и нови, но най-интересни са Пийк енд Клобенбърг и Зара. Направи ми впечатление,че са вкарали и доста боклучави марки, но явно са бързали да запълнят огромните площи. Нямя кино и ресторанти, където нормално да седнеш да хапнеш. Суши бара ми харесва повече в Сити Центъра, където е по-уютен, Спагети компани също. А и за толкова голям мол 2 заведения са малко. Фууд корта е добре оформен и с доста голямо разнообразие. Има доста неотворени магазини.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 735
И мен една лачена баба ме питаше къде е изхода.Наистина не е лесно. LaughingА пък на паркинга ми направи впечатление,че имаше доста персонал,което е добре като за първоначална ориентация.Иначе ми стана смешно,че два пъти поне срещнахме строителни работници, мъкнещи по две пълни кофи с вода.На всичкото хубаво си трябва и малко побългаряване. Mr. Green

# 67
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Зара голям ли е? Добре зареден ли е? Ценита надути ли са?
 Дъглас хареса ли ви?

# 68
  • Мнения: 2 132
Има ли линията TRF в Зара? Simple Smile

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 1 183
Има ТРФ в дъното на Зара, който не е от най-големите, които съм виждала, но достатъчно голям, добре зареден и цените са повече от прилични. По бегли спомени видях дънки по 50 лв, блузки по 25, поли и панталони по 60, ризи към 80 и рокли по около 150.

# 70
  • София
  • Мнения: 283
Посетих го снощи към 20 часа. Знаех за спираловидния паркинг и понеже ми става лошо на подобни места придвидливо паркирах отвън наблизо. Бях с детенце и разполагах с ограничено време. Учудващото беше, че всичко наоколо беше спокойно. Очаквах по-голям ужас да е отвън. Е, вътре вече беше пълно с тълпи от всякакви хора, от които 95% само разглеждащи. Много шумно. Хареса ми определено най-вече разнообразието от марки и всички под един покрив. Не съм влизала във всички магазини - за подобно преживяване ти трябва поне един ден....и сама. Но се намъкнах в така очакваните и от мен Бершка, Страдивариус и Зара. Е, там изкарах доста време, естествено се сдобих с няколко покупки....Исках да разгледам и МАК, ама ще почакам до април. В Пийк енд Клопенбърг имаше доста интересни неща. Цени има за всички - и скъпи, и много прилични - зависи кой колко е рeшил да похарчи. Магазините са добре подредени, направо си имат европейски вид. Персонала е услужлив, поне за сега. Най-хубавото за мен е, че ми е в квартала, на 10 мин. пеша от вкъщи, така че ми предстоят чести посещения. Laughing

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 09:51 от mia.

# 71
  • Мнения: 54
А този магазин дали е отворен
http://www.shoemanic.com/de/Damenschuhe

# 72
  • София
  • Мнения: 2 044
Много е хубав мола CrazyВчера ходих и направих един голям шопинг,това е моят мол вече PeaceСамо където ми е далече ,но ще го преживея,заслужава си,има ги мойте магазини на едно място LaughingЛошото е че вчера беше пълно със зяпащи и те създаваха суматоха,когато утихнат нещата след седмица ,две ще е много приятно FlutterДа,отворен беше Peace

# 73
  • Мнения: 5 228
Humanic е отворен и е страхотен магазин. Има много голям избор от дамски, мъжки и детски обувки, и евтини, и скъпи. Отдавна искам да има такъв магазин в София. Аз вчера успях само него и Peek&... да разгледам, нямам търпение да ми остане повече време да го разгледам по-основно.

# 74
  • Мнения: 2 132
Освен в Зара, в други магазини има ли детски дрешки?

Общи условия

Активация на акаунт