Февруарски мами 2021

  • 27 615
  • 758
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 71
На 19.06 но съм в постоянна връзка с АГ даже преди малко като се чухме каза че ще има кафеникаво течение известно време да продължавам да пия лукарствата и да лежа ... но на мен ми е притеснено и ми се иска да отида на ехограв да видя дали всичко е ок
До колкото знам е нормално в началото да има зацапване и кървене. Не бързай за се притесняваш. Ако мислиш, че ще си по-спокойна след ехограф, обади се и запиши час за следващите дни, дори да не е при твоя лекар. Допълнително мнение може да е от полза. Пусни си ЧХГ кръвен е го следи дали се увеличава през няколко дни.

# 46
  • Мнения: 19
Ако е било спонтанен аборт .. трябва да продължа да кървя нали така... всякакви глупости ми се въртят в главата ..

# 47
  • Мнения: 71
Ако е било спонтанен аборт .. трябва да продължа да кървя нали така... всякакви глупости ми се въртят в главата ..
Ако е било спонтанен аборт .. трябва да продължа да кървя нали така... всякакви глупости ми се въртят в главата ..

Ако е било, ще си имаш менструация, може би даже малко по-дълга и обилна от обичайното. Мисли позитивно Simple Smile

Добавям: притеснителна е червената кръв. Кафеникавата е нормална в първите седмици според моя лекар. Даже ме предупреди да я очаквам.

# 48
  • Мнения: 19
Е при мен беше тъмна много към черна ... и сега е кафяво ... значи дахсе успокоя

# 49
  • Мнения: 71
Е при мен беше тъмна много към черна ... и сега е кафяво ... значи дахсе успокоя

Да, не го мисли, почивай и мисли позитивно. Пак казвам, ако ще те успокои, запиши един ехограф и горе главата. Кажи после как е минало.

# 50
  • Мнения: 59
Е при мен беше тъмна много към черна ... и сега е кафяво ... значи дахсе успокоя

Да, не го мисли, почивай и мисли позитивно. Пак казвам, ако ще те успокои, запиши един ехограф и горе главата. Кажи после как е минало.

DVS28, подкрепям мнението ти. Трябва да сме спокойни, така че запиши един ехограф и пусни кръвни тестове, за спокоиствие до 19ти.

# 51
  • Мнения: 828
И аз бях със зацапване 3 дни, тъмно кафяво и много малко количество. Четох много и навсякъде пише, че е нормално стига да не е червена кръв и да не е обилно. При мен вече спря, само от време на хартийката има леко оцветяване ,което със зор се вижда. Гледай да си спокойна, това е най-важното. Аз лежах, пих но шпа и гледах сериали, за да се разсейвам. Стискам палци всичко да е наред Blush

# 52
  • Мнения: 1 043
Да, нормално е зацапването в началото, така нареченото имплантационно кървене. Честно казано не съм имала при нито една от 3те бременности, но сега имам и аз. При мен беше 3 дни, бледо розово зацапване. Има разлика от цикъла. Моят лекар ме вика утре да ме види,  надявам се всичко да е наред.
Почивайте повече момичета, стига да можете и само положителни мисли ❤️

# 53
  • Мнения: 19
На 19.06 но съм в постоянна връзка с АГ даже преди малко като се чухме каза че ще има кафеникаво течение известно време да продължавам да пия лукарствата и да лежа ... но на мен ми е притеснено и ми се иска да отида на ехограв да видя дали всичко е ок
До колкото знам е нормално в началото да има зацапване и кървене. Не бързай за се притесняваш. Ако мислиш, че ще си по-спокойна след ехограф, обади се и запиши час за следващите дни, дори да не е при твоя лекар. Допълнително мнение може да е от полза. Пусни си ЧХГ кръвен е го следи дали се увеличава през няколко дни.



Ходих на преглед ... но за съжаление на 3 ехографа не се вижда вече плодният сак ... викат ме утри сутринта за кюргаж .Пожелавам на всички мами лесно и успешно бременеене :*

# 54
  • Мнения: 168
Здравей! Чаках някой да се престраши да пусне тема 😁 На мен терминът по ПРМ ми е 07.02., но този цикъл беше много кратък, с много ранна овулация и реално май съм повече към януарските мами. Но все пак се записвам тук, вчера видяхме сакче с размер отговарящ на 5+6. 😍 След две седмици отново на преглед и ще видим какъв термин ще ми сложат 😁
Хахаха Здрастиии,и аз съм тогава 😁♥️

# 55
  • Мнения: 71
На 19.06 но съм в постоянна връзка с АГ даже преди малко като се чухме каза че ще има кафеникаво течение известно време да продължавам да пия лукарствата и да лежа ... но на мен ми е притеснено и ми се иска да отида на ехограв да видя дали всичко е ок
До колкото знам е нормално в началото да има зацапване и кървене. Не бързай за се притесняваш. Ако мислиш, че ще си по-спокойна след ехограф, обади се и запиши час за следващите дни, дори да не е при твоя лекар. Допълнително мнение може да е от полза. Пусни си ЧХГ кръвен е го следи дали се увеличава през няколко дни.



Ходих на преглед ... но за съжаление на 3 ехографа не се вижда вече плодният сак ... викат ме утри сутринта за кюргаж .Пожелавам на всички мами лесно и успешно бременеене :*

Много съжалявам Sad И при мен така се развиват нещата за момента, но наистина ако е биохимична имаме висок шанс за скорошен успех. Стискам ти палци!

# 56
  • Мнения: 1 043
Много съжалявам, FBID226215477844105 Sad Ако няма риск за теб, не мога да разбера защо бързат толкова с кюретаж?! Надявам се скоро да се разпишеш в друга бременна отчетна.
DVS28, ти как си?
Аз съм в голяма дилема дали да работя, по случайност в момента съм отпуска, но работя с хора и честно казано ме е  страх. Миналият път загубих бебето в 16та г.с и то без причина... Та сега съм много предпазлива, а и с този корона вирус съвсем се панирам.

# 57
  • Мнения: 922
FBID226215477844105 много съжелявам , дано скоро се случат пак нещата 🍀❤❤❤❤

Adell мога ли да попитам какво се е случило , чета ,за доста жени със загуби в различни седмици и много се притеснявам :😩

# 58
  • Мнения: 168
Здравейте .Тук ми е най-сигурно да пиша ,тъй като всички сме забременели г-д по едно и също време.Аз съм на 24 години с първа бременност и в момента съм в 5та г.с. Нямах никакви симптоми ,доктора видя сакче на 4та г.с. и ми запази час след 2 седмици ,когато ще съм в 6+ ,но сега се появиха леки спазми ниско долу без зацапване за по няколко секунди и по два ,три пъти в деня.Мислите ли че е нормално в тези седмици?

# 59
  • Мнения: 71
Здравейте .Тук ми е най-сигурно да пиша ,тъй като всички сме забременели г-д по едно и също време.Аз съм на 24 години с първа бременност и в момента съм в 5та г.с. Нямах никакви симптоми ,доктора видя сакче на 4та г.с. и ми запази час след 2 седмици ,когато ще съм в 6+ ,но сега се появиха леки спазми ниско долу без зацапване за по няколко секунди и по два ,три пъти в деня.Мислите ли че е нормално в тези седмици?

Утрогестан и Но-Шпа пиеш ли?

Общи условия

Активация на акаунт