Февруарски мами 2021

  • 27 591
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 690
В една и съща лаборатория ли прави и двата кръвни?
Може да е биохимична бременност.

# 16
  • East Coast
  • Мнения: 333
Здравей! Чаках някой да се престраши да пусне тема 😁 На мен терминът по ПРМ ми е 07.02., но този цикъл беше много кратък, с много ранна овулация и реално май съм повече към януарските мами. Но все пак се записвам тук, вчера видяхме сакче с размер отговарящ на 5+6. 😍 След две седмици отново на преглед и ще видим какъв термин ще ми сложат 😁
Nicole аз също Simple Smile
Имам един мискаридж миналия декември в 5та седмица. Сега по календар съм 5с.5д и се моля всичко да е наред. На преглед ще отида след 2 седмици, края на 7ма.

Антигона Стискам палци
thelastmoan аз съм и там. Термин 3ти Фев.

Има ли момичета от чужбина? Ще ми е първа бременност следена в щатите и нямам никаква идея как нещата стават тук Grin

# 17
  • Мнения: 828
Scarlett, и аз съм горе долу така, януари беше моя мисед и сега съм 4+6 .. дано този път сме късметлийки! 🌹
Антигона, вървим си заедно, добре дошла, честито и до финал 🌹
DVS28,не е зле да отидеш на лекар възможно най-скоро 🌹

# 18
  • Мнения: 821
Scarlett, много се радвам да те видя тук! Помня те от една друга тема, по същото време и аз преживях загуба, макар и по-ранна. Радвам се, че и двете сме вече в отчетни, и то в една и съща Heart

DVS28, изглежда ми като биохимична и на мен 😭

# 19
  • East Coast
  • Мнения: 333
Scarlett, много се радвам да те видя тук! Помня те от една друга тема, по същото време и аз преживях загуба, макар и по-ранна. Радвам се, че и двете сме вече в отчетни, и то в една и съща Heart

Помня те и аз Two Hearts
Да, по тази причина отлагам да се запиша в някоя групичка, но пък е хубаво да споделиш с някого Simple Smile

# 20
  • Мнения: 71
В Цибалаб са правени и двата. Гин ми каза, че не ги препоръчва за хормони, но са ми най-близо. Има ли вероятност да е грешка?
При биохимична не би ли трябвало да има кървене, болка?
Утре следобед съм на лекар, стискайте ми палци.

# 21
  • Мнения: 821
DVS28, не е задължително. Аз нямах кървене и болки докато не ми дойде. Хормонът и нисичък, но все още не е паднал достатъчно, за да ти дойде. Стискам палци всичко да е наред!

# 22
  • Мнения: 7 690
Има кървене, да. Обикновено биохимичната започва около 5та седмица, ако твоят случай е такъв ще започне и кървене.
Стискам палци всичко да е наред!

Ако искаш, попитай и тук:

https://m.bg-mamma.com/?topic=1163771

# 23
  • Мнения: 922
Здравейте момичета , само ви следя , не смея още да се запиша 😣.
Това ни е 3 опит инвитро , първият приключи с БХ в 5г.с , втория напълно отрицателен , сега съм с полужителен тест и чхг1211 на 12 ден . Върнахме 3 надявам се поне едничко да се развие и да стигнем до края този път .
По мой изчисления съм с термин 5.02.2021 , (още ме е страх дори да си го помисля ) имах симптоми преди и около теста сега не толко .
Ставам много често да пишкам , и през деня съм редовна в WC , гърдите са ми леко напрегнати ,но като чели по малко от миналата седмица . На моменти много ми се спи , на моменти не , тази сутрин за първи път ми стана леко лошо и цял ден имам киселини или поне така си мисля (никога не съм имала киселини ) .
Утре ми е първият преглед и съм доста притеснена 🤞🏻😣🍀❤❤❤.
Късмет на всички ❤🍀❤🍀❤

# 24
  • Мнения: 7 690
Третият път е на късмет 🙂 Успех!

# 25
  • Мнения: 1 043
Как сте момичета? Имате ли вече неразположения или всичко е по старому? Аз си имам ПМС признаци, 2 дни подред леко зацапване сутрин и това е. Взех още 1 тест, мисля утре сутринта да го направя с първата урина. Я кажете някой пил ли е витамини за бременни? Аз само фолиева киселина, но навсякъде ми излизат реклами на витамини, явно аз съм търсила да чета 😂

# 26
  • Мнения: 821
Много ми е лошо на мен, очаквам всеки момент да почна да повръщам. Иначе болки и зацапване нямам, като цяло само гаденето и болезнените гърди, но аз съм на Дуфастон. В 5+2 съм днес официално, реално малко по-напред. Иначе аз пия по препоръка на лекар Огестан, те са доста изчистени и само най-най-необходимото имат в тях, не са от онези витамини дето имат по 30 неща вътре Satisfied

# 27
  • Мнения: 1 043
Утре ще питам лекаря.
Значи само да уточня, нищо че ми е 4та бременност, от които 2 успешни, имам чувството че ми е първи път.... Всичко е толкоооова променено, а все си мислех, че съм млада 😂😂😂
На 35 съм, а младежите ми са на 14г и на 8г ❤️

# 28
  • Мнения: 7 690
DVS28, мина ли преглед? Всичко наред ли е?

# 29
  • Мнения: 87
И аз съм като теб, четвърта бременност, първите две успешни, син на 6,5 и дъщеря на 2,5. За сега само ми се спи и или ми е много студено, или се потя ужасно....на 39,5 съм 🤪

Общи условия

Активация на акаунт