Son bahar - Любов назаем ТЕМА 4

  • 35 029
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 073
  ruporuu Проба...проба...1...2...3...      ruporuu
Директно включване от Софийската къща на БИГ-Мама... Mr. Green
Гюнайдън Гальови моми... Hug Hug Hug
Нема да Ви пожелавам нищо...он деня свърши!!!
Но, не пречи да наберем малко китки за мойте пИрИятелки...    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Такаааа...сега да си напиша гневния коментар... Thinking
Пак не сте гледали внимателно. Naughty
Гальо взе чоджука на рожденния ден, щото и той завалията има право да е с него.Незнам какво толко ви е изумило...ако забелязхте на другия ден го върна.Гальо кат не се среща с Маца и страда ще го вземе много ясно.Естесвено виде Маца и неговата лЕбоФФФ пламна с нови сили.А оназ ханъма дет му се вреше беше пратена от брата на Мерве за да мъти на Гальо водата...и за да се съгласи тя...брат й беше отвлечен и системно пребиван...даже мисля че може и да са го "обиждали" щото Маца беше потресена от видеото дето видя.Всички знаем Ханъмата с каква неохота провеждаше мисията..."Да съборим Гальо за норматив..."после пък си седна на изповедалнята и изпя све пъклени планове на братлето.
Така, че ако обичате недейте първосигнално да плювкате по Гальо.... Joy Joy Joy

Да повторя...доклада от посещението ми е по-назад в страниците... hahaha hahaha hahaha


МНОГО КЕФИШ БЕ ЗИЗУУУУ,  hahaha hahaha hahaha

# 691
  • Мнения: 9
Дами искам да ви попитам в началото на 43 епизод ( турски) какво казва Галип на Сабиха в болницата, а след това и доктора?

# 692
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дами искам да ви попитам в началото на 43 епизод ( турски) какво казва Галип на Сабиха в болницата?
За спомена ли става въпрос... newsm78 Ако е за тва веднага ще те осветля по наболелите теми... Hug  bouquet

# 693
  • Мнения: 10 827
  ruporuu Проба...проба...1...2...3...      ruporuu
Директно включване от Софийската къща на БИГ-Мама... Mr. Green
Гюнайдън Гальови моми... Hug Hug Hug
Нема да Ви пожелавам нищо...он деня свърши!!!
Но, не пречи да наберем малко китки за мойте пИрИятелки...    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Такаааа...сега да си напиша гневния коментар... Thinking
Пак не сте гледали внимателно. Naughty
Гальо взе чоджука на рожденния ден, щото и той завалията има право да е с него.Незнам какво толко ви е изумило...ако забелязхте на другия ден го върна.Гальо кат не се среща с Маца и страда ще го вземе много ясно.Естесвено виде Маца и неговата лЕбоФФФ пламна с нови сили.А оназ ханъма дет му се вреше беше пратена от брата на Мерве за да мъти на Гальо водата...и за да се съгласи тя...брат й беше отвлечен и системно пребиван...даже мисля че може и да са го "обиждали" щото Маца беше потресена от видеото дето видя.Всички знаем Ханъмата с каква неохота провеждаше мисията..."Да съборим Гальо за норматив..."после пък си седна на изповедалнята и изпя све пъклени планове на братлето.
Така, че ако обичате недейте първосигнално да плювкате по Гальо.... Joy Joy Joy

Да повторя...доклада от посещението ми е по-назад в страниците... hahaha hahaha hahaha


А ,Зизу не съм съгласна. Naughty Не можа ли да изчака малко. newsm78 Продължава да наранява Сабиха. #Cussing out

Доклада го видях ,ама за срещата ти с Гальо не разбрах! hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 694
  • Мнения: 9
не,приемат бебето в болницата и тъй като Сабиха не си чу телефона Роксар се обади на Галип ( това в 42еп) в 43 епизод вс.отидоха в болницата и Галип каза нещо на Сабиха,тя едва не припадна....

# 695
  • Мнения: 1 073
май и каза че детето има диабет

# 696
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
не,приемат бебето в болницата и тъй като Сабиха не си чу телефона Роксар се обади на Галип ( това в 42еп) в 43 епизод вс.отидоха в болницата и Галип каза нещо на Сабиха,тя едва не припадна....
Че детето е зле и се оказа че има диабет ...предавам диалога в общи линии... Hug  bouquet

# 697
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Леле Светлеееееее....АНАТЕМА...що така плювкаш по Гальо... ooooh!
Само да си обърнем гърба и сте изели Гальо за вечеря...ааааааааа.... Mr. Green

Байдауей...единствения начин по който Гальо наранява Маца...е като не я "перка"...и не вижда величествения пакет... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 698
  • Мнения: 9
Благодаря ви!Гледам епизодите,но като не разбирам и ми е мн.трудно да правя аналогии  bouquet

# 699
  • Мнения: 10 827
Леле Светлеееееее....АНАТЕМА...що така плювкаш по Гальо... ooooh!
Само да си обърнем гърба и сте изели Гальо за вечеря...ааааааааа.... Mr. Green

Байдауей...единствения начин по който Гальо наранява Маца...е като не я "перка"...и не вижда величествения пакет... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Изяждам го одма....само да ми падне hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 700
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Благодаря ви!Гледам епизодите,но като не разбирам и ми е мн.трудно да правя аналогии  bouquet
Ако нещо не ти е ясно...питай...с удоволствие че те осветля. Hug Hug

# 701
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Леле Светлеееееее....АНАТЕМА...що така плювкаш по Гальо... ooooh!
Само да си обърнем гърба и сте изели Гальо за вечеря...ааааааааа.... Mr. Green

Байдауей...единствения начин по който Гальо наранява Маца...е като не я "перка"...и не вижда величествения пакет... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Изяждам го одма....само да ми падне hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ааааа...да имаш да вземаш...кат плювкаш по Гальо...ади назад у списъкОт... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 702
  • Мнения: 136
Леле Светлеееееее....АНАТЕМА...що така плювкаш по Гальо... ooooh!
Само да си обърнем гърба и сте изели Гальо за вечеря...ааааааааа.... Mr. Green

Байдауей...единствения начин по който Гальо наранява Маца...е като не я "перка"...и не вижда величествения пакет... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Изяждам го одма....само да ми падне hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ааааа...да имаш да вземаш...кат плювкаш по Гальо...ади назад у списъкОт... Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Туй значи ли че другите минаваме стъпка напред към пакето newsm68
 smile3532

малииии че съм нетърпеливааа Embarassed

# 703
  • Мнения: 10 827
АААААААААААА ,Зизу немой така с лошото! hahaha hahaha hahaha

# 704

Общи условия

Активация на акаунт