Февруарски мами 2021

  • 27 580
  • 758
  •   1
Отговори
  • Мнения: 819
Здравейте, мами! Създавам темата за всички с термин февруари 2021г. Миналата седмица видях двете чертички, които бяха потвърдени и от ЧХГ тест, а днес вече минах и първи преглед. Много се вълнувам. Термин 04.02.2021 Heart

# 1
  • Мнения: 821
Здравей! Чаках някой да се престраши да пусне тема 😁 На мен терминът по ПРМ ми е 07.02., но този цикъл беше много кратък, с много ранна овулация и реално май съм повече към януарските мами. Но все пак се записвам тук, вчера видяхме сакче с размер отговарящ на 5+6. 😍 След две седмици отново на преглед и ще видим какъв термин ще ми сложат 😁

# 2
  • Мнения: 819
Здравей! Чаках някой да се престраши да пусне тема 😁 На мен терминът по ПРМ ми е 07.02., но този цикъл беше много кратък, с много ранна овулация и реално май съм повече към януарските мами. Но все пак се записвам тук, вчера видяхме сакче с размер отговарящ на 5+6. 😍 След две седмици отново на преглед и ще видим какъв термин ще ми сложат 😁
Здравей и честито 😍😍😍 Аз се записах също при януарските, защотоо не се знае хахахах. И аз съм на преглед отново след две седмици  и чакам с нетърпение да чуя сърчице ♥️

# 3
  • Мнения: 87
Здравейте и от мен. Моите две черти видях преди 3 дни. На преглед съм в понеделник. Терминът ми по цикъл е 02.02.21, но аз съм с доста късна овулация. Ще видим какво ще каже докторката. Честито на всички бъдещи мамчета в групата. Дано всичко да е наред. На мен няма да ми е за първи път.....даже и за втори няма да е 😂😂😂😂

# 4
  • Мнения: 450
Нареждам се при вас, момичета. Теста го направих днес, на 4 дни закъснение. От два дни усещам гадене и напрежение в гърдите. По ПРМ съм с термин 07.02. Ще запиша час за преглед за след 10 дни и се надявам тогава да се долавя вече и сърдечна дейност. На мен също не ми е за сефте. 😀
Останете здрави. ✌🏻

# 5
  • Мнения: 13
Здравейте, аз съм с термин 1 февруари. Другата седмица, ще видим сърчице. Ще се радвам да споделяме следващите прекрасни месеци! 🤗

# 6
  • Мнения: 828
Здравейтее, на 03.06 си видях положителния тест. На преглед съм на 17.06 Blush честито на всички вас, желая ви лека, безпроблемна и на финала да си имаме много бузки за целуване тук Blush

# 7
  • Мнения: 71
Момичета, присъединявам се и аз Simple Smile

Много е рано още и не смея много да се радвам, ПМЦ на 5 май,  на 6 дни закъснение съм с няколко положителни теста и ЧХГ 164  на 3 ден закъснение, днес пуснах пак да видя каква е промяната в стойността, чакам още резултата.
Бях на преглед в петък, но е много рано да се види все още каквото и да е.
Термин се води предполагам началото на февруари (4-9), но ще разбера с точност по-нататък.
 Стискам ви палци на всички Simple Smile Заедно сме в това приключение, бъдете много много здрави Heart

# 8
  • Мнения: 828
Момичета, присъединявам се и аз Simple Smile

Много е рано още и не смея много да се радвам, ПМЦ на 5 май,  на 6 дни закъснение съм с няколко положителни теста и ЧХГ 164  на 3 ден закъснение, днес пуснах пак да видя каква е промяната в стойността, чакам още резултата.
Бях на преглед в петък, но е много рано да се види все още каквото и да е.
Термин се води предполагам началото на февруари (4-9), но ще разбера с точност по-нататък.
 Стискам ви палци на всички Simple Smile Заедно сме в това приключение, бъдете много много здрави Heart
Добре дошла, и аз съм с ПМЦ на 5 май .. ще си вървя с някой, много се радвам! Желая ти лека бременност и до финал да смеее 🌻

# 9
  • Мнения: 59
Здравейте,
Честито на всички, леко бременеене. Аз стъпвам многоо леко, имам положителен  тест на 26 май, но на 30ти май леко прокървих, сегаа съм на утрогестан и след два кръвни на ЧХГ се установи разтеж на хормона. Но още не смея да се зарадвам напълно, поне докато чуя сърчице. На 17.06 съм на преглед и се надявам, да се чуе. На 36 съм и имам една кака за 4 год и 9м.

# 10
  • Мнения: 71
Момичета, присъединявам се и аз Simple Smile

Много е рано още и не смея много да се радвам, ПМЦ на 5 май,  на 6 дни закъснение съм с няколко положителни теста и ЧХГ 164  на 3 ден закъснение, днес пуснах пак да видя каква е промяната в стойността, чакам още резултата.
Бях на преглед в петък, но е много рано да се види все още каквото и да е.
Термин се води предполагам началото на февруари (4-9), но ще разбера с точност по-нататък.
 Стискам ви палци на всички Simple Smile Заедно сме в това приключение, бъдете много много здрави Heart
Добре дошла, и аз съм с ПМЦ на 5 май .. ще си вървя с някой, много се радвам! Желая ти лека бременност и до финал да смеее 🌻

Йееееее, супееер Simple Smile Стискам палци и аз за лека и до финал Heart
Имаш ли някакви симптоми? Аз засега нищо, освен по-често пишкане и чувствителни гърди. Не знам да очаквам ли скоро да ме "удари хормона" Grinning

# 11
  • Мнения: 7 690
Привет!

Положителен тест видях на 03.06. Първият ден от последната менструация беше на 06.05, съответно терминът, живот и здраве, се пада на 10.02.2021.

Това ще ми е трета бременност и, надявам се, вече успешна.

Стискам палци на всички, дано избутаме до финал!

# 12
  • Мнения: 130
Здравейте,

И аз бях раздвоена тук или в януарските да пиша - термина ми е 02.02 Grinning

Очаквам с нетърпение първия си преглед този четвъртък Simple Smile Малко съм на тръни, че имам предна загуба в 8 седмица, ама дано всичко да е наред!

# 13
  • Мнения: 1 043
Тихичко се записвам при вас, момичета. Термин 14.02. Днес видях бледата 2ра чертичка и се надявам всичко да е наред. Това ми е 4та бременост (имам 2 прекрасни момчета и една загуба в 16 седмица преди една година).
Живи и здрави, всички да стигнем финала с пухкави бебешори в ръце ❤️

# 14
  • Мнения: 71
Момичета,

Имам въпрос...
На 3ти ден закъснение имах ЧХГ 164, днешното ми изследване на 6ти ден закъснение показва 142. Хем е ниско, хем пада...
Не съм имала никакви болки или зацапване. Това нормално ли е?

Общи условия

Активация на акаунт