пюрета овко

  • 13 052
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 822
Веднъж по погрешка купих няколко (3 или 4). Алекс храна не отказва... изяде ги. Но повече не съм купувала.
Ганчев са по-добри.

# 16
  • софия
  • Мнения: 2 140
Плодовите стават,синът ми даже ги харесва,но другите са пълна отврат.

# 17
  • Мнения: 3 372
Добре де, какво им е толкова отвратителното на Овко? Плодовите са супер, и на мен и на сина ми му харесват Peace Другите са наистина гадни

# 18
  • Мнения: 920
Моят син не го харесваше, купувах му няколко пъти.По - принцип се храни много добре и не отказа почти нищо, но тези пюрета не ги обичаше. Плодовите не са лоши. Инак му купувах на Ганчев, защото според мен са със същото качество и са български.

# 19
  • Мнения: 27 524
Добре де, какво им е толкова отвратителното на Овко?

Де да знам точно... всичко... вкуса, консистенцията, цвета ако щеш  Rolling Eyes
Плодовите не съм взимала.

# 20
  • Мнения: 31 321
Плодово съм давала няколко пъти, но наистина на Ганчев са по-добри.

# 21
  • Мнения: 3 372
Аз съм вземала на Ганчев плодови обаче нито на детето нито на мен ми харесаха, имат толкова много нишесте вътре, че приличат по-скоро на кремчета...

# 22
  • Мнения: 781
Еее хубава работа днес взех едно плодово на овко и сега научавам,че не били баш хубави.Утре ще разбера де Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 39 822
По-сладки са. Аз затова не ги купувах. Имах няколко, малкият ги изяде и не съм купувала други.

# 24
  • Мнения: 1 045
Как преценявате че едно нещо не е хубаво по това че детето ви не го иска?И как казвате че едно нещо не е хубаво когато не сте го пробвали? newsm78
Ами моето дете не пробира,по тази логика аз трябва да пиша че всичките марки са супер,независимо от това че има марки които не съм давала.
На Овко мога да се изкажа за плодовите и за тези с извара и йогурт/относно останалите не сме пробвали/,харесват ми и детето ми ги хапва с удоволствие.
За протокола до 1г основно сме били на домашно произведена храна и след това дом.приготвена.
Преценявай по детето и по възможностите си,защото имам позната която се кълнеше че никога няма да купи Ганчев,обаче детето само тях ядеше.
 Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 5 790
Чак пък ужасни не са. Не са ми любима марка, но се е случвало да взема от тях. За плодовите говоря, зеленчуковите не бих купила.

# 26
  • Мнения: 3 621
Как преценявате че едно нещо не е хубаво по това че детето ви не го иска?И как казвате че едно нещо не е хубаво когато не сте го пробвали? newsm78
Аз лично опитвам всичко преди да го дам на детето, като му изписаха АБ, пробвах и него преди да му го дам. Преди 3-4 месеца купих 2 пюрета на Овко, отворих едното и го опитах, не ми хареса но въпреки всичко дадох една лъжичка на малкия - изплю я. Другото пюре подарих на една позната, защото знаех че нейното дете ги хапва тези пюрета с апетит.

# 27
  • София
  • Мнения: 39 822
На мен повечето готови пюрета не ми харесват, но пък Александър ги ядеше. Яде всичко, което може да се яден (вкл. и неща, които не трябва).
Единствено ми е отказвал НАН.
Овко не купувах заради съдържанието.

# 28
  • Мнения: 27 524
Как преценявате че едно нещо не е хубаво по това че детето ви не го иска?И как казвате че едно нещо не е хубаво когато не сте го пробвали? newsm78

Пробвали сме ги  Mr. Green Има вкусни пюрета, няма спор. Овко не са сред тях, също и съдържанието, както казва AnMary.  Peace

Синът ми не беше капризно бебе и ядеше всичко. Овко не  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 658
Ами... не zнам. С риск да ви проzвучи смешно (така ми zвучаха едно време майки, които каzваха, че децата им откаzват нещо - синът ми си ядеше всичко, душата  Crazy ), лятото си бях в БГ, дъщеря ми беше на 10-11 месеца. Тук й бях давала пюретата на Бебивита и Бейбилов, ядеше си ги, говоря главно zа полодувите йогурти или дуети, както им каzвате. Дори не правеше раzлика от "скъпите". Та реших в БГ да пробвам българските евтини такива, Овко, Ганчев. Пълен провал претърпях, не щя да ги вкуси дори, никои от тях. А да, и кашите тип "Лека нощ". Реших, че ги откаzва. Но не, вzех си Бебивита, яде детето. А си мислех, че понеже като пари тук те са евтини, общо вzето на цените на евтините в БГ (а в България Бебивитата са почти на цените на Хипп), са все тая. Но явно не е така. Не ми харесаха, zа плодовите говоря. На сина си преди 10 години давах Ганчев, но малката сега... не пожела  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт