Кога избелява белег от секцио?

  • 12 287
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 415
Почти 2 год и половина след секцио, белегът ми е още розов  Confused Май при мен става мнооого бавно  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 920
Една година и половина след секциото, моят белег си седи, не е избелял, просто се е свил и изглежда много малък. Честно казано въобще не ме интересува. Не се вижда, дори и на плажа с подходящ бански го скривам, но и да се виждаше, все ми е тая Laughing

# 47
  • Лондон
  • Мнения: 122
Родих преди 10 мес. и белега все още доста си личи.Дано избелее..

# 48
  • Мнения: 2 960
6-7 месеца след секциото не се виждаше,избледня напълно.

# 49
  • София
  • Мнения: 283
Избледня напълно някъде след втората година от секциото. Направен е доста ниско, така че нямам притеснения дали ще се вижда..

# 50
  • Мнения: 668
Първият път вече не си спомням дали избеля. След второто секцио пак личи, но е ниско долу и изобщо не ме притеснява. Че те стриите повече се виждат.  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 920
Извинявам се за въпроса, малко се отклонявам от темата, ама ми се ще да попитам мамите с второ секцио, втория разрез на мястото на първия ли е? Много ми е интересно как го правят Thinking

# 52
  • Мнения: 668
Да там е на същото място, дори ми е по малък от първия. И аз незнам как става, но факт.  Grinning

# 53
  • Мнения: 920
Да там е на същото място, дори ми е по малък от първия. И аз незнам как става, но факт.  Grinning
Мерси за отговора. Амам по - малък, чудна работа Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 31 385
За около година избледнява почти напълно.

# 55
  • София
  • Мнения: 600
За година и половина избеля, но още не е изтънял ...

# 56
  • Мнения: 1 710
Моят е много тънък и едва забележим и избеля много бързо, може би след не повече от 3 месеца. Мазах го с контратубекс 10 дни.

# 57
  • Мнения: 1 354
Моят вече не си личи Laughing е не го разбирайте  буквално вижда се ,но съвсем бледо Peace

# 58
  • Мнения: 128
Белегът на моята майка още си стои - с давност вече 28 години. Смятайте.  Tired
Моят белег от секцио също не е избледнял за година.

# 59
  • София
  • Мнения: 334
Моят не е избледнял. Двама различни лекари го гледаха (единият преди година, другият - съвсем наскоро), определиха го като келоид и обясниха, че е до тип кожа. С времето може само да стане тъмнокафяв. Сега е като дебел тъмнорозов ръб, който често ме сърби.
Е, можело и пластична операция да си направя, след като приключа с раждане на деца. Но нямало гаранция, можело и след пластиката да се изроди в келоид.

Общи условия

Активация на акаунт